''טינקרבל ואגדת לעולם לא'': הולכת בעקבות הלב

סלונה נותנת לכם במתנה כרטיסים לסרט החדש של דיסני על פיות ויצור ענק ומסתורי, שמצילים את ארץ לעולם לא

01/03/2015
שיר בהר קבלו עדכונים משיר
  • RSS

טינקרבל ואגדת לעולם לא

סקרנות היא דבר נפלא, שיכול להוביל ללמידה ולהכרת מקומות קסומים, אבל מה קורה כשהיא נפגשת עם יצר הרפתקנות ואהבת חיות?

זהו סיפורה של פון (בדיבוב של ענת ארליך), גיבורת סרט האנימציה החדש, "טינקרבל ואגדת לעולם לא", מבית דיסני, בבימויו של סטיב לוטר. פון, פיית חיות קסומה, מתקשה לעמוד בכללים הנהוגים בארץ לעולם לא. יש לה לב ענק ורחום לחיות והיא תמיד מחפשת את הטוב שבהם, גם כשכל האחרים סביבה בטוחים שהחיות יפגעו בהם. זו הסיבה, שבכל פעם שקורה משהו מוזר, כולם מחפשים לאן פון נעלמה ומה היא כבר זוממת.

לצידה של פון נמצאות הפיות החברות הטובות שלה: טינקרבל (בדיבוב של מיה קדוש), פיה מתוקה שתמיד עומדת לצד חברותיה ומוכנה להסתיר מכולם את הסודות של פון; רוזטה (בדיבוב של נועה גורן) פיית גן שאוהבת יופי; סילברמיסט, פיית מים שדואגת לשמור על אווירה נינוחה; וידאה, הפיה הכי מהירה ואירידסה, שאוהבת סדר.

באחד הימים פון מטיילת ביער ושומעת קולות מסתוריים מחור עמוק באדמה. היא נכנסת בעקבות הקולות לתוך החור האפל, לא יכולה להתגבר על הסקרנות לראות מי נמצא שם. לפתע היא רואה מולה זוג עיניים ירוקות בוהקות וגדולות השייכות ליצור גדול מסתורי ולא מוכר, שיש לו קוץ ברגל. במקום לברוח במהירות מהמקום, היא מנסה להוציא לו את הקוץ. הניסיון שלה מוביל את שניהם למרדף מחוץ למערה שמלווה בשאגות עצומות ומפחידות, אבל פון לא מוותרת עד שהיא מחלצת את הקוץ. ההצלחה שלה גורמת לה להשאר עם היצור, להתחבר איתו ולרצות להביא אותו לארץ לעולם לא.

בינתיים בארץ לעולם לא מנסים לפענח את פשר השאגות הגדולות בראשות המפקדת ניקס, שתפקידה להגן על תושבי לעולם לא. ניקס בטוחה, שפון יודעת את התשובה, אך כשפון משיבה בשלילה, היא פונה לספרים העתיקים, שם היא מגלה שמדובר ביצור, שמנסה להשמיד את ארץ לעולם לא.

מאותו רגע מתנהל מאבק בין פון וחברותיה שרוצות לעזור ליצור המסתורי ובין ניקס וצוותה שמנסים לתפוס את היצור המסתורי ולהניע אותו מלהשמיד את ארץ לעולם לא.

הצופים יוצאים עם הפיות למסע רצוף הרפתקאות ומכשולים, שמשלב התמודדות עם פחדים, תעוזה, אומץ, ותושיה. יש בסרט רגעים קומיים לצד רגעים נוגעים ללב. החברות העזה בין הפיות עומדת למבחן לצד החשש לארץ לעולם לא והרצון לעזור לחיה בצרה.

לכל אורך הסרט עקבנו אחרי פון, מנסים לחזות מה היא תעשה ואיך היא תשכנע את חברותיה להצטרף אליה לעזור ליצור המפחיד. היינו מרותקים לנעשה על המסך וקיווינו שלא יקרה שום רע לתושבי לארץ לעולם לא. סוף טוב הכל טוב. נהנינו ויצאנו מחוייכים.

מה עלה בגורל היצור המסתורי וארץ לעולם לא? את זאת תוכלו לראות בבתי הקולנוע החל ביום חמישי הקרוב בדיבוב לעברית בגרסת דו-ממד ובגרסת תלת-ממד.

סלונה מחלקת לכם 20 הזמנות משפחתיות (3 כרטיסים) לסרט "טינקרבל ואגדת לעולם לא", לראשונים שימלאו את הטופס המצורף. שימו לב – לכל משפחה מותר להירשם רק פעם אחת. הרשמות כפולות ייפסלו. 

מימוש הכרטיסים החל ביום ראשון 8.3 ועד יום רביעי 25.3, בימים א'-ה' ברשת רב חן ויס פלאנט

[contact-form 308 "Newsletter_tinkerbell_movie"]

.

.

.

.

. 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה