החזיה של כוכבות הוליווד

איך מצליחות הכוכבות הגדולות להתהלך בבגדים צמודים במיוחד מבלי לחשוף שום דבר שנמצא מתחת? בזכות החזיה הכי שימושית בבוטיק הלנז'רי

06/11/2014
רעות חוצה קבלו עדכונים מרעות
  • RSS

המשביר קים קרדשיאן. צילום: רויטרסקים קרדשיאן לובשת ניוד צמוד מאוד. איך לא מבחינים בחזיה? (צילום: רויטרס)

קים קרדשיאן צולמה נושאת את נורת' ווסט על הידיים ברחוב פריזאי, כשהיא לבושה בגופיית גולף בצבע ניוד צמודה כמו עור שני, מיד שאלתי את עצמי- איך לא רואים את החזיה שלה?

פעמים רבות סלביות מתהלכות בבגדים הצמודים ביותר, לא חושפות פיטמה סוררת (כלומר, בדרך כלל לא) ואפילו לא כתפיית חזיה שהחליקה. אין ספק שיש להן יש כמה טריקים בשרוול לגבי הלוק המושלם על השטיח האדום, או בדרך לג'ימבורי (את סוד המחטבים שלהן חשפנו בכתבה הקודמת), אבל הנה עוד אחד: חזיית הטי-שירט. מבעד לבגדים החזה שלהן נראה זקוף ויפה, ואת בטוחה שאת התוצאה אפשר להשיג רק על שולחן הניתוחים, ובכן – מדובר פשוט בבחירות מדויקות מאוד בתא ההלבשה של בוטיק הלנז'רי.

חזיית טי-שירט – מאפייני החובה:

1. החזיה צריכה להיות בגזרה עוטפת ויחסית סגורה, ולא בגזרת פושאפ או בלקון.

2. הבד צריך להיות בעל מראה אחיד. הטובה מכולן היא חזיה עם ריפוד קליל מאוד: הקאפ מורכב מספוג פנימי מוקצף שמקנה לקאפ מבנה קשיח ומעוגל יותר, ואילו החזיה עצמה מכוסה בבד אטום חלק (ללא תחרות וללא תפרים) כך שלא ייראה מבעד לבגד.

3. כתפיות החזיה צריכות להיות דקות יחסית, כדי להעניק לה מראה כמעט בלתי נראה מבעד לבגד.

4. את חזיות הטי-שירט תמצאי במגוון צבעים, אבל למען הפרקטיקה אין ספק שהצבע הנכון ביותר יהיה גוון הניוד, שמתאים לכל הבגדים ויכול לשמש אותך גם כשאת לובשת בדים חצי-שקופים.

המשביר ריס ויתרספון. צילום: רויטרסריס ויתרספון בטי שירט דקיקה עם מסר חשוב על השטיח האדום וחזיית טי-שירט מצוינת (צילום: רויטרס)

נכון, כל החזיות שלך צריכות להתאים לך, אבל את חזיית הטי-שירט חשוב להתאים למידותייך באופן קפדני במיוחד. למה? כי היא מתוכננת כך שלא תבלוט מבעד לבגד וחזיה במידה לא נכונה עלולה לגרום בדיוק להיפך. חוץ מזה היא הולכת להיות החזיה הכי שימושית שלך.

כדי להתאים לעצמך חזיית טי-שירט עלייך להקפיד על מספר כללים (ושווה להגיע עם טי-שירט ולהיעזר בחברה או במוכרת אדיבה שיחוו דעה בחדר ההלבשה):

1. מידת הקאפ - על הקאפ לעטוף את החזה ולהרים אותו, בלי שהחזה יבלוט בקו הגימור של החזיה. כשאת מודדת את החזיה התכופפי מעט וודאי שהחזה לא גולש מבעד לחזיה. אם הוא כן, נסי מידת קאפ גדולה יותר.

2. מידת ההיקף - את החזיה סוגרים על הקרס הראשון והקרוב ביותר. עכשיו כשהחזיה סגורה, ודאי שאת לא מצליחה להכניס יותר משתי אצבעות מתחת לרצועות הכתפיים והגב. כך תדעי שהיקף החזיה נכון. חזיה בהיקף קטן עלולה להבליט קפלים בגב בעוד שחזיה בהיקף גדול מידי תהיה רופפת ולא תספק את המראה האסוף הרצוי. היא צריכה לשבת עליך בול.

3. בדיקת המחשוף - כשאת מודדת את החזיה, עמדי בעמידה נינוחה מול המראה ובדקי שהכתפיות צמודות לעור לאורך כל הכתף ושהחיבור בין שני הקאפים (במקום שבו בדרך כלל יש לב קטנטן או פרח) צמוד לעור בדיוק באמצע החזה, כך את מוודאת שהחזיה היא במידותייך.

הנה כמה חזיות טי-שירט מצוינות שליקטנו מסניפי המשביר לצרכן:

המשביר פלייטקס צילום: יח"צ
פמינה – חזיה עם ריפוד קל, מחשוף עמוק וכתפיות דקיקות, ללא ברזלים (צילום: ישראל כהן)

המשביר פמינה צילום: יח"צ
פלייטקס – חזיה בגזרה סגורה בגוון פנינה עם כתפיות רחבות בהדפס נחש (צילום: דן לב)

המשביר טריומף צילום: יח"צ

טריומף – חזיית amazing sensation בגוון ורוד עתיק, עם קאפ מרופד קלות וכתפיות רחבות (צילום: פמלה הנסון)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה