על המסלול בברלין - שני צימרמן

בשבוע שעבר נערך שבוע האופנה בברלין שאירח 4 מעצבים ישראלים. שני צימרמן שאת בגדיה לובשות סלבריטאיות ישראליות רבות, פתחה את התצוגות ומספרת על החוויה

24/01/2015
לילך כהן קבלו עדכונים מלילך
  • RSS

שבוע האופנה ברלין שנערך השבוע לא נחשב לאירוע האופנה החשוב ביותר מבין שבועות האופנה בבירות אירופה, אך בעבור כמה ממעצבי האופנה הישראלים, השבוע הזה היה החשוב והמעניין מבינהם.

כחלק מחגיגות ה-50 לכינון הקשרים בין ישראל לברלין, וביוזמתו של השגריר הישראלי בגרמניה יעקב הדס, התקיים השנה לראשונה POTSDAM NOW בעיר פוטסדאם, כחלק משבוע האופנה, לשם הוזמנו ארבעה מעצבים ישראלים להציג את עיצוביהם.

מי שפתחה את אירוע הגאלה היתה המעצבת שני צימרמן. צימרמן, בת 27, בוגרת שנקר בהצטיינות ובעלת סטודיו פעיל בתל אביב, הציגה את קולקציית סתיו-חורף 2015/16,

"התבשרתי על השתתפותי כחודש לפני התצוגה ובלוח זמנים מטורף הרמתי תצוגה של 32 דגמים. את הדוגמניות למסלול ראינו לראשונה ערב לפני התצוגה ולאחר מכן ישבנו, רקמנו ועשינו תיקונים עד הרגע האחרון" מספרת שני על ההתרגשות והתכונה בברלין "התצוגה עצמה הייתה מעמד מרגש ומשמח, התקבלתי בתשואות רבות על המסלול, באולם הייתה התרגשות גדולה והורגשה התעניינות רבה מצד כלי התקשורת המקומיים. היחס לו זכינו מהצוות המקומי, היה חם ומקבל ומבחינתי עצם ההשתתפות במעמד זה הוא חשוב- להציג בגאווה אופנה ישראלית בברלין"

שני צימרמן צילום גיל כהן שני צימרמן (צילום גיל כהן) 

מה ההשראה שלך להצגת הקולקציה?

עיקר השראות הקולקציה נולדו מהבדים: שילוב בין עולם ישן לעולם המודרני של המאה 21. בדי גובלנים, ז'קארדים, קווילטים, בוקלה, עור וארורגנזות שהולידו חליפות, שמלות ערב, קפוצונים, וסטים ותיקי מסע שעוצבו על ידי .

 בשבוע האופנה ברלין צילום תום מרשקבשבוע האופנה ברלין צילום תום מרשק בשבוע האופנה ברלין (צילום תום מרשק)

שני צימרמן שבו האופנה ברלין צילום תום מרשק שני צימרמן, חורף 2015/16 (צילום תום מרשק)

ספרי קצת על האירוע?

התצוגות נערכו ב- Schnikel-Hall שנבנה ע"י הארכיטקט המפורסם קארל פרידריך שניקל בשנת 1823. המותגים שהוצגו הינם מותגים בינלאומיים ומקומיים בהשפעה של High Fashion ו-Ready to Wear .המעצבים המציגים היו מישראל: פראו בלאו, אפרת קליג, ציון ענבה ואנוכי ומעצבים נוספים מפינלנד, פולין, פורטוגל וגרמניה.

מדובר ביוזמה של שגרירות ישראל בגרמניה מתוך הרצון לקדם את ההכרה באופנה הישראלית ולחזק את הזיקה בין האומה הגרמנית לישראל.

האם היה חשוב לך להעביר מסר לקהל האירופאי?

ה-say שלי כמעצבת ישראלית באירופה להראות לאירופאים שגם בישראל יש אופנה ותרבות ואנשים עם אמביציה ומוטיבציה. וכמובן השאיפה שלי לפרוץ ולהצליח בחו"ל כמעצבת ישראלית.

למי את מעצבת?

לכולן, כל אחת שמתחברת לאופנה, וכמובן להרבה סלבס שמתחברות לעיצובים שלי: כמו מרינה מקסימיליאן בלומין, מרינה קבישר, דנה פרידר, ליאת הר לב, ירדן הראל, לירן כוהנר, דון לני גבאי, עדי שילון, רונה לי שמעון, ועוד, כשהחלום שלי הוא להלביש אושיות כמו : קייט מידלטון ואנה וינטור .

ירדן הראל צילום רפי דלויה  ירדן הראל לובשת שני צימרמן (צילום רפי דלויה) 

 SHANI6 דנה פרידר בחצאית של שני צימרמן (צילום רפי דלויה)

 רונה לי שמעון צילום רפי דלויה רונה לי שמעון לובשת שני צימרמן (צילום רפי דלויה) 

נטע גרטי לובשת שני צימרמן צילום אביב חופי נטע גרטי לובשת שני צימרמן (צילום אביב חופי) 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה