וידאו: חיטוב הפנים באמצעות איפור - המדריך למתאפרת, פרק 13

באמצעות הצללות ניתן ליצור מראה פנים חטוב, מודגש ומחמיא במיוחד, ממש כמו קים קארדשיאן. שלי גפני מדגימה ומסבירה איך משיגים את המראה הלוהט

08/06/2015
שלי גפני קבלו עדכונים משלי
  • RSS

מראה הפנים החטובות אהוב במיוחד על כוכבות כמו קים קארדשיאן, וביונסה. בעזרת איפור נכון, ניתן ליצור אשליה של פנים צרות יותר, ולטשטש אף רחב או לסת בולטת. המשחק בין כהה לבהיר הוא שיוצר את אשליית החיטוב, לכן חשוב להקפיד לבחור במוצרים הנכונים - מייק אפ בשני צבעים, ברונזר בגוון חום וסומק בגוון ורדרד.

נתחיל בהנחת המייק-אפ הרגיל שלנו. לאחר מכן, נבחר מייק אפ הכהה מצבע העור הטבעי שלנו בטון אחד, נניח אותו מקו האוזן כלפי מטה על עצם הלחי, ונטשטש בעזרת הספוגית- נוצרת הצללה מתחת לעצם הלחי מה שגורם ללחיים להראות גבוהות יותר. נמשיך באותו אופן גם בקו המצח, ונסיים בפידור הפנים לקיבוע המייק-אפ.

נמשיך את מלאכת החיטוב בעזרת הברונזר - צבעו כהה יותר מהסומק, והוא זה שמגדיש את חיטוב הפנים. נעבור עם מברשת על עצמות הלחי, על גשר האף, על המצח ובאיזור החיבור בין הפנים והצוואר. חשוב לטשטש את הברונזר היטב בעזרת המברשת. לסיום, נניח סומק בגוון ורדרד על תפוחי הלחיים.

זהו. הפנים שלך חטובות ומוכנות - עכשיו תוכלי לאפר את העיניים לפי טעמך, לבחור בשפתון המועדף עלייך ולצאת לדרך.

באילו מוצרים השתמשנו בסרטון זה?

מייקאפ: Teint Multi Regenerate מס' 110 ו-112 של קלרינס

פודרה:Multi-Eclat Mineral של קלרינס

ברונזר: Desert Bronzing Powder של פופה

סומק: Silky Brush Powder מס' 10 של לייף

מברשת צללית לייף

מברשת ברונזר לייף

*

למדריכי איפור נוספים עם שלי גפני, לחצו כאן 

למבצעי קוסמטיקה ובישום בסופר פארם ולמדריכים נוספים לחצו כאן

הופק על ידי Ambar & Mor בית הפקות | דוגמניות - טניה דוברוק ודיאנה דזיאקובסקה ל-MC2 | מוצרי לייף ופופה באדיבות סופר-פארם | צילומי סטילס: אלי בוחבוט
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה