הפנים של דצמבר

טל רוקח, שנבחרה ל"פנים של חודש דצמבר", זכתה לבוקר מפנק, ממנו יצאה זוהרת במיוחד במראה סילבסטר

27/12/2010
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» טל רוקח, הזוכה ב"פנים של חודש דצמבר"

שלישי בבוקר נפגשנו ב"כולה".

הזוכה המאושרת טל רוקח, 43, אישה מקסימה ונאה מאוד מכפר סבא, נשואה + 2, אישה עובדת, בטוחה בעצמה ומשדרת המון חמימות. היא סיפרה לנו שהזכייה באה לה טוב, כי היא בתקופה של הרבה אירועים משפחתיים. חוץ מזה היא אוהבת לעשות ספורט ובסה"כ מעידה על עצמה שהיא טיפוס ביתי.

טל היא גרפולוגית משפטית במקצועה - מנתחת מסמכים החשודים כמזויפים. כולנו היינו מרותקים לשמוע עוד על המקצוע שלה, אבל אין ברירה - חייבים להתחיל "לעבוד" ולהעניק לטל מראה סילבסטר זוהר.

מעושנים ביחד

עומר אסף, מעצב השיער והמאפר הדגול, נתפס על הבלונד ומתחיל לפנפן ולהחליק שיער. לפני שהוא משתמש במחליק השיער, כדי להגן על השערה מהחום של המחליק אשר עלול לגרום לשבירה ופיצול, מורח עומר קרם הגנה HEAT PROTECTION של נטורל פורמולה, ועם תום הפעולה מהדק את הקצוות באמצעות סיליקון. היתרון של הסיליקון, אומר עומר, הוא שמדובר במוצר גם משקם וגם עיצובי - מצד אחד הקצוות המפוצלים ננעלים, ומצד שני זה משיב לשיער את החיוניות והברק. לסיום, להגברת הנפח, מתיז עומר על השיער ספריי GO VOLUME. הוא מתיז קלות ומנער את השיער כדי להעניק מראה טיפה מרושל ואז מחליק עם מחליק לשיער. המראה הגלי מטרתו לתת לשיער נוכחות. עומר קורא לזה "נפח מעובד". הוא עושה זאת כדי שהתלתלים יפתחו והגלים יהיו עדינים יותר.

ועכשיו נעבור לפנים

עומר מסיר את האיפור של טל, איתו היא הגיעה מהבית, עם מסיר איפור עדין של קרליין - careline skin perfector. לאחר מכן הוא מורח על פניה מגה סרום Elasto Lift היפואלרגני. עומר מחליט לא לשים קרם לחות מעל הסרום, כי לטל יש עור מעורב-שמן. הלחות רק תיצור מראה עוד יותר מבריק ואת זה אנחנו לא רוצים.

עם מברשת הפלאים שלו הוא מורח מייקאפ Biogenic מס' 601 - גוון בהיר, שמתאים לעורה של טל.

לטל יש עיניים בהירות וגדולות, אז עומר מחליט לעבוד בעיקר עליהן, כדי ליצור את אפקט הדרמה הדרוש לסילבסטר. הוא מורח מעל העין (איפה ששמים אייליינר) עיפרון שחור מס' 100 ואז "מעשן" אותו (מורח אותו עם מברשת קטנה ליצירת מראה מעושן).

מה שטוב בעיפרון מסוג זה, זה שהוא קרמי. עד שהוא לא מתייבש - אפשר לשחק איתו ולמרוח אותו על פני העפעף. את העיפרון עומר מורח גם מתחת לעין (איפה שבדר"כ שמים עיפרון שחור). המראה המעושן 'פותח' לטל את העין.

עומר מספר שישנם 3 טרנדים שלא חולפים לעולם:

1. ליפסטיק אדום

2. אייליינר

3. מראה מעושן

אבל, צריך להיזהר שלא לשלב בין שלושתם! לא כל אחת יכולה להיות עם שפתיים אדומות אש וגם עם עיניים מעושנות. למשל על טל, זה ייראה רע ועמוס. לכן השפתיים שלה צריכות להיות טבעיות ועדינות.

טיפ: מומלץ לקחת את העיפרון השחור איתך למסיבת הסילבסטר, כי עשן ולחות יכולים להרוס את המראה שאיתו יצאנו מהבית. אפשר גם לשים טיפה צללית אפורה עם נצנצים (אבל מעט!) מתחת לעין, כדי לתת עוד טאצ' של זוהר.

עומר מסיים את הטיפול בעיניים עם מסקרה מעגלת LADIVA - שתי שכבות בלבד יעשו את העבודה וייצרו את הדרמה, ואז עובר ללחיים עם סומק peachgold מס' 23 עם הברקה, ומקנח עם שפתון-גלוס דו ראשי מספר 705, ומשתמש רק בצבע ה"יבש".

חשוב ששפתון לערב הסילבסטר יהיה עמיד במיוחד וישרוד במשך כל המסיבה. וכמובן -  את הנשיקה.

"אירוח הזוכה וארוחת הבוקר מתנת "כולה – מתחם ספא לנשים בלבד"

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף

בקרו באתר נטורל פורמולה

צילום:

סטודיו לם וליץ

האירוח באדיבות:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך