נסיבות מקלות

המכה של בריטני, חנוכה עם סוזנה וטריני, שרה ג'. פרקר על זקנה ופונדקאות ומי היפה והחנון שנמצאים בזוגיות?

03/12/2010
היום בכוכבים קבלו עדכונים מהיום
  • RSS
» בריטני וג'ייסון. צילום: אימג'בנק - Getty Images

לכבוד יומולדת 29, קיבלה אתמול בריטני ספירס במתנה מבעלה לשעבר ג'ייסון אלכסנדר ראיון חושפני שהחזיר אותה לכותרות. האקס התראיין למגזין "סטאר" ואמר שהחבר הנוכחי של ספירס, ג'ייסון טראוויק, מכה אותה. אלכסנדר טוען שהוא ובריטני נשארו חברים טובים ושהוא החליט לפרסם את העניין מתוך דאגה לשלומה.

האתר radar online גם פרסם קלטת אודיו, שבה נשמעת ספירס מספרת על המכות (ניסינו לשמוע, אבל כנראה שאנחנו רחוקים מדי...).

היום נציגיה של ספירס טוענים שהקלטת מזויפת ושהטענות לא נכונות. חבר'ה, מה יהיה?

נר לרגלן

בריטיש וומן טריני וסוזנה, מנחות התכנית "מה לא ללבוש" של ה-BBC, נחתו לפני כמה ימים לביקור בישראל, שבמסגרתו יצלמו תכנית חדשה עבור ערוץ 10. ביום רביעי הוזמנו השתיים לבית השגריר הבריטי שברמת גן לקוקטייל חגיגי והדלקת נר ראשון של חנוכה.

כמובן שסלבריטאי ארצנו הגיעו לאירוע על מנת להפגין נוכחות אופנתית, ביניהם גלית גוטמן ובעל טבעת זו זיו קורן (שלהם אין מה לדאוג בענייני אופנה), צביקה פיק (שפחד, כנראה, להביא את הפאייטים) ובתו דניאלהגלית לוי, גל אוחובסקי, סנדרה רינגלר, שרי גבעתי, יונתן ווגמן (המן של קסטרו) איציק זוהר (עם חולצה... מעניינת, אם לאמץ את הנימוס הבריטי) ועוד. אם אתם רוצים להחליט בעצמכם מה נראה כמו בחירה אופנתית מוצלחת - כנסו לפה.

ענק! ראית את החולצה של איציק? יודע להתבדח הבחור

הזדקנות והעיר הגדולה

שרה ג 'סיקה פרקר יודעת שהיא נהיית - וגם נראית - מבוגרת יותר. אבל, השחקנית בת ה-45 מודה שהיא די חסרת אונים אל מול מצעד הזמן. "אני לא יודעת מה אני יכולה לעשות לגבי ההזדקנות", אומרת פרקר בגיליון דצמבר של Elle, שייצא לדוכנים ב-15 לדצמבר.

"כן, אני מזדקנת", היא מודה. "אוי, אלוהים, אני מזדקנת כל הזמן. זה כמו הפרחים האלה בסרטים, שאת רואה אותם נובלים מולך מהר ככל שהזמן עובר".

אבל האישה שמפורסמת בעיקר בזכות דמותה ב"סקס והעיר הגדולה", קארי בראדשו, חושבת שלא כדאי שהיא תלך במסלול של ניתוחים קוסמטיים, כמו הרבה כוכבים אחרים בהוליווד - "אבל מה אני יכולה לעשות? להיראות כמו מטורפת?".

פרקר, הנשואה לשחקן מתיו ברודריק כבר 13 שנה, מספרת ל-Elle על מריון וטביטה, הבנות התאומות שהזוג הביא לעולם באמצעות אם פונדקאית ביוני 2009.
"קשה לתאר", אמרה על הילדות הקטנות, שהצטרפו לאחיהם הגדול ג 'יימס ווילקי, בן ה-8. "התאהבתי בהן מיד, אבל הכל - הגודל שלהן, צורת ראשן, צבע השיער שלהן, האף שלהן, העיניים שלהן - היה חדש לי, כי הן נראו שונות לגמרי מג'יימס ווילקי, וממש לא ציפיתי לזה". טוב, למה ציפית? זה לא שכפול גנטי.

רגע... לא. לא דומה

גיק שיק

לא ברור אם זה אמיתי, או יותר בכיוון של ליצור עוד באזז לתכנית "היפה והחנון", אבל באתר nrg מעריב מדווחים כי החנון השרירי ואיש המערות- אור שוחט, וזוגתו לתוכנית, היפה וה'מדגמנת לעיתים' - נלה גולדברג, נמצאים בזוגיות אמיתית בחיים. שוחט סיפר להם כי מדובר באהבה גדולה. האמת? יותר מתאימים מסער ואיילה...
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך