החופש הגדול של רפאל יהיה קצת שונה

"הוא זרקור של חום ואהבה, הוא מפריח בי חיים כל בוקר מחדש, הוא מצחיק, הוא לוחם והוא עם לקות שיכלית" - אביו של הילד רפאל והורים נוספים מארגנים קייטנה לילדים עם צרכים מיוחדים. דביר בנדק התגייס לעזור וגם אתם מוזמנים

02/07/2015
אלעד שחר קבלו עדכונים מאלעד
  • RSS

אלעד שחר עם בנו רפאל. צילום מהאלבום הפרטי

חופש גדול.

חופש גדול זה חג אדיר לילדים. לכל אחד מאיתנו יש זיכרונות טובים מימי החופש הגדול בילדותנו. שמש, ים, בני דודים וחברים, אבטיח שמסתיר חצי פרצוף וארטיק מטפטף, בריכה, שוקו ולחמניה, קייטנה..

את הזכרונות האלו אנחנו נשמור איתנו תמיד וננסה מאוד לגרום לכך שגם לילדים שלנו יהיה זכרונות מתוקים מהחופש הגדול.

הייתי שמח אם לבן הבכור שלי יהיו זיכרונות מהחופש כמו שלי יש. אבל הבן הבכור שלי הוא הילד הכי מתוק בעולם! הוא זרקור של חום ואהבה, הוא מפריח בי חיים כל בוקר מחדש, הוא מצחיק, הוא לוחם והוא עם לקות שיכלית. קוראים לו רפאל והוא בן ארבע והוא לומד בגן מיוחד עם המון ילדים מיוחדים ומקסימים כמוהו שעוד מעט יוצאים לחופש הגדול.

אבל החופש הגדול של רפאל הוא קצת שונה. לרפאל לא יבואו הרבה חברים הביתה לשחק, וכשניפגש עם ילדים רגילים הוא לא ישחק תופסת ומחבואים, הוא עוד לא יכול לרוץ על החול ועוד לא יכול לדבר ולשיר, אבל הוא כן יהנה בחופש הגדול.

הוא יהנה כי אנחנו, ההורים שלו, נעשה הכל כדי שיהיו לו חוויות טובות מהקיץ הזה.

אנחנו ניקח אותו לים וניקח אותו לבריכה, אנחנו נרקוד לו ונשיר לו וניקח אותו לטיולים. אנחנו נתארגן עם עוד הורים לילדים מיוחדים ונקים ביחד פרויקט אדיר כדי שגם הילדים המתוקים האלה יזכו החופש לחוות קייטנה.

אם הילדים שלנו לא יכולים להשתתף בקייטנה רגילה, כנראה שנצטרך לארגן להם קייטנה מיוחדת.
קייטנה, עם כל המשתמע מכך, טיולים, בריכה, ליטוף חיות, ופעילויות ספורט. קייטנה מיוחדת שתתאים לצרכים המיוחדים של הילדים שלנו.

קייטנה לילדים עם צרכים מיוחדים. רפאל שחר. צילום מהאלבום הפרטי

בשיתוף פעולה עם "עמותת אחים" הפועלת להקל על משפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים, הקמנו את הפרויקט הזה.
דביר בנדק היקר התנדב להיות הפנים שלנו ואנשים רבים וטובים התנדבו לקחת חלק בפרויקט הגדול והחשוב הזה.

במחיר של מנת שוורמה או יותר תוכלו לעזור לנו להוציא את הקייטנה לפועל ואפילו תקבלו מתנה! מספר גופים מסחריים התנדבו לתרום מתנות בהתאם לשווי התרומה שלכם. כך שכולנו יצאנו מורווחים.

גם תרמתם, גם עשיתם מעשה טוב וגם קיבלתם מתנה שווה. אתם במצב מנצח!!!

הכל מוכן, הכל ערוך ומאורגן, זה רק שאלה של מימון. ואם קייטנה לילדים רגילים עולה כל כך הרבה אז אתם מבינים שתפעול של קייטנה כזו זה לא דבר זול. זה דורש צוות נרחב של אנשי חינוך, צוות פארא-רפואי ורפואי, חונכים ומלווים, מתקנים מותאמים, פעילויות ומפעילים.

אבל אם למדתי משהו אחד מרפאל זה שהכל אפשרי. שגם אם קשה וגם אם הדרך ארוכה הוא לא מוותר ולא מתייאש, והוא בכל יום מתקדם עוד צעד ובכל יום מפתיע מחדש.

תנו לנו יד, קבלו מאתנו חיבוק, ותעזרו לרפאל והחברים המקסימים שלו ליהנות מקייטנה בחופש הגדול.

תפיצו לחברים בפייס, תספרו לשכנים בשכונה ואם יש לכם אפשרות נשמח גם אם תתרמו.

שיהיה לכולנו קיץ שמח ונעים ולכל הילדים חופש גדול מהסרטים.

.

>> לתמיכה בפרויקט לחצו כאן

>> לתמיכה בפרויקט דרך עמוד הפייסבוק

.

.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה