הבוקר הזה כולנו מלכות

לפני שבוע ביקשנו מכן תמונות שיוכיחו שאתן מלכות הבוקר. שלחתן, שיתפן וריגשתן, ועכשיו הגיע הזמן לבחור את ארבעת התמונות שהכי אהבנו ולהעניק לבנות ארוחת בוקר מפנקת. ולכל הגולשות האחרות, זה הזמן להיזכר שאתן מלכות

24/11/2014
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

מהו "בוקר טוב" בשבילכן? האם בוקר שמתחיל בערימת ילדים במיטה הוא ההתחלה הטובה ביותר? אולי דווקא חצי שעה שינה הופך את הבוקר למושלם? ארוחת בוקר מפנקת או מקלחת טובה?

לא סתם אומרים שהבוקר מרמז איך יראה היום שלנו. בוקר טוב יהפוך ליום טוב, בוקר מבאס עלול להפוך ליום מבאס.

לפני שבוע ביקשנו מכן להראות לנו את מלכות הבוקר שאתן, שמתעוררות בכל בוקר מחדש ומחליטות שהיום תהיו מלכות. שלחתן לנו תמונות שונות ומגוונות שלכולן מכנה משותף אחד- כולן בלי יוצא מן הכלל הן מלכות הבוקר שלנו.

בכל זאת, בחרנו 4 שהרגישו לנו אותנטיות, כייפיות ועשו לנו חשק לפתוח את הבוקר עם חיוך, והן מקבלות מאיתנו ארוחת בוקר זוגית בקפה לואיז.

הזוכות בארוחת בוקר זוגית בקפה לואיז הן:

רוית ליפשיץ ציון

העלמה הורודה

מיה מיטב מגן

מורן קמינסקי

רוית ליפשיץ ציון (צילום עצמי)התמונה של רווית ליפשיץ ציון:  " כך אני יוצאת לבושה למופת, מתוקתקת למשעי למרות שתכל'ס אין לי לאן ואני הקהל של עצמי. עצם זה שאני לא נוסעת יותר לעבודה מסתכלת ולא מפרגנת נותן לי כוח להראות יותר ייצוגית ולא מתפשרת".

maia and asa

התמונה של מיה מיטב מגן: "אסוש ואני יוצאים בבוקר. לאן לאן? לגן!"

מורן שותה קפה (צילום עצמי)התמונה של מורן קמינסקי: ""הנה הם באים ימים של שקט אחרי הרעש הגדול והנורא אפשר לנוח קצת על המרפסת ולאסוף את שברי הסערה...", ניצלתי את הפסקת הגשם כדי לקחת לעצמי הפסקה וליהנות מהאוויר הנקי והשקט. אולי תצא איזו קשת, ואולי אחכה ליונה"

העלמה הורודה שותה קפה (צילום: העלמה הורודה)

התמונה של העלמה הורודה: "קפה חם ביום גשם אפור"
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך