רק דברים טובים: פודרה מושלמת לקיץ

נסייניות סלונה בודקות וחוזרות לדווח והפעם: פודרה שסופחת את הזיעה, דאודורנט איכותי בריחות חדשים, ליפגלוס נוצץ וקרם רגליים עם אחריות

29/06/2015
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

//פודרה מושלמת לקיץ//

רובכן לא יודעות את זה, אבל הסנדלרית – כותבת שורות אלה – הולכת יחפה. וזוהי לא סתם קלישאה: את רוב רובם של המוצרים במדור זה מנסות נסייניות אמיצות ואילו אנוכי מנסה קומץ מהם בלבד. יש לכך סיבות שונות וביניהן העור הרגיש שלי והעובדה שאני שומרת אמונים למוצרים מסוימים ואם אני מכניסה מוצר לשימוש קבוע, הוא כנראה מעולה במיוחד. וכל ההקדמה הארוכה הזאת היא בכדי להמליץ לכן על PROLONGWEAR PRESSED POWDER, הפודרה החדשה של מאק שנכנסת לליין הקבוע בחנויות וגם אלי לתיק האיפור. הפודרה מתאימה במדויק לימי הקיץ החמים, היא מחזיקה מעמד שעות רבות ואפילו הצליחה לספוח את השומן בערב קיצי חמים במיוחד. הפודרה מעניקה כיסוי קל במרקם מאט, בדיוק כמו שאני אוהבת ומגיעה ב 11 גוונים.

מחיר: 147 שקל, להשיג ברשת חנויות MAC

PRO MAC 147 שח LONGWEAR PRESSED POWDER PRESSED POWDER MEDIUM 72

י

//הדאודורנט המוכר בריחות חדשים//

ליידי ספיד סטיק הוא אחד הדאודורנטים הפופולריים ביותר בקרב נסייניות המדור. אחת מהן ניסתה את הדאודורנט החדש של המותג לקיץ FRESH AND ESSENCE בגרסת הסטיק שמציע את הנוסחה המוכרת בניחוחות חדשים. הניחוח שנוסה – פריחת הדובדבן – אכן מתקתק ונעים והסטיק עצמו קל למריחה, לא דביק, לא משאיר סימנים ועושה את העבודה כהלכה.

מחיר: 18-38 שקל (טווח המחירים משתנה לפי מקום הקנייה ומבצעים שונים), להשיג ברשתות הפארם והשיווק.

ליידי ספיד סטיק סדרת פרש&אסנס סטיק 18שח - 38שח  צילום אפרת אשל (Custom)

ף

//ליפ גלוס שקוף ונוצץ //

למותג ג'ייד יש ליפ גלוס חדש בעל השם הארוך CRYSTALLIC PURE SHINE GLOSS NO. 572 - PRISMATIC PINK שהוא בפשטות גלוס ורדרד-שקפקף שנמרח בקלות ומותיר את השפתיים עם ברק יפה במיוחד. כדרכם של גלוסים, הוא לא שורד זמן רב, אבל עמד בגבורה בכוס שתייה וסיגריה (נו, נו, נו, נסיינית אהובה שלנו!).

מחיר: 111 שקל, להשיג ברשתות הפארם.

CRYSTALLIC PURE SHINE GLOSS NO. 572 -  PRISMATIC PINK 111.90 יוסי סליס

ף

//קרם לכפות רגליים רכות ויפות//

חברת אלטמן משווקת קרם רגליים "פלקסיטול" מאמינה מאוד במוצר שלה. כל כך מאמינה שהיא מבטיחה החזר כספי למי שלא תהיה מרוצה מהתוצאה בשימוש בקרם. אז שלחנו את נ' לנסות את ההבטחה של המוצר לטפל בעור יבש, קשה וסדוק תוך 3 ימים. ומה היא אומרת? "השיפור אכן משמעותי. עור כפות הרגליים נראה טוב יותר והמגע רך יותר. אמשיך להשתמש במוצר".

מחיר: 56 שקל למהדורה מוגבלת המכילה 70 גרם, להשיג בבתי המרקחת, בבתי טבע ורשתות הפארם.

קרם רגליים  פלקסיטול

,

//בושם בריח קוקוס וקיץ//

ללבידו יש בושם חדש והוא בדיוק מסוג המוצרים שאנחנו אוהבות להמליץ עליהם: ארומתרפי, מיוצר משמנים טהורים וצמחי מרפא, בריח משגע של מאסק – קוקוס שמתאים במיוחד לחובבות הריח הדומיננטי של הקוקוס שנשאר שעות ארוכות על העור גם ביום קיץ חם. וכבונוס – מחיר נהדר.

מחיר: 100 שקל ל-30 מ"ל, להשיג חנויות המותג, רשתות טבע ובתי מרקחת שאת פרטיהם תמצאו באתר www.Lavido.co.il

לבידו בושם בניחוח מאסק קוקוס. צילום רונן מנגן

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק  
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך