רק דברים טובים: מפנקים את השיער

רגע לפני החג והקיץ שבא אחריו, זה בדיוק הזמן לשקם את השיער. קבלו המלצות לחמישה מארזי טיפוח במחירים מיוחדים

29/03/2015
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

בשבוע שעבר המלצנו כאן על רשימה ארוכה של מארזי חג מעוצבים ומפנקים לחובבות האיפור והטיפוח, והשבוע כמובטח – קבלו המלצות למארזים שמכילים מוצרים נהדרים לשיער. התקופה הזאת, של ימי ראשית הקיץ, היא הזמן הנכון גם לשקם את השיער מנזקי החורף, כך שמארז עם מוצרים טובים במחיר משתלם, הוא מתנה נהדרת למי שאתם אוהבים וכמובן בראש ובראשונה לעצמכן.

//מארז במזוודת איפור של קרסטס//

מזוודת איפור מהממת, קופסתית ושחורה, שכל כולה אלגנטיות ובתוכה שמפו ומסכה בגודל מלא מאחת הסדרות של קרסטס: אלקסיר אולטים 24 קראט (403 שקל), קרסיטליסט (296 שקל), כרומה ריש לשיער עם גוונים (354 שקל), כרומה קפטיב לשיער צבוע (345 שקל) ופורס ארכיטקט לשיער פגום ושביר (354 שקל) ובנוסף, שמן או קרם מסדרת אלקסיר אולטים. המזוודה מוצעת במהדורה מוגבלת עד סוף אפריל וניתן להשיג אותם במספרות המורשות בלבד.

KERESTES

-

//מארז של לוריאל פרופשיונל עם הפתעה//

סדרת מארזים שמגיעים בקופסה מהודרת, שמזכירה קופסת נעליים אופנתית, וזה לא במקרה: כל מארז משתתף במבצע בפייסבוק של החברה ובכל יום זוכה אחת בנעליים או תיק של אלדו.

כל אחד מ-8 המארזים בסדרה מכיל שמפו, מסכה בגודל 500 מ"ל מסדרת סרי אקספרט ומיט אויל, קרם המגן על השיער מחום ומומלץ למי שמחליקה את שערה בפן או במחליק קרמי. המארזים המשתתפים במבצע: ויטמינו קולור לשיער צבוע, אינטס ריפר לשיער יבש, אבסולוט ריפר ליפידום לשיער פגום, פרו קרטין לשיער חלש, ליס אנלימיטד להחלקה וריכוך שיער מקורזל, וולומטרי להשגת נפח לשיער דק.

מחיר: 320 שקל במקום 472 שקל, עד סוף אפריל או עד גמר המלאי במספרות מורשות לוריאל פרופשיונל.

LOREAL283

ל

//מארזי השיער של Jul//

מותג השיער המעולה Jul מציע לחג שני מארזי שיער שמכילים כמו כל מוצרי המותג ויטמינים, מינרלים, אצות ממי הים התיכון ותמציות צמחים טבעיות. המותג מציע שני מארזים – לשיער צבוע (200 שקל) ולשיער פגום יבש (213 שקל), כאשר כל אחד מהם כולל שמפו ומסכה בגודל מלא ומתנה מראה דו צדדית מגדילה.

להשיג במספרות ברחבי הארץ.

jul 283

H

 //ערכות החג של MOROCCANOIL//

מתמידות המדור מכירות את ההמלצות שלנו על מוצרי MOROCCANOIL ובחג ניתן להנות מהמוצרים במחירים משתלמים. המותג מציע שתי קופסאות מהודרות - ריפייר קיט ערכה עם שמפו ומסכה לשיקום שיער פגום שעבר תהליכים כימיים (החלקה, צבע וכו') ו-היידריישן קיט שכוללת שמפו, מרכך ומסכת לחות שמיועדים לשיער רגיל או יבש.

מחיר לכל ערכה 189 שקל, להשיג במספרות המורשות

MOROCCANOIL 283

 O

//מארזי החג של וולה פרופשיונלס//

מותג השיער וולה פרופשיונלס מציע מגוון מארזי טיפוח לשיער וביניהם: מארז SP לוקס אויל הכולל שלושה מוצרים נבחרים ממוצרי הסדרה: שמפו להגנת הקרטין, מסכת קרטין משקמת ושמן משקם במחיר 280-300 שקל ומארזים מסדרת וולה קר בריליאנס ו- וולה קר אינריצ', הכוללים שלושה מוצרים נבחרים ממוצרי הסדרה: שמפו, מסכה, ושמן אויל ריפלקשנס במחיר 180-200 שקל.

ניתן להשיג אצל מעצבי השיער המובילים בישראל.

BRILLIANCE

 ***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה