קים קרדשיאן גונבת את התצוגה

קים קרדשיאן הגיעה לתצוגת האופנה של בלמיין בפריז בשיער צבוע פלטינה ואחותה קנדל ג'נר צעדה על המסלול לצד הדוגמניות המובילות בעולם. ככה יוצרים תצוגה שהופכת לשיחת היום

06/03/2015
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

שבוע האופנה בפריז בעיצומו ושיא ראשון נרשם אתמול (חמישי) כשלתצוגה של בלמיין הגיעה קים קרדשיאן כשהיא מציגה לראשונה שיער צבוע פלטינה. עוד לפני שהדוגמנית הראשונה עלתה על המסלול, התצוגה של בלמיין הפכה לשיחת היום ברשתות החברתיות.

aקים קרדשיאן והפלטינה  בכניסה לתצודה של בלמיין (צילום: gettyimages/אימג'בנק)

aכמה שעות מאוחר יותר - בתצוגה של לנווין  (צילום: gettyimages/אימג'בנק)

קים ובעלה קניה ווסט חברים קרובים של המעצב הראשי של בלמיין, אוליבר רוסטינג ואף כיכבו בקמפיין הגברים של המותג בדצמבר האחרון. הבחירה להציג את השינוי בצבע השיער ביום התצוגה אינו מקרי. קים מודעת היטב לבאז שכל שינוי כזה יוצר וסביר שזה נעשה בתיאום עם רוסטינג. שניהם מומחים בשיווק דרך רשתות חברתיות (רוסטינג עצמו הוא המעצב הצרפתי הראשון שזכה למיליון עוקבים באינסטגרם).

aקים קרדשיאן בשמלת קטיפה צנועה ומעיל של בלמיין עם בעלה קניה ווסט ואמה קריס ג'אנר  (צילום: gettyimages/אימג'בנק)

Aאוליבר רוסטינג - המעצב הראשי של בלמיין

ואם זה לא מספיק ליצירת הבאז הרצוי, רוסטינג הציג על המסלול נבחרת נכבדה שכללה את השמות הכי חמים בעולם הדוגמנות - אלסנדרה אמברוסיו, לילי דונלדסון, אדריאנה לימה, ג'ואן סמולס, ג'ורדן דאן, סאשה לוס, גיגי חדיד, קרלי קלוס, וכמובן - קנדל ג'אנר, האחות הקטנה של קים והשם הכי חם בעולם הדוגמנות בשנה האחרונה. ללא ספק, המסלול עם הכי הרבה כוכבות מבין כל התצוגות בסבב שבועות האופנה האחרון.

נבחרת הדוגמניות של בלמיין

Pictures53מימין לשמאל: אדריאנה לימה, קנדל ג'אנר, לילי דונלדסון (צילום: gettyimages/אימג'בנק)

Pictures531מימין לשמאל: אלסנדרה אמברוסיו, גיגי חדיד, ג'ורדן דאן (צילום: gettyimages/אימג'בנק)

Pictures532מימין לשמאל: סאשה לוס, ג'ואן סמולס, קרלי קלוס ((צילום: gettyimages/אימג'בנק)

והבגדים? כתמיד אצל בלמיין סקסיות היא שם המשחק. תחרה שקופה, סאטן צבעוני רך, קטיפה מבריקה, פליסה מפוסל ופרנזים מטאליים כיכבו בשמלות חשופות, חצאיות קצרות, מכנסיים מתרחבים, וג'קטים מחוייטים עם כתפיים חזקות ומותניים מודגשים. הכל בצבעוניות סתווית מקסימה של ירוק, כתום וסגול.

AAAA

 

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה