המילים הטובות: מקסים מבלי להתאמץ

סרטו החדש של שמי זרחין מלא במילים טובות, גדוש באהבת אדם, ברגישות ובחמלה ויגרום לכם לצאת ממנו עם חיוך, ואנחנו ממש שמחות להזמין אתכן להקרנה מיוחדת לגולשות סלונה

26/05/2015
מיכל יפה קבלו עדכונים ממיכל
  • RSS

 המילים הטובות. סרט של שמי זרחין. צילום: באדיבות סרטי יונייטד קינג

בדייט הראשון שלי עם ע', אי אז בתחילת 2003, לקחתי אותו להקרנת עיתונאים של "הכוכבים של שלומי", סרטו של שמי זרחין. ע' לא ממש היה מודע לעובדה שמדובר בדייט, ובכל מקרה הקרנת עיתונאים בצהריים בבית ציוני אמריקה היא לא בדיוק המקום והאירוע הכי רומנטי שאפשר לחשוב עליו. אלא שהסרט היה כל כך מקסים ומרחיב לב, שנשארנו אחר כך שנתיים ביחד.

נזכרתי בזה השבוע, כשלקחתי את אותו ע' (היום כבר אקס אהוב) לראות איתי את "המילים הטובות", סרטו החדש של זרחין.

"המילים הטובות" הוא מסוג הסרטים שמוטב לדעת עליהם כמה שפחות לפני הצפייה. אבל מכיוון שאי אפשר לא לגלות כלום, אספר שמדובר בסיפורה של משפחה: זוג הורים שחיים בנפרד (לבנה פינקלשטיין וששון גבאי), ושלושה ילדים – רותם זיסמן כהן, אישה נשואה שלא מצליחה להיכנס להריון וגם הזוגיות שלה מעורערת; רועי אסף, חוזר בתשובה שנשוי לאמריקאית ואב לילדים; ואסף בן שמעון, הומו ואבא לילד שמתגורר עם אמא שלו בחו"ל.

בעקבות אירוע מטלטל נחשפים השלושה לסוד משפחתי גדול והם יוצאים למסע לצרפת כדי לפענח אותו. וזהו, אני לא מגלה יותר מזה. תצטרכו לראות בעצמכם.

 אני לא כל כך יודעת איך הוא עושה את זה, אבל נדמה שלזרחין ("לילסדה", "אביבה אהובתי", ועוד) יש מין סונאר שמתביית על הלב של הצופים. הוא מצליח להקסים, להצחיק ולרגש בלי להתאמץ יותר מדי.

"המילים הטובות" לגמרי שומר על המסורת הזרחינית, והוא כולו מלא במילים טובות, גם כשהוא מציג סיטואציות משפחתיות לא פשוטות. הוא גדוש באהבת אדם, ברגישות ובחמלה ויגרום לכם לצאת ממנו עם חיוך.

***

סלונה מעניקה לגולשות 50 הזמנות זוגיות להקרנה חגיגית מיוחדת של "המילים הטובות"!

לאחר ההקרנה תתקיים שיחה של אורחות סלונה עם הבמאי שמי זרחין ועם השחקנית רותם זיסמן-כהן.

 ההקרנה תתקיים ביום שישי, 5/6 בשעה 10:00, בסינמה סיטי גלילות אולם 10.

אורך הסרט: כשעתיים.

מלאו את הפרטים בטופס המצורף, ואולי תזכו בהזמנה!

על מנת לקבל את ההטבה, כמה פרטים בבקשה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה