יופי של נוחות

נועם בלומנטל תפרה לעצמה חצאית, החברות התלהבו וביקשו גם. היום היא המעצבת והבעלים של המותג NOTE המציע בגדים נוחים המשדרים ביטחון וסטייל

03/09/2014
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

NOTE. צילום:ג'ני בארסט.

1. את מי היית רוצה להלביש/שילבש פריט בעיצובך (דמות הסטורית) וכיצד?

אין ממש איזו דמות היסטורית שהייתי רוצה להלביש. הדבר הכי מספק שיש מבינתי הוא לשמוע מלקוחה שהיא מתה על השמלה שלי, שהיא חורשת עליה ומקבלת מחמאות ורוצה אותה בעוד צבע. דמות היסטורית לא יכולה להגיד לי את זה.

2. מיהי האישה עבורה את מעצבת?

אני מודה שכשאני מעצבת אני חושבת בעיקר על עצמי, עם מה נוח לי ומה גורם לי להרגיש טוב. אני כמובן מקווה שהרבה נשים אחרות ירגישו כמוני וברור שכחלק מהעבודה על הדגם אני נותנת לכמה שיותר חברות למדוד אותו אבל האמת היא שמה שקובע בסוף זה איך אני הרגשתי כשלבשתי אותו. הרבה פעמים אני עקשנית ולא מתגמשת או עושה שינויים על סמך עצות שאני מקבלת. לפעמים זה גם מתברר כטעות.

חוץ מזה, אין אצלי בגד לעבודה ובגד ליציאה. אני אלבש שמלה לחתונה של החברה הכי טובה שלי ואחרי שהיא תשב אצלי זמן מה בארון אני כנראה גם אבוא איתה לסטודיו. בגלל זה אני לא עושה את ההפרדות האלו.

3. מה הטרנד השנוא עלייך ומה לעולם לא תעצבי?

אני לא יודעת אם לקרוא לזה טרנד אבל אני שונאת שמלות קצרות מידי, מחשופים עמוקים מידי, מכנסים לוחצים מידי ובאופן כללי את הבגדים שגורמים לנו את הטיק הזה של חוסר בטחון: לסדר, למשוך למטה ולהתנועע בחוסר נוחות. בעיניי זה עושה בדיוק את ההפך ממה שהתלבשות אמורה לעשות.

 4. איזה מעצב/ת ישראלי/ת מהווה השראה עבורך?

מעצבת ישראלית מעוררת השראה עבורי היא מעצבת הטקסטיל לי קורן, שחוץ מזה שהדברים שהיא עושה מדהימים בעיני גם למדתי ממנה הרבה על נחישות ואסרטיביות.

 5. מה החלום שלך, היכן את רואה את עצמך בעוד 5-10 שנים?

אחד החלומות שלי הוא לייצר את הבדים שאני משתמשת בהם בעצמי או לפחות להתערב יותר בעיבוד שלהם. התחלתי בקטן עם הדפסים ורקמה. אני מקווה שזה יבוא יותר לידי ביטוי כבר בקולקציה הקרובה והלוואי שיהיה לי את הפנאי לפתח את זה יותר.

NOTE. צילום: ג'ני בארסט.

***

רוצה ליהנות מהנחה קבועה לרכישה אצל NOTE? לחצי כאן

לקריאת הפוסט המלא לחצי כאן

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה