להשיג שיער רך, בריא ומלא ברק כמו במספרה

האמפולה שמציעים לך במספרה מיועדת לשפר את המראה של שיער יבש, פגום ועייף. מיכל יפה ניסתה סדרת מוצרי טיפוח ביתית שמשיגה את אותן תוצאות במחיר משתלם ומסבירה איך זה עובד

21/07/2015
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

בשנים האחרונות נהיה מין טרנד כזה של "תאהבי את עצמך כמו שאת". זה מאוד נחמד הקבלה העצמית הזאת, באמת, אבל גם אם האהבה שלי לעצמי היא דבר ידוע וקבוע, חייבים להודות שאם הייתי יכולה לשנות כמה דברים בעצמי, הייתי מחבבת את עצמי אפילו יותר, או לפחות מחבבת יותר את מה שאני רואה במראה. נגיד, הייתי שמחה להיוולד עם עיניים כחולות, אף סולד ובלי פלטפוס ברגליים.

רק בתחום אחד אין לי תלונות: האל הטוב (או שליחתו עלי אדמות – הגנטיקה) שלח אותי לעולם עם המון שיער על הראש ומעט שיער בשאר הגוף. ונראה לי שרוב הנשים היו שמחות להתחלף איתי בעניין הזה, גם אם זה אומר שיש לי בערך 4 ריסים תחתונים בכל עין.

אלא שכמו כל דבר טוב שלא השקענו מאמץ להשיג אותו, גם אני נוטה קצת לקבל את השיער שלי כמובן מאליו ולא תמיד מתייחסת אליו הכי יפה שאפשר. לכן כל כך שמחתי כשקיבלתי להתנסוּת את המוצרים בסדרת "אמפולה אינטנס" החדשה של נטורל פורמולה.

סדרת פורמולה אינטנס באמבטיה הביתית

סדרת פורמולה אינטנס באמבטיה הביתית

מדובר בסדרת מוצרים מקצועיים, שמכילים אמפולת שמנים משקמת, שהחומרים בה משתחררים בזמן החפיפה או הטיפול בשיער. מדובר במוצרים מקבילים למה שהספר דוחף לכן במספרה במחיר מופקע. רק שמוצרי הסדרה הזאת עולים כמו טיפול אחד במספרה. הסדרה מיועדת לטיפול בשיער פגום במיוחד, אבל גם אנשים כמוני - שיש להם שיער קצת עייף יכולים ליהנות ממנה?

התחלתי בסרום. את הסרום שמים על שיער יבש. מספיקות כמה טיפות שאותן מורחים לאורך כל השיער. התוצאה היא שהשיער נהיה יותר מבריק וחלק למגע. מומלץ לשים לפני השינה ואז את קמה עם שיער נהדר, אבל האמת היא שזה עובד די מיידית, אז אפשר גם בבוקר אם לא היה לכן כוח לחפוף יום קודם.

כל כך התלהבתי מהסרום הזה, שגרם לי ללטף לעצמי את השיער ללא הפסקה, שהבאתי אותו לעבודה בכדי לשים על שיערן של כל הבנות. אין מה להגיד – מעולם מערכת סלונה לא הריחה טוב כל כך, וכולן שיבחו את הנעימות של השיער (ואת נעימות הטיפול שלי, אם כבר מדברים).

ואז עברתי למסיכה. בשלב הראשון בלי השמפו, כדי לראות איך היא עובדת בפני עצמה. זוכרים שאחרי השימוש בסרום רק רציתי ללטף לעצמי את השיער? זה כלום לעומת מה שעושה המסיכה. שמים אותה על השיער אחרי שחופפים, מחכים 3-5 דקות ואז שוטפים. כלומר כמו קונדישנר (ובמקומו), כשבזמן שהיא עובדת אפשר לעשות את שאר הדברים שעושים במקלחת.

כשהשיער סופסוף התייבש (אצלי זה לוקח לו שעות ואני לא מאמינה במייבש שיער), קיבלתי שיער שלא רק שרוצים כל הזמן ללטף אותו, גם תמצאו את עצמכם מרחרחים אותו פעם בכמה דקות.

בשלב השלישי בדקתי את השמפו והמרכך. אני מרגישה שאני קצת חוזרת על עצמי פה, אבל בכל שלב חשבתי שהשיער שלי מעולם לא היה נעים כל כך, ובכל שלב שבא אחריו גיליתי שהוא יכול להיות אפילו יותר נעים. ויפה. ורך.

לסיכום, מי שיש לה שיער יבש, פגום או עייף, תמצא בסדרת המוצרים אמפולה אינטנס את  הפתרון האידיאלי. מצד אחד, אין צורך לפשוט את הרגל בכל ביקור במספרה ומצד שני בסכום הגיוני להגיע לאותן תוצאות בנוחות הביתית. אני אישית מאוד נהניתי להשתמש בהם ואני לגמרי מתכוונת להמשיך ולקנות אותם.

ampulaצילום: יח"צ


לטיפים,ייעוץ אישי והדגמות שיער בקרו בעמוד הפייסבוק של נטורל פורמולה

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה