הולכת רחוק: אישה בעקבות גורלה

כמה רחוק צריכה מישהי ללכת כדי לחזור לעצמה? ריס ווית'רספון מככבת בסרט חדש ומעורר מחשבה, ואתם יכולים לקבל מאיתנו כרטיסים במתנה

01/02/2015
מיכל יפה קבלו עדכונים ממיכל
  • RSS

הולכת רחוק. צילום: יח"צ

הרס עצמי הוא כמו הוריקן שבא בהפתעה. בהתחלה זה אולי מרגיש כמו רוח צוננת ונעימה שמקררת קצת את החום הפנימי, אבל במהרה נשאבים למערבולת שמאוד קשה לצאת ממנה גם אם רוצים.

סופת הרס עצמי היא גם מה שעבר של שריל סטרייד לאחר שאמה מתה בטרם עת. ואז יום אחד, לאחר שנדמה היה שהיא מגיעה לתחתית חדשה, היא נתקלה במקרה במדריך לשביל ה-PCT (מסלול ממקסיקו לקנדה, שעובר בקליפורניה, אורגון וושינגטון. כמו שביל ישראל, נגיד, רק פי כמה יותר ארוך וקשה). היא מחליטה לצאת לבדה למסע לאורך יותר מ-1,600 קילומטר (קצת יותר משליש מאורך המסלול המלא), שבסופו, כך היא מאמינה, היא תחזור לעצמה ותצליח לצאת ממערבולת ההרס העצמי.

הסרט "הולכת רחוק", שעולה ביום חמישי הקרוב בבתי הקולנוע, הוא סיפורו של המסע הזה. סיפורה של שריל סטרייד, שנכתב על ידה בספר מצליח, שכעת עובד לתסריט שנכתב על ידי ניק הורנבי (הסופר הנהדר שהפך לתסריטאי) ובויים על ידי ז'אן מרק וולה ("מועדון הלקוחות של דאלאס").

בתפקיד הראשי, שזיכה אותה במועמדות לאוסקר, מככבת ריס ווית'רספון (שמאז "לא רק בלונדינית" הוכיחה שהיא אכן לא רק בלונדינית, ועל המדף בסלון שלה יש כבר אוסקר אחד על "הולך בדרכי"). ובתפקיד אמה, שמופיעה בפלשבקים, משחקת לורה דרן, שמועמדת לאוסקר לשחקנית המשנה על תפקידה זה.

הטריילר של הסרט

הסרט מראה את הקשיים הגדולים של המסע, קשיים פיזיים ונפשיים, וסיפור הרקע שמסביר למה שריל יצאה למסע הזה משובץ בין לבין ואנחנו נחשפים אליו בהדרגתיות דרך זכרונותיה של שריל.

זה מסוג הסרטים שמייד יגרום לכן לשים את עצמכן במקומה של הגיבורה. האם הייתן רוצות לצאת למסע כזה? האם הייתן שורדות אותו? וזה סיפור גשמי שאפשר להתחבר אליו ברמה הרוחנית, והוא יכול לתת לכן השראה, אם רק תאפשרו לו.

הסרט "הולכת רחוק" יעלה ביום חמישי הקרוב, 5.2, בבתי הקולנוע.

סלונה מחלקת 30 כרטיסים זוגיים לסרט "הולכת רחוק", לראשונים שימלאו את הטופס המצורף.

הכרטיסים תקפים ברשת רב חן ויס פלאנט. בימי חול, א’-ה’, בין התאריכים 5-25 בפברואר או עד ירידת הסרט מהמסכים. הראשון מביניהם.

[contact-form 300 "Newsletter_wild_movie"]
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה