מתלבשת ברשת: מיטל וינברג אדר

בלוג האופנה הצעיר של מיטל וינברג אדר זכה להצלחה גדולה באופן מיידי בזכות הסטייל המשובח, הדיוק בפרטים והצילומים הנהדרים. ככה עושים את זה נכון

13/03/2015
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

DSC_9267מיטל וינברג אדר. צילום: גוני ריסקין

מי אני? 

מיטל וינברג אדר מתל אביב. צלמת, סטיילסטית, נותנת שירותי קריאייטיב וייעוץ בתחום האופנה ולייף סטייל.

על הבלוג:

הבלוג שלי נקרא MMMWA. לפני כשלוש שנים חברה הציעה שאוריד את אפליקצית האינסטגרם "נראה לי שתתחברי" היא אמרה... כמישהי שפייסבוק מעולם לא עשה לה את זה חשבתי שגם כאן לא אתפס וכשהכנסתי שם משתמש ושמי היה תפוס הכנסתי את ראשי התיבות של שמי באנגלית, הוספתי עוד שני M לפני והתקבלה המילה - מוווואה! – נשיקה ואני (עצמי) בצרפתית, לא חשבתי שזה יתפוס ככה ושזה יהפוך לכינוי שלי ומאוחר יותר, באופן טיבעי, הבלוג יקרא ככה.

ותק:

הוא צעיר וחדש, 4 חודשים.

DSC_1028מיטל וינברג אדר. צילום: גוני ריסקין

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע? 

שאלה טובה... היום אני מקדישה מינימום של יום או חצי יום בשבוע. אני עושה עוד הרבה דברים, הופתעתי בעצמי מיציאת הבלוג ולא הבנתי את משמעויות התחזוקה שלו. בגלל שאני מתעסקת בתחום אז היום בקלות ובמינימום אקסטרא אני מייצרת תוכן. מעבר לזה אני שואפת להתפתח ולפתח אותו כך שעם הזמן אמצא יותר זמן להקדיש לו.

מי מצלם אותך?

גוני ריסקין המדהימה והמוכשרת. השפה של הבלוג היא בדיוק איפשהו באמצע ביני לבינה. בגלל שאני עובדת בדרך כלל בצד השני ורגילה להתעסק באיך ואיפה, אני עושה את זה גם כאן, עד לרגע הצילום. שם אני צריכה לשחרר ולסמוך עליה. וזה קל, החיבור הוא סופר הרמוני.

DSC_9677מיטל וינברג אדר. צילום: גוני ריסקין

מה הסגנון האופנתי שלך? 

אני אוהבת שנוח לי, חוץ מההקרבה המוחלטת וחסרת הפשרות בעקבים. אני מאוד גבוהה ועדיין אוהבת את איך שהגוף הנשי נע על עקבים ואיך שזה עושה לי להרגיש. פחות מתחברת לפאטרנים ודפוסים, יותר מחפשת שילובים מעניינים של צבעים, חומרים ומשחקים של פרופורציות. בדרך כלל רחב בחלק העליון וצר וקטן למטה.

ממי את שואבת השראה? 

צילומי הרחוב של טומי טון בסטייל דוט קום – אוסף של אנשים לבושים הכי סטייל בדרך לתצוגות. ומוזת האופנה וונסה טריינה (Vanessa Traina), יש משהו כל כך נינוח ונטול מאמץ בסטייל שלה.

איפה את קונה בגדים? 

בכל מקום. קונה מעט ומדוייק.

DSC_9531מיטל וינברג אדר. צילום: גוני ריסקין

 על איזה בלוגים את ממליצה?

Camilleovertherainbow.com

Stopitrightnow.com

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות? 

טרנדים הם רוח התקופה והשתקפות תרבותית בצורה שבה אנחנו מתלבשים והם נועדו לעורר השראה. כל אחת שמכירה את עצמה טוב יודעת איך היא מרגישה הכי טוב ומה היא רוצה להדגיש. בגדים הם כלי כייפי לבטא את עצמנו לכן אני לא מאמינה בחוקים של מותר אסור. אבל אם אופנה מעניינת אותך, אני ממליצה להחשף לכמה שיותר מקורות השראה (בשביל זה יש בלוגים – ואפשר להתחבר לעולם השראה של מישהי שאת מזדהה עם הסטייל והרוח שהיא משדרת) וכך באופן טיבעי תוכלי לבטא את האינדיבידואל שלך בצורה אופטימלית.

DSC_3917Sמיטל וינברג אדר. צילום: גוני ריסקין

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה