מתלבשת ברשת: לימור גרובר

לימור גרובר החליטה בגיל 45 לעבור קורס סטיילינג בעקבותיו פתחה בלוג אופנה והפכה תחביב למקצוע, כי אף פעם לא מאוחר להתחיל להתלבש בסטייל

06/12/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

לימור גרובר

מי אני?

שמי לימור גרובר ואני בת 47 ואוהבת אופנה, האהבה הזו כנראה התחבאה הרבה שנים וככל שהשנים עברו היא חיפשה מקום. לפני שנה וחצי החלטתי שגם צריך לממש אותה והחלטתי לעשות משהו לעצמי ולנשמה ונרשמתי לקורס סטיילינג בשנקר. הבלוג הזה, בצורה הכי לא מתוכננת, הוא תוצאה של האהבה לאופנה וההשראה הגדולה של הקורס (תודה למאיה). מאז אני גם עוסקת קצת בסטיילינג (סטיילינג אישי, סדנאות) ומנסה לשלב עם העבודה בחברת ביטוח. מתגוררת בנשר (חיפה) -יש גם אופנה בצפון.

על הבלוג:

שמו- פשוטו כמשמעו limor's fashion blog. כשפתחתי אותו פשוט קראתי לו בשמי- הכי פשוט, הכי קליט מבלי לחפש איזה גימיק, פשוט אני.

ותק: 

הבלוג קיים שנה וחצי נפתח ביוני 2013.

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע?

אני משקיעה הרבה, אין יום שאני לא עוסקת בו. עיקר הכתיבה בלילות אחרי העבודה. אבל אני גם קוראת הרבה בלוגים מהעולם, מבקרת בהרבה אתרי אופנה, ומחפשת תמונות של אופנת רחוב, מכירות, חדשות אופנה.

כמובן שגם יש צילומים, אני מצטלמת לדף הפייס ב"לוק יומי" ומעלה שם תמונות כפעמיים בשבוע וכמובן פוסט חדש כמעט כל שבוע. אפשר להגיד כ-20 שעות שבועיות.

מי מצלם אותך?

המשפחה שלי, את "הלוק היומי" בעיקר ביתי הקטנה (10) ובעלי. אי אפשר להגיד שהם אוהבים את זה אבל הם גם כבר הבינו את "השריטה " שלי. את הפוסטים מצלם בני איתי שאני ממתינה לו בסבלנות שיחזור מהצבא. הוא אוהב ויודע לצלם, זו הזדמנות לומר לו תודה על התמונות האיכותיות והיפות.

IMG_0003LIMOR

מה הסגנון האופנתי שלך?

קשה לי להגדיר אותו, אני משלבת ואוהבת כמעט הכל. אפשר להגיד שבעיקר קלאסי שמשולב לפעמים עם רומנטי או דרמטי . אני אוהבת מאוד אלגנטי ולפעמים גם אדג'י, אז הכי פשוט לקרוא לזה אורבני. אני אוהבת לנסות ונהנית מהכל. זה מה שכיף באופנה.

ממי את שואבת השראה?

את ההשראה אני לוקחת משיטוט באתרי אופנה, אופנת רחוב ובלוגים ואושיות אופנה כמו olivia palermo בחו"ל  ויובל שרף בארץ.

איפה את קונה בגדים?

כמו הסגנון גם הקניות מכל וכל. רשתות, און -ליין, שווקים, יד שניה, מעצבים ישראלים. אני אוהבת לגוון ולשלב ולכן אין לי מקום מועדף. העיקר שאני אוהבת והפריט יהיה מחמיא ויפה.

IMG_8268LIMOR

על איזה בלוג את ממליצה?

אני אוהבת המון , ותמיד יש כאלה שאני לא מפספת, שניים מהם  madamejulietta.blogspot.co.il עם אאוטפיטים ותמונות מושלמות ו- pennypincherfashion, פחות מוכרת ומאוד קלאסית

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

את הטיפ האופנתי אני נותנת מנסיוני האישי, תנסו ותעזו. לא לפחד מאופנה, תלמדו את מבנה הגוף שלכן ונסו פריטים שמתאימים בגזרות ובצבעים.

אף פעם לא מאוחר, זו אולי קישאה והיא נכונה, תראו גם אני התחלתי לכתוב בלוג ולהצטלם בגיל 46 והיום אני מנסה הרבה יותר ממה שהייתי בעבר. ההרגשה היא יותר טובה ומקבלים גם בטחון וזה הכי חשוב.

 IMG_0512 (1)LIMOR




מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה