כן, אני אוהבת פורנו

בלי השפלות, ניצול ודיכוי - כך אפשר לראות פורנו ביתי עם הפרטנר, להתגרות ממה שעושים אנשים אחרים ולנסות זאת בעצמכם. מי אמר שפורנו זה רק לגברים?

22/09/2014
חן קרופניק קבלו עדכונים מחן
  • RSS

לא מעט, כשאני משתתפת בדיון כלשהו הגברים סביבי מתלהבים והנשים מסתכלות עליי במבט עקום של "לא יכול להיות שאת רצינית". גם כשאני כותבת משהו בדרך כלל מישהו ישאל: "את בטוחה שאת בכלל אישה??".  אז בואו ואגלה לכם סוד קטן. אני אישה. ואם נפתחנו כבר ואנחנו בענייני סודות אז אשתף אתכם בעוד סוד קטן- אני צופה בפורנו. ואפילו נהנית מזה.

ולמה חשוב לי לציין את זה? כי במקרה אני גם אמא, שנמצאת בלא מעט פורומים וקבוצות של אימהות טריות וצעירות ומדי פעם עולה פוסט בסגנון הבא: "נכנסתי למחשב של בעלי וגיליתי שהוא צופה בפורנו! אני לא יודעת מה לעשות עכשיו אני לא מפסיקה לבכות אני לא מסוגלת אפילו להסתכל עליו....".

התגובות מתחלקות לאלה שמזדעזעות ביחד איתה ומגנות את הפורנו ולאלה שחושבות שזה לא כזה נורא ושיבושם לו. אז אני בהחלט שייכת לחלק השני אבל אני גם לוקחת את זה צעד אחד קדימה.  זה שהוא צופה בפורנו לא אומר שהוא פחות נמשך אל בת הזוג שלו, שהסקס ביניהם לא טוב או שהוא חלילה בוגד בה. זה רק אומר שהוא צופה בפורנו. ולא רק שאני חושבת שזה לא נורא שהוא צופה בפורנו, אני חושבת שזה רצוי ואני חושבת שייטב לזוגתו אם גם היא תצפה קצת.

porncar229

פורנו (ואני לא מדברת על ההארד קור אלא על הפורנו הרך ואולי קצת בוטה לפעמים) הוא משהו שכיף לראות. הוא מגרה, הוא מדליק, הוא מחרמן. זו בדיוק הסיבה שאותו בעל (וכמעט כל הגברים אם כבר) צופים בזה.

אבל בואו נעצור רגע. פורנו זה לא  הכל טוב. אין ספק שמדובר פה בניצול של נערות ונשים, השפלה ודיכוי.  99.9% מהסיטואציות שמתרחשות שם מראות את האישה ככנועה חרמנית שמוכנה לעשות הכל כולל הכל וגם נהנית מזה ואת הגבר כגיבור על שכל מה שהוא יעשה לה היא תגמור ברגע ותתחנן לעוד . כל קשר בין זה לבין המציאות הוא קלוש ביותר ויש סרטי פורנו שיצא לי לראות (ואני בטוחה שיש לא מעט שלא יצא לי לראות ואני מקווה שגם בעתיד לא יצא לי לראות), בהן המשתתפות הן נערות מסכנות ומנוצלות, מוכות ולעיתים אף נאנסות רק בשביל שמישהו יראה אותו ויתלהב. אז לא. אני לא שם. אני חושבת שהתעשייה של סרטי הפורנו הכבדים היא תעשייה נוראית וקשה ואני מרחמת על הנשים שנמצאות בה ואפילו בא לי לעטוף את הנערות שבסרט במגבת ולחבק אותן. אבל הפורנו שאני מדברת עליו הוא רך, נעים לצפייה בלי אלימות והשפלה. רצוי בכלל להתמקד בסרטי פורנו ביתיים, כאלה שאת וחבר שלך השתטיתם וצילמתם בעצמיכם ואז אתם יושבים לראות את זה כמו סרט לכל דבר.

גם זהות המתבוננים היא חלק מהעניין. פורנו זה רע כשאתה ילד בן 17 שמקבל מושג מעוות וגרוע על איך נשים אמורות להיראות ולהתנהג ואיך סקס מתנהל. אבל אם אתה גבר בוגר שיודע לעשות את ההבחנה בין הנשים של פלייבוי לנשים אמיתיות ויודע מה ההבדל בין סקס של פורנו ויחסי מין עם אישה אמיתית, אז מה הבעיה להנות מפורנו? כשאני צופה בסצינת פורנו (או אפילו סצינה ממש סקסית ומגרה בסרט רגיל) אז זה תמיד קצת מוזר לי כי לרגע אני מרגישה בת 16 שעושה משהו שאסור ואז אני נזכרת שאני אישה בוגרת שנמצאת במערכת יחסים עם בן אדם בוגר ושמותר לי לעשות את כל מה שהם עושים. ואם אני כבר עושה חלק מהדברים אז אמנם אני לא צועקת כמו אותה אישה (או שכן, לכו תדעו) ולא מביטה במצלמה במבט ישיר אבל אני בהחלט נהנית אז מה רע? אין רע. להיפך, הכל טוב. ממש טוב.

לכולנו יש פנטזיות, את חלקן מימשנו וחלקן עוד חבויות ואת חלקן אולי אפילו לא שיתפנו אף אחד חוץ מאת עצמינו וגם את זה עשינו בחדרי חדרים. אני גיליתי מזמן, שאם לא אשתף את מחשבותיי בכל הקשור לסקס, אז פשוט אשאר עם הרצון והצורך אצלי ואז מה יצא לי מזה? הרי בסופו של יום אני רוצה להנות מסקס ולהגשים את הפנטזיות שלי. פורנו עוזר להשתחרר, פתאום את מגלה סצנות מגניבות ואת חושבת לעצמך "וואלה, לא תארתי לעצמי שזה ידליק אותי, אבל זה מדליק אותי!" ואת מעוניינת לנסות.  זו דרך לבחון אפשרויות חדשות במיטה, וגם אם לא מנסים ורק צופים - זה  מגניב.

אין לי ספק שיצא לחבר שלי לצפות פה ושם בפורנו. אפילו הצעתי לו שימצא משהו מדליק ושנצפה ביחד. מקסימום ממש אתלהב וננסה כמה דברים חדשים ושנינו נרוויח, מקסימום הוא ימשיך לצפות לבד. מפרגנת.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך