מתלבשת ברשת: עפרי רבן

עפרי רבן, חיה ונושמת אופנה מגיל צעיר, מסתובבת בעולם ומחזיקה בצוות צלמים שמתעד אותה לבלוג שלה. ממי היא שואבת השראה ועל איזה בלוגים היא ממליצה?

01/11/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

rsz_1dsc_0573

מי אני?

עפרי רבן, בת 24, חיה ונושמת אופנה מהיום שאני זוכרת את עצמי מכורה לטיולים בחו"ל ואוהבת פינוקים ואת החיים הטובים.

נולדתי וגדלתי במושב פסטורלי בשרון – מושב חגור, בו אני חיה עד היום. אני סטודנטית לתקשורת באוניברסיטה הפתוחה מה שמשאיר לי מספיק זמן להתעסק במה שאני אוהבת באמת – אופנה.

על הבלוג: 

השם של הבלוג הוא עפרי (WWW.OFRIRABAN.COM) כי הוא מרכז את כל מה שאני אוהבת: אופנה, אאוטיפיטים, ציטוטים, מעצבים מועדפים, מקומות מיוחדים שאני מוצאת בחו״ל. אני באמת מאמינה שסטייל זה דרך חיים וזו הסיבה למשפט שצירפתי לו – style as a way of life.

ותק:

הבלוג הושק בתחילת מרץ 2014.

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע?

אני משקיעה בבלוג לא מעט זמן בכלל והאמת שאני נהנית מכל רגע. חוץ מכתיבה, וצילומים אני תמיד חושבת איך אפשר לפתח עוד דברים ואיזה עוד שיתופי פעולה ניתן ליצור. אני חושבת שסה"כ אני משקיעה כ-20 שעות שבועיות.

מי מצלם אותך?

יש לי צוות צלמים. מתן - בן זוגי, אמיר - אח שלי ואייל מרילוס - צלם מקצועי.

מה הסגנון האופנתי שלך? 

סגנון הלבוש שלי משתנה כל הזמן והוא מאוד מגוון. יש ימים שהוא אדג'י, יש ימים שהוא אלגנטי, לפעמים קלאסי ומנימליסטי ולפעמים רומנטי או טרנדי. היופי בסטייל ואופנה זו העובדה שאפשר לשחק עם זה.

rsz_dsc_00021-794x1198

ממי את שואבת השראה?

את ההשראה שלי אני מוצאת בכל פינה. טיולים, מקומות חדשים, תערוכות, בוטיקים וחנויות, מסעדות, נשים שאני רואה ברחוב, אינטרקציות מעניינות ואפילו סתם שירים שאני שומעת ברדיו.

איפה את קונה בגדים?

איפה לא? בחו"ל, בארץ, ברשתות, בוטיקים ובאינטרנט. בגלל שהסגנון שלי כ"כ מגוון אני חושבת שאני יכולה למצוא כמעט בכל חנות פריט או שנים לפחות. יחד עם זאת חשוב לי מאוד מאוד איכות הפריטים.

rsz_dsc_0175

על איזה בלוג את ממליצה?

שני בלוגים שאני מאוד אוהבת – man repeller שלוקחת את האופנה בצחוק והנאה גדולה ו-gary pepper girl שיש לה תמונות פשוט עוצרות נשימה.

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

תהיו קשובות לעצמכן ולמבנה הגוף שלכן. טרנדים זה מעולה אבל בטוב טעם לא בכוח! והכי חשוב – תשאירו את כפכפי האצבע בבית.

rsz_dsc_0133_1

 ***

סלונה אופנה בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה