לינקים (ורחוב) בסטייל

לינקים למקומות הכי אופנתיים ברשת, נכון לעכשיו

19/12/2010
לרית לוי קבלו עדכונים מלרית
  • RSS

חוכמת רחוב

בלוגים מצולמים של אופנת רחוב צצים כיום ברשת כמו פטרת, אבל רק בודדים מהם באמת שווים את חמש דקות התהילה שלהם. אחד כזה הוא ה-Sartorialist (סקוט שומן, לידידים) מוותיקי הז'אנר ואחד הנחשבים בתחום, שאתר ה"ניו יורק טיימס" הקדיש לו ראיון מוקלט ומסקרן בענייני השראה וזוויות אישיות. חובה עליכם.

לראיון, כנסו לכאן. לבלוג של שומן - קליק.

לוזון-שיק

ב"ג'יבנשי" ממשיכים להשתעשע במושגי אידיאל היופי. אחרי שליהקו את ליה טי הטרנסקסואל/ית לקמפיין החורף, עכשיו מככב דוגמן לבקן למהדרין בשם סטיבן תומפסון בקמפיין אביב 2011 של המותג, לצד שלל דוגמניות מעוררות תיאבון. לנימוקי הבחירה, סורו לראיון עם ריקארדו טיסקי מ"ג'יבנשי" ב-wwd. מעניין, יחסית.


פוסט פולארויד

קלואי סוויני, עלמה עם טעם טוב ושחקנית לפרקים, שחררה לאחת החנויות הכי חמודות בתבל (Opening Ceremony) קולקציית טי-שרטים דליקטס. את ההדפסים בחרה סוויני מתוך צילומי פולארויד של האמן המנוח רוברט מייפלת'ורפ, כהומאז' לקריירה שלו ולמלחמה באיידס. התוצאה מעלפת. קליק.

הומור קודקודי

גם אם אצלנו יש רק פרומואים לחורף, עדיין לא יזיק לדאוג לחימום הפדחת, על כל מקרה שלא יהיה. הטרנד בתחום הכובעים לחורף הזה, לפחות כפי טוענים באתר Racked, הוא כובעים "שובביים" ומצחיקים, שנשארים בגבול החמוד ולא גולשים למפגר. בדרך כלל. להלן האופציות. קליק.


זה או זה?

בלי הרבה מילים מיותרות, גם מהלוע שלי, בלוג של בחורה בשם מלאני קריט, שנותן לך שתי אופציות מצולמות ומקסימות, באווירה אופנתית. תבחרי לבד מה יותר מוצא חן בעינייך. קליק.

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה