בריחת שתן: למה אנחנו לא מדברות על זה?

זה עלול לקרות ל-1 מתוך 3 נשים מעל גיל 50, ולא מדברים על זה: עם בני משפחה, עם חברות, אפילו עם רופא המשפחה. וחבל, כי הבושה מונעת מאתנו למצוא ולהכיר פתרונות לצרה

19/04/2015
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

urain צילום שאטרסטוקבריחת שתן, למשל, היא נושא כזה. מבחינת ההגדרה הרפואית, בריחת שתן הינה אובדן שליטה על שלפוחית השתן הגורמת לדליפה בלתי רצונית של שתן במצבים שונים ובדרגות חומרה שונות. בין הגורמים ניתן למנות צניחה של רצפת האגן, השמנת יתר, סוכרת ובעיות רפואיות נוספות שעלולות לגרום למצב שבו משתחררת כמות של שתן באופן לא רצוני. כשצוחקים, משתעלים, עושים ספורט, במהלך סקס או הליכה רגילה ויומיומית. וזה כל כך לא נעים בכל כך הרבה רמות וכמובן מלווה בחרדה אולי מישהו יריח, יראה, ישים לב.

מדובר בתופעה שכיחה הפוגעת במידה ניכרת באיכות חייהם של נשים וגברים בכל הגילאים ובפרט מעל גיל 50. 1 מכל 3 מבוגרים עלול לסבול מהתופעה. גברים, נשים, צעירים וצעירות ברוחם, שנמנעים מלעשות את מה שהם באמת רוצים, בגלל החשש ואי הנעימות.

אז איך אפשר להתמודד בביטחון עם השינויים הביולוגיים המטרידים?

אם זה קורה גם לכן, זכרו שאתן לא לבד. גם אם התחושה היא של בדידות איומה, בגלל הצורך בהסתרה. שאתן, חלילה, לא מוזרות או חריגות, כי יש רבות כמותכן, שמתמודדות.

הפתרון הכי יעיל, הכי נגיש והכי פשוט, הם מוצרי ספיגה ייעודיים לבריחת שתן, כדוגמת דיפנד. ואולם חשוב להדגיש: לא כל מוצר שסופג מתאים לבעיה ממנה אתן סובלות. למשל, נשים רבות מנסות למצוא פתרון במוצרי היגיינה נשית, מבלי להבין שהמוצרים אינם מיועדים לכך ואינם יעילים.

לדיפנד יש מגוון מוצרים חדשנים ומהפכנים, מבחינת יכולת הספיגה, המבנה האנטומי והקונספט, שנותנים מענה ייעודי לבריחת שתן לגברים ונשים: מגיני תחתון, פדים ותחתונים. יתרונות מגיני התחתון והתחבושות של דיפנד הם: ספיגה ייעודית מוגברת - חלקן עד פי 10 מתחבושת היגיינית, ועיצוב המותאם לגוף באופן שמגביר את התחושה הנשית ומקל על המעבר שבין השימוש בהיגיינת נשים לשימוש בסופגנים לבריחת שתן.

התחתונים הם נוחים, גמישים, עשויים מחומר דמוי בד שנותן תחושה של תחתוני בד. מבחינת ההרגשה, זה כמו ללבוש תחתונים רגילים, צבעוניים. התחתונים הוורודים מיועדים לנשים, ובהם מרכז ספיגה נמוך, שתואם את המבנה האנטומי, ואילו תחתוני הגברים הם אפורים ואזור הספיגה שלהם גבוה יותר. אזור הספיגה לוכד את הנוזלים,  מנטרל את הריח ומונע "זליגה" באמצעות מפתח ירך גמיש.

ובמילים אחרות: אף אחד לא יידע, אף אחד לא ירגיש, מלבדכן, כמובן. אתן בהחלט תרגישו את ההבדל.

 dipand3

רוצות להתנסות במוצר? פנו אל המוקד הטלפוני המקצועי שלנו 2460*, ותיענו באדיבות וכמובן בדיסקרטיות. אנחנו נשלח לכם ערכת התנסות שכוללת מספר מוצרים, ללא כל התחייבות מצידכם, כמובן.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה