חופש התנועה - תחבורה ציבורית בשבת

המאבק למען תחבורה ציבורית בכל ימות השבוע עולה מדרגה. הערב ב-19:00 ייערך מפגש של תנועת "ישראל חופשית" לצורך המשך פעילות. "אנחנו לא מוותרים", אומרים בתנועה

27/04/2015
בחדשות קבלו עדכונים מבחדשות
  • RSS

תחב''צ בשבת ובחג. צילום: אייל יסקי-וייס

המאבק על תחבורה ציבורית בשבת עולה שלב - הערב ייערך מפגש התנעה לקראת פעולה עתידית משמעותית בנושא, מטעם ארגון "ישראל חופשית".

המפגש ייערך בשעה 19:00 ברח' יגיע כפיים 1 בתל אביב ומטרתו להעלות הילוך בעקבות התבטאויותיו של שר התחבורה ישראל כץ, המעידות כי אין בכוונתו לפעול בנושא ובעקבות הסערה הציבורית שבאה בעקבותיו. במפגש ייערכו שיחות עם אנשי מקצוע מעולם התכנון העירוני והתחבורה הציבורית, וכן מנכ"ל ישראל חופשית, מיקי גיצין, יסביר על כל פעילויות התנועה עד כה ויחד יעלו המשתתפים רעיונות לפעילויות עתידיות להמשך.

"תגובותיו של ישראל כץ גרמו לנו להבין שהממשלה בוחרת להתעלם מהמחאה הציבורית במטרה להשתיק את המאבק", מספרת ענבר אורן, ממארגנות המפגש.
"יותר מכך, הממשלה מתכוונת לטשטש את ההסכמה הרחבה שמאפיינת את החזית למען חופש התנועה של כולנו בישראל, באמצעות הדבקת תוויות פוליטיות לא רלוונטיות למחאה הציבורית. אבל אנחנו לא מוותרים והיום בערב אנחנו מעלים הילוך בפעילות ארוכת השנים שלנו למען תחבורה ציבורית יעילה והוגנת בכל ימות השנה. לא ניתן לממשלה להתעלם מלמעלה מ- 70% מאזרחי המדינה המעוניינים וזקוקים לתחבורה ציבורית בכל ימות השבוע ומעוניינים לבחור בפתרון הבטוח, הכלכלי והסביבתי יותר".

אם אתם ואתן רוצים ורוצות לקחת חלק במאבק, יש לשלוח מייל עם אישור הגעה לפרטים שבעמוד הארוע בפייסבוק.

>> עמוד הארוע בפייסבוק

>> עמוד הפייסבוק של ישראל חופשית
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה