איך לצלם תמונת פרופיל שתחמיא לכם?

בכל הנוגע למפגשים וירטואליים באתרי הכרויות, קשה להפריז בחשיבותה של תמונת הפרופיל. כך תצלמו תמונה טובה שתחמיא לכם, ב-6 צעדים פשוטים

13/05/2015
תמר מלין קבלו עדכונים מתמר
  • RSS

איך ליצור תמונת פרופיל מחמיאה. צילום: שאטרסטוק

נרשמתם לאתר היכרויות ואתם לא מצליחים למצוא תמונה שמחמיאה לכם? חושבים שאינכם פוטוגניים? לכולנו יש חלקים פחות מחמיאים, אמנם מומלץ להציג את עצמנו במצב הכי עדכני, כך שלא יהיו הפתעות כשנגיע לדייט, אך לא חייבים להציג בתמונה את כל המגרעות, אפשר לעדן קצת את המציאות. ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע לתמונה מחמיאה.

1. כיצד לטשטש קמטים על הפנים

הצטלמו בחוץ באור יום כשאתם עומדים בצל, אור יום מחמיא לפנים ועוזר ליצירת מראה עור חלק. במידה והחלטתם להצטלם בבית או במקום סגור, דאגו שהתאורה תהיה חזקה , אור חזק מטשטש צללים וקמטים.

תאורה רכה ומפוזרת כמו מנורה מבעד לאהיל או לזכוכית חלבית – מחמיאים ומטשטשים קמטים, בניגוד לתאורה חזקה וישירה כמו מנורת ספוט.

2. כיצד לטשטש צוואר מקומט או נפול

הצטלמו כך שהמצלמה תהיה מעט מעל גובה הפנים שלכם, מזווית כזו, יראו פחות את הצוואר. דרך נוספת היא להתעטף בצעיף סביב הצוואר, גם יפה וגם מסתיר את הפגמים.

3. כיצד לטשטש כרס / כפלים בבטן

הצטלמו בלבוש שאינו צמוד לגוף, כך שלא ידגיש את הבטן

ומאותה סיבה, מומלץ להשאיר את החולצה מחוץ למכנסיים

צבעים כהים יוצרים תחושה של גוף רזה יותר ביחס למציאות

והימנעו מדוגמא של פסים לרוחב על הבגד, היוצרת תחושה של גוף רחב יותר ביחס למציאות.

איך ליצור תמונת פרופיל מחמיאה. צילום: שאטרסטוק

4. הביטו במראה קטנה תוך כדי הצילום

כדי למצוא את התנוחה והבעת הפנים האהובה עליכם

5. התאפרו

לצורך הצילום, מומלץ להתאפר באיפור עדין וטבעי, כדי להדגיש את החלקים היפים בכם ולטשטש את הפגמים. מומלץ ליצור גוון עור אחיד ולטשטש סימנים כהים מסביב לעיניים, במיוחד לנשים, אך גם לגברים שביניכם. לנשים מומלץ גם באיפור של שאר חלקי הפנים, בגוונים טבעיים, ללא נצנצים שנראים לא טוב בתמונות. זכרו – עדיף פחות איפור מאשר עודף איפור.

6. חייכו

חיוך ואופטימיות מעודדים תגובה אצל הצד השני. נעים יותר להסתכל על מישהו שנראה שכיף לו ושכיף בחברתו מאשר על מישהו רציני וקשוח שנראה מאיים.

תמר מלין היא צלמת מצוות המומחים של JDate ובעלים של Look Better

 בהצלחה!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך