תכשיטים משמחים

על הגבול שבין קלאסיקה לתרבות הפופ, אילי גורן מעצבת תכשיטים מלאי צבע עם קריצה הומוריסטית, שיאירו כל הופעה סטנדרטית

26/01/2015
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

*הראיון המלא עם אילי גורן בבלוג Mishel Anu – הבלוג לאופנה ישראלית

המעצבת אילי גורן מייצרת את תכשיטיה בעבודת יד ובשילוב טכניקות של חיתוך לייזר וצורפות. בתכשיטים נעשה שימוש רב בפרספקס חומר אליו אילי מתחברת בשל הצבעוניות המדהימה והמראה התעשייתי. התוצר הסופי מדלג בסגנונו בין פופ ארט לקלאסיקה ויעניק לכל לוק טוויסט שלא יוכלו להתעלם ממנו.

ILI2611

1. מי היית רוצה שילבש פריט בעיצובך? 

הייתי שמחה להלביש את איימי ווינהאוס. בעיני היא הייתה מוכשרת וייחודית גם בקולה וגם במראה שלה. התכשיטים והבגדים שאני מעצבת היו משתלבים בצורה נפלאה עם השיק ספק וינטג' ספק רוקגלאם הזה שהיה לה.

2. מיהי האישה עבורה את מעצבת?

אני מעצבת עבור אישה שמאוד חשוב לה הסטייל שלה ושמה לב לפרטים הקטנים, שמעוניינת לקנות פריטים עם "קריצה" ושאין אצלה במלתחה קו הפרדה ברור בין הערב ליום יום. אם היא אוהבת גם שחור אבל פתאום תפציע בפריט צבעוני להחריד, אז זו האישה המושלמת בעיניי.

3. מה הטרנד השנוא עלייך ומה לעולם לא תעצבי?

הטרנד השנוא עליי זה ה"נורמקור" משהו בלהתאמץ להיראות כאילו את לא מתאמצת נראה לי נורא מאולץ, לעולם לא אעצב נעלי או בגדי ספורט. חוץ מזה אני פתוחה לרעיונות.

ILI2612

 4. איזה מעצב/ת ישראלי/ת מהווה השראה עבורך?

אני חושבת שכל מעצב בארץ שמצליח לשמור על הגחלת, להתחדש ועם זאת להיות נאמן לסגנון שלו, הוא השראה, אבל אם צריך לבחור אחד אז נוריתמי.

 5. מה החלום שלך, היכן את רואה את עצמך בעוד 5-10 שנים?

בעוד 5 שנים אני רוצה שתהיה לי חנות בלונדון. בעוד 10 שנים הייתי רוצה להתנסות בלעצב דברים נוספים פרט לתכשיטים ובגדים, למשל רהיטים וגופי תאורה.

 6. מהו הפריט מהקולקציה הנוכחית בו את הכי מתגאה, לקחת לארון הפרטי שלך, הכי מתחברת?

טבעת ספירלה פרספקס שחורה מכופפת בעבודת יד עם אבן דרוזי אגת. יש משהו מאוד אלגנטי בעיניי בשילוב בין חומר מלאכותי לחלוטין כמו פרספקס, לחומר טבעי יותר כמו האגת.

 ILI2613

★ רוצה ליהנות מהנחה קבועה לרכישה אצל אילי גורן ? לחצי כאן ★
    
    לקריאת הפוסט המלא בבלוג Mishel-Anu לחצי כאן 
צילום: גיא מילר, לב גלומב

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה