חוויות מחדר ההלבשה של הדוגמניות

הבלוגרית שנטי גדרון הוזמנה לצעוד על המסלול בתצוגת הקיץ של גולף, להרגיש כמו דוגמנית אמיתית ליום אחד ולהבין איך נראית ממש מקרוב התעשייה הכי נוצצת בארץ. היה מפעים

23/02/2015
שנטי גדרון קבלו עדכונים משנטי
  • RSS
 גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: אליענה גולומבשקועות בניידים, חדר ההלבשה של גולף. צילום: אליענה גולומב
.

צלצול הטלפון קוטע לי את חוט המחשבה, זו תמר.

"תגידי, את רוצה לצעוד בתצוגה של גולף?"

16:40, מונית מחכה לי למטה. אני נוסעת למשרדים של גולף לפגישת-אודישן עם מוטי רייף, אחד האנשים המוערכים ביותר בעיני בתעשיית האופנה. הפרפרים משתוללים לי בבטן, כשאני חושבת על צעידה על מסלול לצד דוגמניות שנישאות לגובה 1.75 לפחות. אני פוגשת במשרדים את סער ויעל שיצעדו לצידי ומשחררת אנחת רווחה כשאני מגלה שהעקבים שהוקצו לנו לא יותר מדי מפלצתיים. לחיצות ידיים, חיוכים מבויישים, צחקוק מצד הבנות, ואז מוטי אומר: "עכשיו תצעדו".

גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: אלון אדרמתאימים את הנעליים לאאוטפיט. צילום: אלון אדר
.

אני נגשת לצדו השני של החדר ולוקחת נשימה, מבט רציני ישר קדימה, צעידה טבעית ורגועה. אחרי יעל וסער עושות את אותו המסלול. הוא נראה מרוצה. רושם לעצמו מספר הערות. לחיצות ידיים, חיוכים מבויישים, יש אישור. אנחנו בפנים.

גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: אלון אדראני תוהה איך יתייחסו אלינו מאחורי הקלעים. צילום: אלון אדר 
.

בוקר התצוגה, השעון מצלצל מוקדם מדי ואני נכנסת להתקלח. בדרך לאוהל הגדול שהקימו במתחם גולף רצות לי מחשבות בראש, תוהה איך יתייחסו אלינו מאחורי הקלעים, איך יהיה האיפור ואיך התחושה תהיה לצעוד על המסלול. מיקי בוגנים מקבל את פני בחיוך רחב, ומוביל אותי לחלל גדול שהוסב לחדר איפור-שיער.

גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: אלון אדרמעבירות את הזמן עד התצוגה. צילום: אלון אדר
.

עמדות לק, ערמות איפור, רעש של פן ודוגמניות שקועות בניידים פזורים בחלל, כשהגורם המקשר בין כולם הוא הצבע השחור. אחורי הקלעים נראים לא פחות טוב מהמסלול עצמו. בזמן שאדריאן המאפר שהוצמד לי עושה את הקסם שלו עם האיפור, אני מנצלת את הזמן ומקבלת ממיקי אינסייט על האיפור לתצוגה. "נערת פרחים מתוחכמת" היא הגדרתו המדויקת למראה המעושן ולשיער הרך שיצרו מאחורי הקלעים. הבסיס נותר טבעי ונטול הצללות, השפתיים עירומות וכל הדגש נותר על העיניים, שעושנו במידה אבל לא נראו כבדות.

גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: אליענה גולומבאינסייטים על איפור: נערת הפרחים המתוחכמת. צילום: אליענה גולומב
.

אחרי החזרה הראשונית אנחנו מתכנסים בחלל צדדי באוהל התצוגה, כולם כבר לבושים בבגדי הקיץ שגורמים לי להתגעגע לעונה שאני בדרך כלל לא ממש מחבבת. שמלות לבנות עם פיתוחים ושקיפויות, בדים יפים וחצאיות רכות, כולם מתחברים יחד לכדי קולקציה הרמונית ויפה.

גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: רותם לבלהאנרגיה גבוהה וגם הלחץ. צילום: רותם לבל
.

איתי בקבוצת הבלוגריות נמצאות סער ויעל אתן הייתי אצל מוטי בפגישה, עדן ונסטיה. חמשתנו לבושות בבגדים שחורים משולבים פאייטים וחרוזים. צלמים מסתובבים בינינו, מבקשים שנעמוד, נסתכל, נחייך. מוסיקה נשמעת מחלל התצוגה שכבר מארח את המוזמנים, האנרגיה גבוהה כמו גם הלחץ. מלבישים ומלבישות צעירים מנסים להשתלט על הדוגמניות והבגדים, מוודאים שכל ריץ' רץ' יושב במקומו והנעליים מתאימות לאאוטפיט. מרגיש כמו חו"ל. ואז מגיע נאום הפתיחה, הדוגמניות מסתדרות בשורה, מסבירים לנו איפה לעמוד ואיך, נגינת צ'לו פותחת את התצוגה. שקט, מתחילים, הדוגמנית הראשונה יצאה.

גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: רותם לבל אנחנו מסתדרות בשורה. צילום: רותם לבל
.

אנחנו מסתדרות בשורה, בפתח המסלול עומדת בחורה עם אוזניות שמתזמנת את היציאה של הדוגמניות למסלול. עוד אחת ועוד אחת ואז אנחנו.

"גו" היא אומרת, ואני יוצאת. האורות חזקים, מחיאות הכפיים גם. קשה לתאר את האנרגיה שיש על המסלול. הופעתי על במות בעבר, אבל הקרבה לקהל הופכת את החוויה לאינטנסיבית הרבה יותר. אני מביטה קדימה, המוסיקה פועמת בווליום גבוה, מחדדת את החושים, אפשר לשמוע את האנשים בשורות הראשונות, הם אוהבים את השמלה. אני מזכירה לעצמי ללכת לאט, הלב פועם. אני מגיעה לקצה המסלול, מסתובבת וחוזרת בחזרה. האדרנלין בשמיים, מאחורי הקלעים אפשר לנשום לרווחה. כל העבודה הקשה התנקזה לכדי רגעים ספורים על המסלול, מול הקהל, לבושה בשמלה שחורה קטנה.

גולף תצוגת אופנה דוגמניות מאחורי הקלעים. צילום: אבי ולדמןהכל מתנקז לכדי רגעים ספורים: אני על המסלול. צילום: אבי ולדמן
לבלוג של שנטי גדרון - The Funny Bunny
שנטי גדרון באינסטגרם - [email protected]
.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה