אוסף פרטי - וינטג' מקורי

הפקת אופנה אביבית ייחודית עם אוסף בגדי וינטג' מקוריים מהאוסף של רחלי אשכנזי

14/03/2015
דיאנה לויט קבלו עדכונים מדיאנה
  • RSS

VINTAGE1331

אוסף הווינטג' הפרטי של רחלי אשכנזי נאסף ונבחר בקפידה כבר שנים רבות, הוא מורכב ממבחר רחב של צבעים, בדים ומידות ומתאים לטווח מידות וגילאים רחב. הבגדים מיועדים לנשים שאוהבות אופנה ייחודית עם אמירה, לכל פריט באוסף יש סיפור ועוצמה.

"אני אוספת אותם מגיל חמש עשרה " מספרת רחלי "תמיד הייתי החברה שמלווה לכל הבנות בגדים ומלבישה אותן, בשלב מסוים זה התפתח והתחלתי לעשות סטייליג אישי ומשם זה כבר תפס ממש חזק והתקדמתי במהרה למכירות ביתיות ולירידי מעצבים. בשאיפה לפתוח בבוא היום חנות בשוק הפשפשים"

מרבית פריטי הוינטג' יוצרו בכמויות קטנות ולא מסחריות וזה נותן להם רובד ייחודי וערך היסטורי ותרבותי, גם התפירה והגימורים מוקפדים במיוחד וברבים מהם ניתן דגש לפרטים הקטנים כמו כפתורים מעניינים וייחודים, רקמות, חרוזים ובדים ססגוניים, כך שכל אחת שלובשת אותם מרגישה מיוחדת במינה.

לצילומי האביב נבחרו בגדים צבעונים, פרחוניים, בדים רכים ואווריריים. מי שלא מרגישה נוח בלוק וינטג' מכף רגל עד ראש יכולה לשלב פריט וינטג' עם פריטים מודרניים עכשווים ולקבל לוק טרנדי עם טאץ' ייחודי.

VINTAGE1333VINTAGE1334VINTAGE1336VINTAGE1337VINTAGE1338VINTAGE1332

את הפריטים ניתן לרכוש במכירות הביתיות של רחלי אשכנזי או באופן פרטי וגם בירידי האופנה השונים ברחבי הארץ.

טווח מחירים: 100-400 שקל

דף פייסבוק- רחלי וינטג' ואוסף פרטי

רחלי אשכנזי טלפון- 0522892941

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק

הפקה, צילום ואיפור- דיאנה לויט, דוגמניות- ננה דיטשיים, אורי קארי, סטיילינג של ננה דיטשיים- דיאנה לויט, סטיילינג של אורי קארי- נגה טרגין
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה