ביבי נתניהו נוקם בערוץ 10

"כשרצו לסגור את ישראל היום, נתניהו השתולל עד לב השמיים. 'חופש הביטוי!', הוא צעק. 'סתימת פיות!' הוא זעק" - אללד יניב קורא לאינתיפאדה למען הדמוקרטיה ולהחשכת המסכים בכל הערוצים עוד הערב

29/12/2014
אלדד יניב קבלו עדכונים מאלדד
  • RSS

צריך לומר את זה בקול ברור וצלול:

שר התקשורת וראש הממשלה בנימין נתניהו לא נוקף אצבע כדי להציל את ערוץ 10 - בגלל רביב דרוקר, כמשל. לא רביב דרוקר האיש. אלא מה שרביב דרוקר מסמל: עיתונות נשכנית שלא רואה ממטר. לא את ההון, לא את השלטון, רק את הסיפור. והעובדות. והציבור. נתניהו לא צריך תקשורת כזו בסביבה. בטח לא בכהונה האחרונה.

כשרצו לסגור את ישראל היום, נתניהו השתולל עד לב השמיים. "חופש הביטוי!", הוא צעק וצרח מעל כל גבעה. "סתימת פיות!" הוא זעק. מה נתניהו לא תדרך נגד המחנה השני, האויב, השמאלני.

השקופית בערוץ 10

עכשיו, כשיש לו הזדמנות להילחם על חופש הביטוי ונגד סתימת פיות, פתאום נתניהו נהפך לפקיד ביורוקרט. זה הרגע להתעקש על קוצו של יוד.

פתאום אין סופרטאנקר. פתאום הוא לא מחלץ פקקים. פתאום ערוץ טלוויזיה בישראל, שיש לו חברת חדשות נשכנית, נסגר כי שר התקשורת לא רוצה לתת יד ולהקל באיזה כלל, כדי שזה יסתדר. הרי זה לא עניין של חובות וכסף. הם מתכוונים לשלם הכל עד הגרוש האחרון.

אם אודי אנג'ל היה מבעלי ערוץ 10, אפשר היה לארגן ברגע פגישה ולסגור עסקה. אבל בערוץ 10 אין כבר טייקונים פעילים. רק יוסי ורשבסקי אחד שמנסה בכרית של האצבע לעצור את המים לפני שישטפו המים את הכל.

אז זה בדיוק הזמן לעשות לשר התקשורת וראש הממשלה נתניהו אינתיפאדה למען הדמוקרטיה. יש נושא יותר חשוב מחופש הביטוי שבגללו צריך לשבור את כל הכלים?

אבי וייס, מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2, צריך להודיע שהערב אין מהדורת חדשות. כך צריכה להודיע גם איילה חסון, מנהלת מחלקת החדשות של הערוץ הראשון. ערן טיפנבורן צריך להוריד מהאוויר את  ynet ואילן ישועה את וואלה! אחריהם יבואו כל השאר וכל העיתונים שלא יצאו מחר ועד בכלל, עד ה-31.12.14 לפני חצות, שזה בדיוק הזמן האחרון לנתניהו להוציא ידיים מהכיסים ולהפסיק את מסע הנקמה בערוץ 10 ובמה שמסמל רביב דרוקר ולהציל את הערוץ.

בלי פחד - צאו למלחמה ביחד. נתניהו פחדן. הוא באמצע בחירות, והוא ימצמץ ראשון.

.

* אלדד יניב מתמודד בפריימריז של מפלגת העבודה לכנסת ה-20
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה