בתהלוכה שקטה נפרדים משרה וישי

שרה וישי לוי נרצחו ביוני האחרון על ידי אביהם. גל אזולאי יעקבי, מכרת המשפחה, על הילדים האהובים ועל הצעדה שנערכה לזכרם השבוע

04/12/2014
גל יעקבי אזולאי קבלו עדכונים מגל
  • RSS

בתהלוכה שקטה, כשהיא מוקפת מאות מבוגרים וילדים שבידיהם פרחים לבנים ובלונים צהובים, צעדה אתמול קרן בשבילי קיבוץ קבוצת יבנה.

שרה וישי לוי ז''ל עם אמם קרן. תמונה מהאלבום המשפחתי

קרן, אמם של ישי ושרה שנרצחו בחודש יוני בידי אביהם בחרה לקיים לזכרם צעדה שקטה בשבילי הקיבוץ, שהיה מקום מגוריהם האחרון בישראל לפני שעזבו לארה"ב.

שרה וישי הגיעו ב - 12.6 לבקר את אביהם בישראל ובאותו הלילה נרצחו על ידו. הם נקברו באוהיו בה חיו בשנה האחרונה.

 בתום הצעדה התכנסו כולם באולם של הקיבוץ על מנת לזכור ולספר על שני הילדים המיוחדים הללו. קרן הביאה איתה מאוהיו לבבות עבודת יד וילדי הקיבוץ ציירו וכתבו עליהם. ספר המבקרים שהונח בפינה התמלא במכתבים, זיכרונות ותמונות שהביאו איתם החברים.

 אחד אחד קמו חברים, שכנים, מורים ומכרים מזדמנים וסיפרו על ישי ושרה. סיפורים על ילדים שמחים, אחים צמודים, מוכשרים, חברותיים, מנומסים ובעיקר אוהבים ואהובים. ילדים שהגיעו מלאי התרגשות לביקור אצל אבא ונרצחו על ידי מי שאמור היה לשמור עליהם. אבא שלהם.

הלילה קרן סיימה את ביקורה בישראל. היא לוקחת איתה המון זכרונות ואהבה.

לנו, לכל מי שחי כאן,  בחברה שלנו,  במדינה שלנו,  נותרה עבודה רבה לצד הזכרון של ישי ושרה. עלינו לפעול ולהגן על הילדים האחרים שגדלים כאן תחת סיכון ועלינו גם לוודא שהרוצח יקבל את עונשו.

 .

יהי זכרם ברוך.

.

גל יעקבי אזולאי היא מכרה של המשפחה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה