זוהי יפו

אלינוער רבין, שעד היום כתבה ספרי בישול, הוציאה ספר שכולו המלצות על מקומות ביפו – עיצוב הבית, אופנה וכמובן אוכל. מתוכו, קבלו 3 מקומות מעוצבים בשוק הפשפשים

18/01/2015
באנו ליהנות קבלו עדכונים מבאנו ליהנות
  • RSS

צילומים: מיכל רביבו 

שירה

שירה. צילום: מיכל רביבו

בסמטה הצפונית המקורה של שוק הפשפשים 052-6453663

החנות של מישל צבעונית ומסקרנת. חנות קטנה עם מבחר שעונים, בגדים, חמסות, כל מה שתייר צריך, וגם ישראלים אוספים.

הומאג'

הומאג'. צילום: מיכל רביבו

עולי ציון 13 03-5151515

רועי גולן עוסק בתחום העיצוב כבר 12 שנים, את 'הומאג''פתח לפני 5 שנים. קשה לא להתפעל מהטעם, מרוחב המקום ומההיצע. כאן ניתן למצוא כל מה שדרוש לעיצוב הבית - רהיטים מיוחדים, כלי מיטה, כלי אוכל, אביזרים, מנורות, מיכלים, הכל מיובא מ-12 מדינות. החנות מחולקת לחללים, כל אחד מרוהט ומאובזר במלואו, לכל אחד הסיפור המתאים לו. הסיפורים מתחלפים מדי פעם ואתם התצוגה. אפשר לרכוש כל פריט בנפרד ואז להצטער שלא בחרתם את כל הריהוט הנלווה, עם האביזרים, זה כל-כך נכון ומושלם. זה המקום למצוא מתנה למי שיש לו הכל, וגם טעם.

נעליים אחת אחת

נעליים אחת אחת. צילום: מיכל רביבו

רבי יוחנן 8 03-5184782

מירה גפני ואלמוג וייס פתחו חנות נעליים בשנת 2008. השתיים התחילו לעצב נעליים שנה קודם לכן. מירה עסקה בעבר בעיצוב בגדים ואלמוג באה מתחום התאטרון. הן נפגשו בבית ספר לעיצוב נעליים שהיה ביפו ומאז נסגר. לאחר הלימודים כל אחת התחילה לעצב בנפרד אבל החברות הביאה לשותפות, גם בעיצוב.

הנעליים מיוצרות בשני בתי מלאכה בתל אביב, שעדיין מייצרים כמו פעם, כל זוג מקבל טיפול אישי אוהב. התוצאה מעידה על כך, שווה לראות, וגם לקנות.

יפו – לטייל, לקנות, להתפלל, לאכול, לחיות, אלינוער רבין, הוצאת מדיה 10, 240 עמודיםיפו – לטייל, לקנות, להתפלל, לאכול, לחיות, אלינוער רבין, הוצאת מדיה 10, 240 עמודים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה