הטרנדים החמים לחורף הקרוב

את ההלבשה התחתונה שלכן רואים אמנם רק נבחרת מצומצמת של אנשים, אבל תתפלאי, גם בעולם הלנז'רי יש טרנדים ואופנות. אלה העדכניים ביותר לחורף הקרוב

20/10/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

היא אומנם לרוב מוסתרת ואנחנו זוכות לחשוף אותה רק בפני מספר אנשים מצומצם, אבל הלבשה תחתונה היא ההוכחה, שאנחנו אוהבות ורוצות להיראות טוב גם אם זה רק בשביל עצמנו.

גם כשלכאורה מדובר בכמות בד קטנה ובגזרות מוגבלות, מעצבי ההלבשה התחתונה מצליחים לחדש ולהפתיע מדי עונה, לשנות את הצבעים והבדים, המחשופים והעיטורים ולגרום לנו לרצות עוד מהיפה יפה הזה.

השינויים מעונה לעונה יתרכזו בדרך כלל בסוגי הבדים וההדפסים, ומעט בגזרות ובטכנולוגיות חדשות שעוזרות לפריטים להיות עמידים, נוחים ונעימים יותר.

מה הטרנדים החמים שמחכים לנו בקולקציות סתיו-חורף 2014/15?

אדומים

הצבע הכי סקסי שבנמצא מקבל גרסה חורפית של אדומים כהים עתיקים ואדומים חמים ועזים על נגזרותיהם (יין, בורדו וסגול כהה), בחזיות מעוטרות תחרות, דפוסים ורקמות

הסט האדום של טריומף (צילום: יח"צ)השנה נתחדש בגוונים עמוקים של אדום סקסי ומחמם. בתמונה: סט תחתונים וחזיה של טריומף (צילום: יח"צ) 

הדפסים: פרחים ומשבצות ולבבות

כמו בעולם האופנה כך בעולם ההלבשה התחתונה, הפרחים הגיעו לבקר והחליטו להשאר. החל בצבעוניות, דרך הדפסים מרומזים או ברורים ועד עיטורי פרחים רקומים קטנים. לצידם הדפסי משבצות טרנדים והדפסים מתוקים דוגמת לבבות.

טרנד הלבבות (צילום: יריב פיין וגיא כושי)תחתונים וחזיה בעיצוב לבבות של דלתא. חמוד אבל סקסי (צילום: יריב פיין וגיא כושי) 

יוקרה עתיקה

סטים חגיגיים בהשראות מתקופות עתיקות, ציורי בארוק, בדי ברוקארד וקטיפה, רקמות כבדות ודפוסים דרמטים משובצים באבנים.

הטרנד היוקרתי (צילום: אלכס ליפקין)בתמונה: סט לנז'רי בהשראת תקופת הבארוק של פמינה (צילום: אלכס ליפקין)

תחרות

התחרות הן חלק בלתי נפרד מעולם ההלבשה התחתונה, אך העונה הן מקבלות דגש מיוחד וטכניקות חדשות, למשל בחזיות המשלבות 2 שכבות, העליונה מקושטת בחיתוכי לייזר והתחתונה מתחרה המבצבצת מבין החיתוכים, או קישוטי תחרות עדינים בצורת פרחים או סרטים.

תחרה בבוניטה דה מאס (צילום: יח"צ)סט התחרה של בוניטה דה מאס, תמיד ישאר באופנה (צילום: יח"צ)

גזרות וינטג'

חזרה לשנות ה-40 בתחתונים מחטבים בגזרה גבוהה, נוחה ומחמיאה.

שנות ה-40 מגיעות גם ללנז'רי (צילום: פמלה הנסון)טריומף: תחתון בגזרת מחטב וחזיה בהשראת שנות ה-40 (צילום: פמלה הנסון)

 נוחות

לצד התחרות, החוטיני והברזלים, יש מי שמחפשת לפני הכל את הנוחות. היום כבר לא צריך להתפשר, אפשר למצוא הלבשה נוחה ועם זאת כזו המשדרת יוקרה ונשיות. למשל בדגמי Nearly Nude של דלתא, המגיעים במגוון בדים וצבעים המתאימים לכל גיל. תחתונים וגוזיות ללא תפר מבדי מיקרופייבר דקים, תחתונים נמתחים שלא נראים מתחת לבגדים, וחזיות כותנה נעימות.

הקולקציה הנוחה של דלתא (צילום: יריב פיין וגיא כושי)הקולקציה ללא תפרים של דלתא מבטיחה נוחות (צילום" יריב פיין וגיא כושי)

מחטבים

המחטבים של היום תפורים מבדים איכותיים בטכנולוגיה חדשנית וכבר לא יוצרים את תחושת אי הנוחות הזכורה לנו מהמחטבים העבים של פעם. אפשר למצוא שפע גזרות המתאימות לצרכים ופרטי לבוש שונים, המתמזגים עם הגוף ואינם נראים לעין.

המחטב של בוניטה (צילום: יח"צ)המחטב הלוהט של בוניטה דה מאס (צילום: יח"צ)

* את כל דגמי הלנז'רי שבכתבה ניתן למצוא בסניפי המשביר לצרכן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה