האישה שלא חוששת משינויים

מעצבת השיער אורלי גל הקימה עסק כשהייתה אם חד הורית לשני ילדים קטנים, ועשתה שינוי גדול במראה כשהחליטה לעבור ניתוח לקיצור קיבה

30/12/2014
רעות חוצה קבלו עדכונים מרעות
  • RSS

מעצבת השיער אורלי גל מנהלת ביד רמה את המספרה שלה בהרצליה שקיימת למעלה מעשור, וכבר הפכה למוסד מוכר בעיר. "במשך המון שנים עבדתי כשכירה במספרות שונות, אבל כשילדתי את הבן השני שלי, ידעתי שיהיה לי קשה לשלב בין הטיפול בו ועבודה כשכירה. בן זוגי באותה תקופה דירבן אותי לפתוח את המספרה, והאמת, זה עשה לי רק טוב", היא מספרת.

אורלי גל בפעולה (צילום: אלבום משפחתי)בתמונה: אורלי גל בעוד יום במספרה, "אני כל בוקר הולכת למקום שאני הכי אוהבת להיות בו" (צילום: אלבום פרטי)

גל משדרת תדמית אופטימית ושמחה, אבל מאחוריה מסתתר סיפור חיים לא פשוט, "אני אם חד הורית לשני ילדים. גידלתי אותם לבד עם מעט מאוד עזרה כלכלית, אבל תמיד ידעתי שהמשפחה שלי לצידי, והם עזרו לי המון", היא מתוודה."כשהילדים היו קטנים, הרבה פעמים הייתי במספרה יותר מאשר בבית. הילד הקטן שלי היה מגיע לפה במקום לבית. העסק היה הבייבי שלי, והבן שלי נולד לתוך המציאות הזו".

המספרה של גל היא לא רק מקום שבאים אליו לעצב או לצבוע את השיער, אלא גם לפרוק ולשתף. "כבר הפכתי לפסיכולוגית וחצי במהלך השנים האלה, ואני בעצמי גם מקבלת הרבה פעמים עצות ומשתפת את הלקוחות שלי".

"את המהפך הכי גדול עשיתי לעצמי"

אורלי גל אחרי המהפך (צילום: אלבום משפחתי)"עדיין יש לקוחות שחוטפים שוק מהשינוי שעברתי במראה החיצוני" (צילום: אלבום פרטי)

למרות שגל מודה שבהמלך השנים הגיעו אליה נשים רבות שזכו לשינוי מהפכני במראה שלהן, את המהפך הכי גדול היא עברה בעצמה, "לפני שמונה שנים הורדתי שישים ק"ג באמצעות ניתוח לקיצור קיבה, החיים שלי השתנו", היא מתוודה.

אל הניתוח נחשפה, איך לא, בזכות המספרה - "לקוחה שלי הציעה לי את זה לראשונה וגם גררה אותי לבדיקות", היא נזכרת. מאז, עברה גל ניתוחים נוספים להסרת עודפי עור לאחר ירידה דרסטית במשקל. והיום היא מתגאה בגזרה חטובה ומעוררת קנאה.

לא חששת מאיבוד לקוחות או מהיעדרות ארוכה מהעסק?

"אני לא אגיד לך שלא איבדתי לקוחות בדרך, אבל השינוי שעברתי יותר חשוב לי, ולקוחות חדשים תמיד יגיעו. היום כשאנשים מגיעים למספרה הם בשוק מאיך שאני נראית. את המהפך הכי גדול במראה עשיתי לעצמי".

היום, עם מראה משודרג ועסק מצליח, גל מעידה על עצמה שהיא חיה את החלום, "אני מרגישה שהגשתי את החלומות שלי, היום החלום שלי שזה לא יגמר לעולם".

*התוכן הינו מערכתי ואין בכתוב משום המלצה של בנק הפועלים.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה