פרויקט זוגות: נטלי וגל

מאות גברים ונשים שמחפשים זוגיות פנו אלינו בעקבות פרויקט "זוגות" ליום האהבה. אנחנו שמחים לפרסם את הזוג הראשון שאנחנו חושבים שעשוי להתאים. גם הקואוצ'רית לירז רון פבין חשבה כמונו והנה הסיבות שלה

09/02/2015
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

נטלי וגל, תכירו. מערכת סלונה חושבת שאתם לגמרי יכולים להתאים. אם אתם בעניין אתם מוזמנים לפנות למערכת כדי לקבל את הפרטים אחד של השני, או ליצור קשר ב- JDate. אם תצאו לדייט, נשמח אם תכתבו לנו עליו ונפרסם את החוויה שלכם באתר. בהצלחה ויום אהבה שמח!

נטלי וגל

נטלי - פרויקט יום האהבה

נטלי
גיל: 30, רווקה מאזור המרכז
עיסוק: אחות ומיילדת
תחומי עניין: אוהבת קולנוע ואת כל חווית הקולנוע, טיולים, לקרוא ספרים וכל דבר שיכול לעניין אותי ולהנעים את זמני
3 דברים שהכי חשובים לי בבן/בת הזוג: טוב לב, תומך, הגון וישר

גל
גיל: 31
עיסוק: ביטוח חיים
מקום מגורים: בית דגן
תחומי עניין: מוזיקה, אוכל, סרטים/סדרות, משפחה, חיות בית (יש לי חתול)
3 דברים שהכי חשובים לי בבן/בת הזוג: אינטיליגנטית (רגשית ושכלית), אהבת הזולת (אני לא אוהב אנשים שאוהבים את עצמם יותר מדי), בעלת לב זהב

הפרופיל שלי ב- JDate

 גל - פרויקט יום האהבה

.

הקואוצ'רית ממליצה

השניים בעלי סיכויי התאמה גבוהים.

הערכתם לטוב לב ונתינה לאחר - נטלי היא אחות במקצועה, דבר המעיד על רוח טיפולית ורצון בנתינה. גם גל מציין שהוא מאמין גדול בהענקה לאחר, מגדל חתול ואוהב חיות בית, אמפטי לחסרי ישע ומעוניין גם בבת זוג שאוהבת את הזולת.

ערכים - ערך מרכזי אחיד בין בני זוג, מהות, שבולטת במיוחד בחייהם, כזו שמנהלת את בחירותיהם, אינו עניין של מה בכך בזוגיות יציבה.

ערך אהבת הזולת מנהל לשניהם את בחירות המקצוע ובחירות אופי החיים : היא אחות והוא אוהב בעלי חיים. זה בהחלט יהווה מצב פורה להיכרות ואף נושא שיחה מעולה לדייט הראשון.

אינטליגנציה - הנושא בולט כאן במיוחד. נטלי מרבה להעשיר את עצמה ולהתעניין באמנות קולנועית ובספרות. כמו כן, גל אוהב אמנות מוסיקלית ומציין את חשיבות האינטליגנציה בבת הזוג שלו.

לשניים מובטחת, לכל הפחות, שיחה קולחת ועניינית. משם - אם יבחרו - יוכלו לבסס קשר כן ועמוק בהתבסס על רמת הרגישות הגבוהה של שניהם.

 

* לירז רון פבין היא מאמנת, מצוות המומחים של אתר JDate ומייסדת מרכז Bliss לאמנות האושר

* ההתאמה במסגרת פרויקט "זוגות" נעשתה בשיתוף אתר JDate

.

.

.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה