מדד החיוך על פי בלאנקס

שנים של שתיית קפה ויין, אכילת מזון מתועש ועישון הותירו אותי עם גוון שיניים צהבהב. האם אחרי 3 שבועות של צחצוח במשחת השיניים המלבינה בלאנקס, יש שיפור? כך מחזירים את החיוך לפנים

10/12/2014
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

blanx 4עד כמה לבנות השיניים שלך? (צילום: יח"צ. המצולמת אינה הנסיינית)

לפני שלושה חודשים לקחתי החלטה - להתחיל להתייחס הרבה יותר בכבוד לשיניים שלי. זה לא היה ממש וולנטרי. הטריגר הראשון היה הביקור אצל שיננית חדשה, שטרחה לציין בפניי כבדרך אגב שהשיניים האחוריות שלי הרבה יותר לבנות (תרגום לעברית: הקדמיות שלך צהובות) ושאלה כמה קפה אני שותה ביום. הטריגר השני היה שעה לאחר מכן, כשרופאת השיניים אבחנה גם דלקת חניכיים קלה ושלחה אותי הביתה עם מי פה רפואיים, שאמורים להעלים את הדלקת, אבל גם להכתים את השיניים בשימוש קבוע. אללי.

כשחזרתי הביתה, התעמתתי במראה עם הנזק ארוך השנים שנגרם לשיניי. רק עכשיו ממש ראיתי את כל כתמי קפה, היין, האוכל תעשייתי והניקוטין (כן, בנוסף לכל אני גם מעשנת לשעבר). איכשהו המראה הזה נעלם מעיניי במשך שנים ועכשיו, כשראיתי עד כמה הפה שלי רחוק מלהיות אידיאלי - נעלם לי החיוך.

משום שאינני משתייכת לזן הנשים המשקיעות זמן וממונות רבים בשגרת טיפוח, שמחתי לקבל להתנסות את בלאנקס - משחת שיניים מלבינה. טיפוח מהיר ובמחיר שווה לכל נפש הוא בדיוק הסוג החביב עלי. עכשיו רק אצטרך להתמיד.

blanx home

חקרתי קצת את האריזה של בלאנקס. המשחה מיובאת מאיטליה, ועשויה מכמה רכיבים שיוצרים יחד אפקט הלבנה ייחודי: חלקיקי סיליקה לניקוי עדין ועמוק, פלואור לחיזוק אמייל השן והכי חשוב - צמח בשם המוס האיסלנדי הפועל להסרת כתמים ופלאק. שמחתי לגלות שמדובר בצמח טבעי לחלוטין, שכן כל הרעיון היה להפסיק עם הרעלים ולהתחיל להכניס לפה רק מה שבריא. גיגול קצר גילה לי שצמח המוס האיסלנדי משמש מזה דורות רבים את אוכלוסיית הקוטב הצפוני לניקיון השיניים ומחקרים גילו ששיניה לבנות ובריאות במיוחד. נשמע מבטיח.

עוד הובטח לי שלמרות שהרכב המשחה יעיל, הוא גם עדין די הצורך לאפשר שימוש יומיומי מבלי לפגוע בזגוגית השן. בדקתי וגיליתי שבסקר שנערך למשחות שיניים מלבינות, נמצא שמשחת השיניים בלאנקס נמצאת בקטגוריית השחיקה הנמוכה ביותר. בשימוש הראשון, סקפטית מאוד, גיליתי שהמרקם של משחת השיניים חלק ולא גרגירי, הטעם נעים ומשאיר תחושת ניקיון בפה.

החלטתי ללכת על זה ובאמת לבדוק מה זה עושה במשך שלושה שבועות. אבל איך יודעים שזה באמת עובד? בחלקה הפנימי של אריזת המוצר נמצא סרגל מדידה בלאנקסומטר. על גבי הבלאנקסומטר פסי צבע להשוואה עם גוון השיניים. לחרפתי מצאתי שגוון שיני צהוב ביותר. אבל היצרן מבטיח הלבנה ברורה תוך חודש ימים מתחילת השימוש במשחה. שווה את הניסיון.

במהלך שלושת השבועות האחרונים הקפדתי על צחצוח השיניים רק במשחת בלאנקס ואני יכולה להעיד באופטימיות על  שינוי בגוון . על פי הבלאנקסומטר יש הלבנה וכתמי הקפה והניקוטין שבין השיניים נעלמים.

מסקנות ביניים? זה עובד, וכנראה שלא סתם באיטליה הפכה המשחה תוך שנה בלבד ללהיט. 80% ממשקי הבית רכשו אותה והיא משווקת ביותר משלושים מדינות בעולם. כנראה שגם בישראל יתפוס שגעון הבלאנקס ויש לפחות לקוחה אחת מרוצה.

>> את משחת השיניים BlanX ניתן להשיג בסופר-פארם, בניו-פארם  ובבתי המרקחת.

blanx3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

**מתנה לגולשות**

20 הגולשות הראשונות שימלאו את הטופס יקבלו במתנה
את משחת השיניים המלבינה של בלאנקס

על מנת לקבל את ההטבה, כמה פרטים בבקשה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך