עור הפנים לא משקר

בגיל 55 העור שלך רחוק מהאלסטיות שאפיינה אותו בגיל 20. זה לא אישי, זה קורה לכולן, אבל יש דרכים לעזור לו להיראות טוב יותר

16/12/2010
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» פגעי הזמן והאקלים ניכרים. צילום: flickr-onkel_wart
>> בשיתוף עם קרליין

נגיד שעברת את גיל 55 והתבוננות מעמיקה במראה מבהירה לך שהעור שלך הפך לדק, שביר ורפוי, ורחוק מהאלסטיות שאפיינה אותו בגיל 20, למשל. אל תיקחי את זה באופן אישי, יש לזה כמה סיבות ממש טובות: אחרי גיל 55 רמת הקולגן בעור נחלשת באופן משמעותי, הקמטים מעמיקים וקצב היווצרותם מואץ. ייצור המלנין פוחת, ומתחילים להופיע כתמים חומים היוצרים מראה עור דהוי וחסר חיוניות, ואחרי כל אותן שנים של חשיפה לאקלים ולסטרס הישראלי חסרי הרחמים, פגעי הזמן נעשים כה ניכרים עד שהעור מתחנן לשיקום עמוק ואפקטיבי.

לעכב את תהליך ההזדקנות

מכיוון שהבעיה העיקרית היא שהחומרים החשובים לעור אינם מגיעים אל השכבות העמוקות יותר שזקוקות להן, הפתרון הוא שימוש במוצרי טיפוח שמבוססים על שיטות הולכה אפקטיביות של חומרים משקמים ומזינים. שימוש קבוע במוצרי טיפוח שהם פרי פיתוח מעבדתי, עשוי לעכב מעט את תהליכי ההזדקנות הטבעיים ולהקל על תוצאותיהם הנראות לעין.

סדרת REVIVEL של קרליין מותאמת לאישה הישראלית - היא משלבת חמישה חומרים פעילים וכושר החדרה של פי שלוש:

ALINA, רכיב חדשני המשלב בין אומגה 3 לאומגה 6, משמש כחומר מגן על התא בפני נזקי השמש הישראלית הקופחת, קומפלקס מינרליים חיוניים של קלציום אבץ ומגנזיום, SOY ISOFLAVON שמדמה אסטרוגן, חומצה היילארונית, שהיא הלהיט בתחום החדרת לחות וקיבועה בעור, וקולגן, שנדמה שאי אפשר להסתדר בלעדיו והוא אחראי על חיזוק הסיבים המחברים בין התאים והענקת מראה מתוח.

הסדרה כוללת קרם יום משקם, עם מסנן קרינה כמובן, קרם לילה משקם, קרם עיניים ממצק, שמבטיח גם את חיזוק רקמת העור העדין שסביב העיניים וגם את צמצום העיגולים השחורים והפחתת הנפיחות, סרום לשיקום מרקם העור, קרם להבהרת כתמי עור, שמכיל תערובת צמחים בשילוב ויטמין סי בריכוז גבוה, וויטמין B3 ורכיב הבהרה בשם NANO WHITE, המעכב את פעילות האנזים שנושא את המלנין וגורם לכתמי העור, ומבטיח גוון עור בהיר, אחיד יותר וקורן, ביחד עם היחלשות הקמטים בתוך 6 שבועות. כל המוצרים נבדקו דרמטולוגית והם היפו אלרגניים.

הטיפוח מתחיל מבפנים

כמובן שרצוי מאוד, במקביל לשימוש בחומרי טיפוח (איכותיים ומזינים ככל שיהיו), לזכור שהטיפוח מתחיל מבפנים ולכן יש להרבות בשתיית מים, במיוחד בחורף שאז תחושת הצמא דועכת והעור נוטה להתייבשות כתוצאה מחשיפה לרוחות ולאוויר חם ממזגנים ומפזרי חום למיניהם, לא לשכוח את מסנני הקרינה גם בימים סגריריים, להקפיד על תזונה מאוזנת והמשימה המורכבת אבל החשובה מכולן - לנסות למצוא בכל יום כמה רגעי נחת ושלווה, כי בגיל 55 עור הפנים לא משקר.

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף

צילום:

http://www.flickr.com/photos/onkel_wart/


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה