הלוק של יאנה לערב החג

מתלבטת מה ללבוש בערב החג? הבלוגרית האופנתית יאנה חייטוביץ מציעה מראה אביבי ועם זאת מתוחכם ומלא שיק וגם משתפת בטיפ רלוונטי בנוגע לאבזור

19/03/2015
יאנה חייטוביץ' קבלו עדכונים מיאנה חייטוביץ'
  • RSS

יאנה חייטוביץ. צילום: אנה מורייןיאנה חייטוביץ. צילום: אנה מוריין

ערב החג החשוב והמשפחתי ביותר בלוח השנה העברי מתקרב בצעדי ענק וזה הזמן להתחיל לתכנן את האאוטפיט החגיגי. על מנת להקל עליכן במלאכה הקשה (אך המהנה) הכנתי עבורכן לוק אידיאלי לבלות בו את ארוחת החג.

חג הפסח מסמל את האביב ולכן בערב עצמו נהוג ללבוש בגדים לבנים או בהירים. כדי להוסיף עניין בחרתי להרכיב לוק מתוחכם מעט בצבעי השחור והלבן, בשילוב אלמנטים גיאומטריים, כיוון שהצבע השחור שלט ביד רמה בעונת החורף הלא כה רחוקה וממשיך איתנו גם באביב.

בחרתי שמלה משוחררת ורחוקה מהגוף עם צווארון סיני וכפתורים בחלקה העליון והלבן. גזרה זו, מעבר להיותה עדכנית וטרנדית, היא גם האופטימלית והנוחה ביותר לארוחת החג הארוכה ושופעת המאכלים. לשמלה צרפתי סנדלי עקב בצבעוניות זהה של שחור ולבן.

יאנה חייטוביץ. צילום: אנה מורייןיאנה חייטוביץ. צילום: אנה מוריין

החלק החשוב ביותר בלוק הזה מוקדש דווקא לתכשיטים, הרי בין כה וכה את הערב נבלה בישיבה על יד השולחן, כאשר רובו של האאוטפיט יהיה מוסתר מעיני הסובבים ורק התכשיטים יזכו למלוא תשומת הלב.

בחרתי בתכשיטים עדינים ומוזהבים מבית מגנוליה, שיראו נהדר גם במראה חגיגי וגם בלוקים יומיומיים וקלילים יותר. העגילים והשרשרת שענדתי משלבים אלמנטים גיאומטריים, בהתאם למוטיב הכללי באאוטפיט כולו. הטבעות מגיעות דווקא מעולם הצמחים והפריחה, כיאה לחג האביב.

יאנה חייטוביץ. צילום: אנה מורייןיאנה חייטוביץ. צילום: אנה מורייןיאנה חייטוביץ. צילום: אנה מוריין

 חג שמח ואפנתי שיהיה לכן!

***

תכשיטים – מגנוליה, שמלה- Brenda by Bar Marom, סנדלים - CK, צילום - אנה מוריין
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה