הפנים של נובמבר

הזוכה המאושרת של חודש נובמבר זכתה לשדרוג מידיו של עומר אסף שהעניק לה לוק זוהר ומושלם

22/11/2010
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» הפנים של נובמבר אחרי המייקאובר

קרן פיירברג, הזוכה המאושרת של החודש, הגיעה אלינו מאלפי מנשה בזכות אחותה האוהבת, שהחליטה להפתיע אותה וכמתנת יום הולדת (37) הגישה את מועמדותה ל"פנים של נובמבר". כשהתקשרנו לבשר לה שהיא, היא הזוכה המאושרת במייקאובר, הצהירה בפנינו שהמתנה הגיעה בתזמון הכי טוב שיכול להיות! עכשיו גם אנחנו מאושרות.
מבט קצר בקרן שהגיעה נטולת איפור למתחם ''כולה ספא לנשים'', הספיק לעומר אסף כדי להחליט שכדאי לשמור על הנתונים האישיים המאפיינים את הלוק השובב שלה.

קודם כל השיער

הפעולה הראשונה שעומר עושה היא מריחת קרם לחות עם שמן GO RICH של "נטורל פורמולה" המכיל שמן ארגן מרוקאי. ''כך אני מכין את השיער לקראת פן טוב יותר. כזה שקל לעבוד איתו ושהעיצוב שלו נשמר לאורך זמן'', מסביר עומר. לאחר מכן הוא ממשיך לפן פרוע. חשוב לו לשמור על ה'ספייסיות' והקפיציות בשיערה של קרן. כרגע השיער נראה ממש פרוע. בהמשך, הוא מלחלח את השיער עם קצת ווקס של "נטורל פורמולה" על מנת שהשיער ישמור על נפח ויראה יפה ומעוצב.
זה הרגע שבו הוא מצייד את קרן בטיפ לפיו כדאי לשים קצת מהווקס על הידיים ולעסות בעדינות את קצוות השיער בתנועות שאפשר לכנות אותן רק קווטצ'.

פנים אל מול פנים

באיפור של קרן, עומר משתמש במוצרי הבית של קרליין. הוא מגדיר את עור הפנים של קרן כ"סבבה מעורב" ולכן, הוא מורח עליו בעזרת מברשת איפור עדינה סרום "אלסטו ליב". הוא מסביר: "הסרום מחליק את העור ופותח אותו  לקראת קרם הלחות וכך הוא מתקבע הרבה יותר טוב". לאחר מכן  הוא מורח לה קרם ביוג'ניק עמיד. הקרם, בשילוב הסרום מהווה בסיס מושלם למייק-אפ. כעת, העור של קרן חלק ומוכן לתורם של הקונסילר והמייק-אפ. עומר בוחר בקונסילר מס' 30 ובעזרת ספוג משולש, מורח מעט ממנו מתחת לעיניים ובצידי האף בחלקו העליון. את השלב הזה הוא מסיים עם מייק-אפ Care and Glow מספר 113.

את העיניים הוא בוחר לאפר עם עפרון מס' 11 בצבע ירוק, אותו הוא מטשטש בעזרת צללית ירוקה שהוא מורח על כל העפעף. "לקרן יש עיניים בצבע חום צהבהב. חשוב לי להוציא את הבהירות שלה דרך צללית טיפה כהה". מעל העין (במקום בו שמים את האייליינר) הוא שם עפרון שחור ושב ומטשטש בעזרת צללית חומה - "כדי לא להרגיש יותר מדי צבע, אך מצד שני לפתוח את העין" .

''לקרן יש ריסים שאי- אפשר ליפול איתם", מחמיא עומר ומתכוון להשלים את מלאכת איפור העיניים בעזרת מעגל ריסים, שמוציא מקרן מבט של  ''מה זה סכין הקצבים הזאת שמתקרבת אל העיניים שלי?". לאחר הסבר קצר היא מתרצה ועומר מורח לה גם מסקרה שחורה ומעגלת שתורמת עוד נפח לעין. הוא מקנח בעזרתו של עפרון גבות מספר 301 להדגשה רכה של הגבות.
לאיפור הלחיים מגייס עומר את סומק מס' 11 שצבעו טבעי, אותו הוא מניח על עצמות הלחיים כדי ליצור אפקט של הצללה.

שפתיים ישקו

לקרן יש שפתיים מעט תפוחות וסקסיות  ולכן צריך להדגיש אותן ויחד עם זאת גם לשמור על מראה טבעי ליומיום. עפרון Double Reflection מספר 251 של קרליין עושה את העבודה. עומר מורח עליהן גם גלוס שקוף כדי לתת להן עוד טיפה של נפח. הוא מסיים עם פודרה נייטראלית שמקבעת את כל האיפור, כך שלא יראה מבריק מדי ויחזיק מעמד לאורך שאר היום.

בתום השדרוג, ולאחר שקיבלה מארז עם שלל פינוקים מבית קרליין ונטורל פורמולה, קרן כל כך מרוצה שהיא צוחקת ושואלת "אפשר לקחת את עומר איתי? זה כלול בעסקה?" ואולם, כשהיא מבינה שיש לו התחייבויות קודמות, היא נפרדת מאיתנו במראה זוהר ומפליגה לכיוונה של ארוחת בוקר מפנקת.

גם אנחנו רוצות אחות כזאת!

"אירוח הזוכה וארוחת הבוקר מתנת "כולה – מתחם ספא לנשים בלבד"

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף

בקרו באתר נטורל פורמולה

צילום:

סטודיו לם וליץ

האירוח באדיבות:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך