מי אתם, צרכני הזנות?

אתר חדש ומחריד מצטט את "חוויות המשתמש" של גברים בזונות. גופה של אישה וה"שירותיות" שלה, מדורגים בו בצורה מנוכרת, אלימה, ומשפילה. כמה צרכני זנות מסתובבים מדי יום בתוכנו?

01/10/2014
דפנה מורל קבלו עדכונים מדפנה
  • RSS

בואו נדבר על זנות. לכל אחד יש את הטייק שלו על הנושא. יש מי שידברו על זכות הבחירה של האישה בזנות, יציעו למסד את התופעה, לדאוג לנשים הללו. אחרים יציעו להפוך אותן לעברייניות. ויש מי שישאלו מדוע אישה מגיעה לעסוק בזנות, האם היא עברה התעללות, גילוי עריות? ככל הנראה, רוב הנשים בזנות לא בחרו במקצוע הזה במקום להיות רופאות או עורכות דין. מדובר בדרך כלל בחיים לא פשוטים ובלי יותר מידי אופציות. אבל, וזה חתיכת אבל - אף אחד, אף פעם, לא מדבר על הצרכן, על הלקוח, ועוד כל מיני מילים מכובסות. אז בואו נדבר על הגבר שמשלם לבחורה, שברור שנמוכה ממנו בהירככיה החברתית, כדי שתשכב איתו.

טאמבלר שהפך ויראלי לאחרונה מסכם את "חוויית המשתמש"  של צרכן הזנות הג'נרי. מדובר על העברת חוויות ודירוג, כאילו עכשיו אנחנו בטריפ אדוויזר וזו מסעדה והשאלה הכי חשובה היא האם הדגים טריים ואיך השף מבשל. באתר יש עשרות ציטוטים, מפורשים וקשים מאוד, שנלקחו מפורומים העוסקים בזנות.

>> הכנסו לקרוא את הטאמבלר "כשהוא משלם", אזהרה: התוכן מפורט, אלים וקשה

הטאמבלר הזה גרם לי לחשוב על חבריי הגברים, מכרים וסתם גברים ברחוב: כמה מהם הם צרכנים? כמה מהגברים שאני מכירה חושבים שזה ממש אחלה ואין עם זה שום בעיה, כי הרי זה לא אונס, היא רוצה את זה, היא מוכרת את זה. יוצא לה מזה משהו.

znootcar110

ישבתי וקראתי. קראתי הכל. וכל מה שעבר לי בראש זה, מי אתם? לפי צורת ההתנסחות שלכם אתם די אינטלגנטים, אבל באיזו תרבות גדלתם שזה כל כך לגיטמי לקנות סקס? לקנות זיוף של אינטימיות. ועוד לדרג את כל הסיפור הזה?

ואז נזכרתי, התרבות הזו נקראת תרבות האונס.

בשניה שלא מתייחסים לג'נדר שלם כאל אדם, ברור שלגמרי אפשר לקנות אותו, כמו סחורה. כי באמת, מה כבר ההבדל. זה ממש סבבה להיות צרכן, לקוח, משתמש או כל מילה שתבחרו.

לא לגיטימי להיות זונה. ופה הבעיה, פה צריך להיות איזשהו היפוך. מי שצריך ללכת עם הקלון הזה הוא הגבר שקונה. לו יש אופציות, הוא יכול לבחור אחרת. אפשר גם לבחור לא להיות חלאה. האם זה לא רצון שלכם לחיות בעולם שבו לא קונים סקס ואינטימיות? אתם באמת רוצים להיות האדם הזה, שמשלם לאישה כדי "לספק" אותו?

הלקוח הוא הסיבה שזה בכלל קיים. העולם שלנו הוא עולם קפיטליסטי, איפה שאין ביקוש, אין גם היצע.

גבר יקר, האם פעם שכבת עם בחורה שבאמת רצית, וחשוב מכך: באמת רצתה אותך? הקטע המטורף הזה של סקס מתשוקה. של "לא יעזור כלום, עכשיו זה הדבר היחיד שאפשר לחשוב עליו?". משיכה הדדית. ימות העולם, אני רוצה אותה והיא אותי.

עכשיו תחשוב על מה הרגשת, ותשווה את זה ללקנות שעה, לקנות סקס, לשלם על גוף. לא מפתיע שברוב הפוסטים ב"כשהוא משלם",  אף אחד לא כתב משפט כמו "הרגשתי תשוקה". יותר הגיוני לקרוא שם כיצד הם לא הרגישו נחשקים, והיא רק ניסתה לסיים את זה כמה שיותר מהר. מסתבר שהם קוראים לזה "מנסה לתקתק אותי", נו, למה ציפיתם?

הלקוחות משמנים את הגלגלים של תעשיית הזנות. והם עושים זאת בזמן שמעמדם החברתי לא נפגע. הם עורכי דין, רופאים, רבנים, חברי כנסת. כל השמנה והסלתה של כל חברה. הגיע הזמן שנפנה את האצבע המאשימה לכיוונם. כדאי שנסתכל על התרבות שבה זה לגיטמי, ואף מקובל חברתית, לאנוס בחורה תמורת תשלום.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה