90 קילו של אושר בבגד-ים

אחרי 6 שנים בהן לא לבשה אנה בגד-ים, היא החליטה שדי ועשתה מהפך. הפקת בגדי הים המקסימה שלה תגרום לכן לרוץ לקנות אחד, או חמישה, ולהראות לכולם

07/07/2015
אנה לוקצקי קבלו עדכונים מאנה
  • RSS

DSC_6412ANNA

6 שנים שלא לבשתי בגד ים. לא הספקתי אפילו לעצור ולהגיד לעצמי שזה לא בסדר. אומנם יש מספיק עיניים שיגידו לי שזה לא בסדר במימדיי ללבוש בגד-ים, אבל אני רק מחכה לרגע שיגידו לי שאני לא יכולה ומיד אני מראה שאני כן. זה קרה לי גם בשיעורי מתמטיקה, גם בתהליך של בניית העסק שלי וגם עם בגדי-ים.

החופשה הקצרה בכרתים, אליה יצאנו לפני כמה שבועות, גרמה לי להיכנס לחנות מזדמנת לבגדי-ים בהחלטה שאני קונה בגד-ים אחד לכבוד כל שנה בה לא לבשתי בגד-ים. המוכרות בחנות חשבו שקצת השתגעתי... אבל זה בסדר, אני רגילה.

תאורת הניאון הלא מחמיאה גרמה לי רגע לקחת נשימה ולהזכיר לעצמי שהכל בסדר, שזאת אני ואלה מימדיי ושאין איתי שום בעיה.

הכנסתי את עצמי שוב לחדר המדידה הצפוף ושוב יצאתי מחוייכת ותרגלתי קצת זוויות ופוזות מחמיאות מול המראה. המוכרות בחנות חשבו שקצת השתגעתי... אבל זה בסדר, אני רגילה.

אחרי כמה מדידות פתאום קלטתי כמה שנים החבאתי אותו מעיניי אדם, את הגוף שלי. כמה לבנה אני, כמה מוזר לי לראות את עצמי כל כך חשופה, כמעט ערומה עם בגדי הים. חיכיתי שם קצת עד שאתרגל. המוכרות בחנות חשבו שקצת השתגעתי.. אבל זה בסדר, אני רגילה.

"אפשר לשאול שאלה בבקשה?" שאלתי את המוכרת הפצפונת שעבדה בחנות "ככה באמת הולכים? כשהכל כל כך צמוד וכל כך חשוף ומרגיש כל כך ערום?"

"כן"- היא צחקה, "ברור, זה הרי בגד-ים"

"בטוח? ככה אלך לחוף? בבקשה תהיי כנה איתי, שלא אעשה לעצמי פאדיחה"

אחרי שעה יצאתי עם 5 בגדי-ים, זמני נגמר והייתי חייבת להוציא את הבנות מהגן.

כשהגעתי הביתה מדדתי את בגדי הים בהנאה רבה מול עוד... הוא מאוד התרגש ואהב אותי מודדת אותם! ואני אהבתי את עצמי קודם כל דרך העיניים שלו ואחר כך גם את עצמי מתרגלת את התרגילים והפוזות אותם תרגלתי בחנות.

ואם תהיתם איך נראית בחורה ששוקלת 90 קילו עם בגד ים בקיני - אז ככה בדיוק!

DSC_5329ANNADSC_5418-ANNADSC_5531ANNADSC_5617ANNADSC_5821-ANNADSC_5859ANNADSC_6008ANADSC_6183ANNADSC_6339ANNA

ההחלטה והביצוע של הפקת בגדי הים שלי לא היתה לי קלה, לא בגלל שרע לי עם עצמי, בכלל לא, אלא בגלל החשיפה האדירה של הגוף, שהוא הנקודה הכי פגיעה והכי רגישה שלנו ומצד שני גם הכי חזקה והכי מייצגת!

כל זה קרה רק לפני כמה שבועות והיום אני מרגישה שמשהו השתחרר אצלי, זה פשוט עניין של החלטה! זה כמו להחליט שמגיע לי את המקסימום, זה כמו להחליט שמגיעה לי אהבה אמיתית, זה כמו להחליט שמגיע לי לקום כל בוקר לעשייה בה אני מאוהבת, זה כמו להחליט שכל יום אני אתלבש באופן בו אוכל לחגוג את עצמי ואת היום שלי וככה בדיוק מגיע לי גם שיהיה לי בגד ים יפה וסקסי שיתאים ל- 90 קילו שלי.

מוזמנים לאינסטגרם שלי לראות עוד תמונות, אני נקראת שם annalukatsky

צילום: אור קפלן, איפור ושיער: ליאט בן שמשון, זרים: Kululush, שרשראות: Guy Gil, עגילים: Guy Gil ונעמה ברוש, חצאית טול: דניאל גור

אנה לוקצקי, 35, אמא ל- 2 קטנות ונשואה לאקס המיתולוגי שלה ומגשימה את רשימת החלומות שלה אחד אחרי השני. מעצבת גרפית בעברה, סטייליסטית בתעשייה לשעבר, מרצה, בעלת חנות הקונספט AnnA למידות 34-50 בדיזנגוף 290 בתל אביב ומובילת האג'נדה החברתית הקוראת לשלום בין השמנות לרזות ובינינו לבין עצמינו, תחת הסלוגן- אין אישה לא יפה- יש אישה שלא יודעת שהיא יפה!

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך