חזיית הפלא – הקץ לאי הנוחות

נשים מרבות להתלונן על אי הנוחות הכרוכה בלבישת חזיות ברזלים ועדיין מעדיפות אותן על חזיות אחרות בגלל המראה והתמיכה. פטנט חדשני בתחום החזיות מבטיח שאפשר ליהנות משני העולמות

07/01/2015
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

 טריומף צילום פמלה הנסון להשיג בחנויות המותג וברשתות ההלבשה התחתונהחזיה. הדרישה הראשונה צריכה להיות נוחות (צילום: יח"צ)

לא מעט פעמים בחיינו כנשים אנחנו חוות התנגשות בין הרצון שלנו להיראות יפות ונשיות לבין הצורך שלנו בנוחות מקסימלית. היום יש לנו את זכות הבחירה ולפחות בכל הנוגע לאופנה - בשביל להיות יפה כבר לא צריך לסבול. קיימות שפע אופציות נוחות בבגדים, בנעליים ובהלבשה תחתונה שעוזרות לנו לשלב בין יופי ונוחות.

אחד מפריטי הלבוש שעלולים לגרום לנו לא מעט אי נוחות היא החזייה. אנחנו רוצות אותה יפה, מחמיאה, תומכת ונוחה ולא תמיד כל אלו מצליחים להשתלב יחדיו. חזיות הברזלים מהוות עבור חלקנו מטרד ויש כאלה שמחכות להגיע הביתה על מנת להשתחרר מהלחץ שהן גורמות במהלך היום.

מחקר שנערך בחברת טריומף הראה שלמרות תלונות רבות על אי-נוחות, אדמומיות והתעסקות מתמדת בסידור ומיקום החזייה במהלך היום, רוב הנשים בוחרות בחזיות ברזלים. חלק מהסיבה לחוסר הנוחות עשויה להיות נעוצה בעובדה שנשים רבות לא נעזרות במוכרות המומחיות בהתאמת החזיה למבנה גופן ובוחרות בחזיה שלא מתאימה להן.

אם למרות ניסיונות רבים לא הצלחת למצוא את האחת שתהיה גם נוחה, גם תומכת וגם יפה, ייתכן שפטנט חדש יוכל לפתור לך את הבעיה. בטריומף הבינו כי קיים צורך בחזיה בעלת תמיכה מלאה, כמו זו שמספקת חזיה המאובזרת בקשת מברזל, אבל מבלי לוותר על הנוחות של חזייה ללא ברזלים. מתוך כך עוצבה חזייה בטכנולוגיה חדשנית בשם Magic Wire.

החדשנות בחזייה מבוססת על קשת פטנט העשויה מחומר סיליקוני חזק וגמיש, המושחלת בתוך הקאפ ומחליפה את קשתות הברזל. בנוסף, מצוידת החזיה במייצב רשת פנימי שזז עם הגוף ומייצר תמיכה נוספת באזור בית השחי. התוצאה – חזייה קלה, נוחה, מחמיאה ותומכת, המעניקה אפקט הרמה ומספקת תחושה של עור שני, לא מגבילה בתנועה ומותאמת במיוחד לחולצות דקות ושקפקפות בשל הגימור החלק שלה.

magicwire28123

את החזייה ניתן להשיג בארץ בשני דגמים: Body Make-Up בצבעים ניוד, הדפס זברה אדום והדפס זברה שחור; Contouring Sensation בצבע שחור עם כתפיות בהירות ועיטורי תחרה. החזיות מגיעות במידות קאפ של B-D ובהיקפים 75-85. מחיר: 270 שקל. להשיג בחנויות טריומף ובחנויות ורשתות הלבשה תחתונה.

MAGICWIRE2
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה