געגועים לדימיון

מישל וויליאמס מדברת לראשונה מאז מותו של החבר הית' לדג'ר, מורן אטיאס בלבן מינימלי, הילדים של ניקול קידמן וטום קרוז מעדיפים את אבא ומה עם נלה ואור?

23/12/2010
היום בכוכבים קבלו עדכונים מהיום
  • RSS
» מישל וויליאמס והית' לדג'ר ז"ל. צילום - Getty Images

כמעט שלוש שנים לאחר שהשחקן המוכשר הית' לדג'ר מת ממנת יתר, מסכימה מישל וויליאמס (30) לדבר על החבר לשעבר (וגם אביה של בתה מתילדה בת ה-5).

"באופן מוזר, אני מתגעגעת לאותה השנה, בגלל כל אותן האפשרויות שהיו קיימות אז, בדימיוני, ושעכשיו כבר לא", אומרת וויליאמס ל-Nightline על 12 החודשים שלאחר מותו של לדג'ר.

כדי להתמודד עם האובדן, החלה וויליאמס לקרוא את "שנת קסם החשיבה" מאת ג'ואן דידיון. "זה היה נראה סביר בעיניי, שהוא פתאום יכול להיכנס בדלת או להופיע מאחורי שיח", משתפת וויליאמס. "זו היתה שנה של חשיבה מאגית מאוד, במובנים מסוימים אני עצובה להתרחק יותר ויותר ממנה".

וויליאמס, אשר נכנסה למערכת יחסים של שלוש שנים עם לדג'ר לאחר שכיכבו יחד בסרט "הר ברוקבק", אומרת שהיא יכולה להבין מדוע אנשים מזדהים עם הטרגדיה שלה - אבל היא עצמה עדיין מתקשה לעכל את המצב.

"מצאתי משמעויות סביב הנסיבות, אבל האירוע בפועל עצמו עדיין לא... אני לא יכולה למצוא את המשמעות. אני יכולה למצוא משמעויות בדברים כמו האנשים והיחסים שנוצרו בעקבותיו, ובחברויות שהתחזקו. אני יכולה למצוא באלו הרבה משמעות, אבל לא בסיבה שזה קרה. אני יודעת שיש לי סוג של אובססיה, כי במשך זמן מה, לפני ואחרי, הרבה דברים מתו", וויליאמס אומרת כשהיא נלחמת הדמעות. "יש שורה מתוך הספר הזה שנתנה לי נחמה כל כך רבה - 'מתי שבאמת איבדת את הכל, אז לפחות אתה יכול להיות עשיר באבדות'".

כלה תחתונה

מורן אטיאס חזרה לביקור בארץ, ככל הנראה מטעמי ביזנס, לצילומים של חברת ההלבשה התחתונה "פמינה". הצילומים נערכו בווילה מפוארת בסביון ונעשו באווירה של חתונה סיציליאנית. אם זו היתה חתונה אמיתית, אנחנו די בטוחות שבניגוד לבדרך כלל - הרוב המוחלט בחופה היה גברים. מטעמי פלז'ר.

לא פשוט

ניקול קידמן (43) התראיינה למגזין הבריטי "הלו" וסיפרה על ילדיה המאומצים, איזבלה (18) וקונור (15), שמעדיפים לגור עם אביהם ובעלה לשעבר, ממנו התגרשה בשנת 2001, טום קרוז ועם אשתו הצעירה, השחקנית קייטי הולמס (32).

קידמן, שמגדלת יחד עם בעלה קית' אורבן את בתם סאנדיי בת השנתיים וחצי, סיפרה למגזין הבריטי כי היא מצטערת שילדיה הגדולים בחרו לגור דווקא עם אביהם - "הם גרים עם טום וזו הבחירה שלהם", אמרה קידמן, "הייתי שמחה אם היו גרים איתנו, אבל מה אפשר לעשות?".

בינתיים, עיתוני הרכילות מפרסמים תמונות של בתם בת ה-18 של קידמן וקרוז, איזבלה, מסתובבת עם אמה החורגת הולמס, ואחותה הקטנה, סורי בת ה-4. למרות זאת, רבים טועים לחשוב שמדובר באומנת של סורי, מכיוון שאיזבלה לא מרבה להיחשף בפומבי. בכל מקרה, לפי התמונה, נראה לנו שלא פשוט להיות הבת של שלושה מהשחקנים הכי יפים בהוליווד, או שאולי זה רק גיל ההתבגרות.

תמונה מהעבר - טום קרוז וניקול קידמן עם ילדיהם המאומצים איזבלה וקונור

המייקאובר

פרק המייקאובר של "היפה והחנון", ששבר את שיא הרייטינג של התוכנית, הביא את כוכביה להתכנס ולצפות במהפך האישי שלהם.

אתמול בסביבות השעה שמונה בערב, החלו להגיע לבר "גילדה" בתל אביב כל היפות, החנונים ושאר אנשי הפקה. את מרבית תשומת הלב משכו, איך לא, אור ונלה, שאחרי שבועות של שמועות הוציאו מהארון את הזוגיות שלהם.

אחרי שהסתיימה ההקרנה, המשיכו סהר, חופית, קרן, זורנזון ואלון לבלות ולפלרטט בברים נוספים בתל אביב, ואילו אור ונלה פרשו הביתה. הם כבר לא צריכים לדעת להתחיל.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

  • תמונה אישית noanoa 27/12/2010

    הספר שמוזכר בכתבה על מישל ויליאמס ראה אור בעברית בשם “שנה של מחשבות מופלאות”.

בחזרה למעלה