מתלבשת ברשת: אודליה מנצור

אודליה מנצור, קראה לבלוג המושקע שלה Why Delilah בהשראת כינוי חיבה מהילדות. מה סגנון הלבוש שלה, מי ההשראה האופנתית, ואיזה טיפ אופנתי יעיל היא מנדבת? התשובות בפנים

08/11/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

אודליה מנצור. צילום: מקס בלובשטיין.

מי אני? 

אודליה מנצור, חיפאית בת 25 שנעה על קו חיפה- הרצליה, שם אני גרה עם בן הזוג שלי מקס וכותבת על כל מה שטוב ויפה.

על הבלוג: 

לבלוג קראתי (Why Delilah? (www.whydelilah.com. הבלוג שלי עוסק בכל מה שמשמח ומרגש אותי וככזה היה לי חשוב שיהיה מזוהה איתי. הכינוי דליילה מלווה אותי כבר שנים ועם הקמת הבלוג הפך שלא בכוונה למין אלטר אגו גלאמי יותר של עצמי.

ותק: 

הבלוג עלה לאוויר לפני קצת יותר משנה, כשהתקופה הראשונה הייתה בהילוך נמוך עד ש"עם האוכל בא התיאבון" והעדכונים הפכו תדירים יותר.

כמה שעות בשבוע את משקיעה בבלוג?

קשה להגיד, זה מאוד דינמי. לבנות פוסט יכול לקחת לי כל זמן בין שלוש לשבע שעות לפעמים. זמן הצילום של פוסט לרוב ינוע בין חצי שעה לשעה וחצי.

אין לי תהליך קבוע ורעיון לפוסט יכול להתפתח אצלי מכל כיוון. בדרך כלל ברגע שיש החלטה במה יעסוק הפוסט אנחנו קודם כל מצלמים, אחר כך אני עורכת את התמונות, משם ממשיכה לכתיבה ולבסוף מתרגמת גם לאנגלית.

מי מצלם אותך?

מקס הוא הצלם שלי והיחיד שיודע להוציא ממני יותר מצחוק מבוכה. שיתוף הפעולה הזה בינינו מאוד כיפי וטבעי ולדעתי גם משפיע מאוד על התוצר הסופי.

איך היית מגדירה את סגנון הלבוש שלך?

סגנון הלבוש שלי הוא סוג של בייסיק עם טוויסט. באופן יחסי אני ממעטת בפרינטים ופלטת הצבעים שלי די שקטה. תמיד מחפשת את המשהו הזה שהופך לוק פשוט יחסית לכזה עם עניין ובעיקר ל"שלי".

אודליה מנצור. צילום: מקס בלובשטיין.

ממי את שואבת השראה?

אני יכולה לשאוב השראה מנשים ברחוב, מפריט מסוים וגם מעיצוב פנים. אייקון האופנה הפרטי שלי מאז ומתמיד הייתה ועודנה אמא שלי, ומלבדה אני שואבת המון השראה מהחברות הטובות שלי, מבלוגריות אחרות, מקבוצות אופנה שאני חברה בהן, וממש לאחרונה הגעתי באיחור לעולם והתחלתי להשתעשע גם בפינטרסט.

איפה את קונה בגדים?

חלק נאה מהקניות שלי אני עושה אונליין. בארץ קונה בעיקר ברשתות דוגמת זארה ומנגו והמון פעמים מתאהבת בפריטים גם בחנויות רחוב ובשווקים.

אודליה מנצור. צילום: מקס בלובשטיין.

על איזה בלוג את ממליצה?

אחד הבלוגים החו"ליים האהובים עליי הוא www.damselindior.com . מלא בסטייל משובח וכתוב נהדר לטעמי.

מאוד אוהבת גם את הבלוג הישראלי מודלנד www.modaland.co.il של אינה גוטמן. הצילומים שלה מלאי קסם וחיים בכל פוסט מחדש והבלוג כולו בעל אסתטיקה שאני מאוד מתחברת אליה.

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

אולי זה הטיפ הישן ביותר בספר, אבל עד השנתיים האחרונות בערך הייתה לי נטייה נפוצה לקנות בעיקר פריטים מאוד מיוחדים גם ליום-יום. המכשול בעודף פריטים מהסוג הזה הוא שהם די חד פעמיים וקשים לשילוב. כך מצאתי את עצמי עומדת אל מול ארון מלא בשמלות שלא יביישו אותי על השטיח האדום, כש"אין לי מה ללבוש" כמעט בכל בוקר. אז הטיפ שלי יהיה להשקיע בפריטי בסיס פרקטיים וורסטיליים, מחמיאים ובאיכות טובה. לי זה פתח אפשרויות (כמעט) בלתי מוגבלות.

אודליה מנצור. צילום: מקס בלובשטיין.

***

סלונה אופנה בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך