בגדי הים הכי מחמיאים ונוחים

איזה בגד ים לובשות שחייניות? ומה מעדיפות אלו שמשחקות כדורעף חופים? קבלו את בגדי הים לנשים אקטיביות שמחפשות נוחות מעבר ליופי

14/08/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

רובנו בוחרות את בגד הים שלנו על פי סטנדרטים של כמה הוא יפה ומחמיא, חלקנו גם מתייחסות לפרקטיות, שיהיה נוח, יסתיר מה שצריך ושלא יזוז כשאנחנו מתהפכות מהבטן לגב וחזרה. בעוד עבור רבות בגד הים מייצג חופשה ומנוחה, עבור ספורטאיות מענפי החוף והמים, בגד הים הוא בגד עבודה, וככזה עליו להתאים לדרישות ספציפיות.

ספידו. צילום: יח"צ ספידו. צילום: יח"צ 

בשנים האחרונות האופנה חצתה את הגבולות ונכנסה לכל תחומי החיים, בינהם כמובן גם לספורט על כל ענפיו. ממדי נבחרות אולימפיות שעוצבו על ידי מיטב המעצבים, לנעלי כדורגל צבעוניות ועד בגדי הים המיועדים לשחיה וספורט ימי. המזוהים ביותר מבין בגדי הים הספורטיבים הם אלו המיועדים לשחיה. בגדי הים של השחייניות המקצועיות מתבססים על טכנולוגיות חדשניות המאפשרות יצירת בדים חזקים ועמידים במיוחד, שלא יוצרים התנגדות אל מול המים ומאפשרים תנועה חלקה. לעולם יהיו אלה בגדי ים שלמים, ללא תוספות ואבזורים. האופנה באה לידי ביטוי בגזרות שהפכו במהלך השנים פחות שמרניות ויותר מחמיאות ובשילובי הצבעים וההדפסים הטרנדים.

ארנה. צילום: יח"צ ארנה. צילום: יח"צ 

בכדורעף חופים, למרות שמדובר בספורט הדורש נוחות תנועה מירבית ולא מעט קפיצות, נהוג ללבוש בגד ים ביקיני. בביקיני פחות חם והוא פחות מגביל בתנועות של מתיחה. ברוב המקרים מדובר בחלק תחתון זעיר אך יציב וחזיה בגזרת גוזיה חזקה ותומכת, לעיתים את הגוזיה התומכת מחליפה גופיה קטנטנה מתחתיה נלבשת חזיית ביקיני לתמיכה.

נבחרת ישראל בבגד הים של מובו. צילום: יח"צנבחרת ישראל בבגד הים של מובו. צילום: יח"צ

בישראל חברת בגדי הים MOBO אימצה את אלופות הארץ ושחקניות נבחרת ישראל בכדורעף חופים. החברה ייצרה ליין ייחודי של בגדי ים ספורטיבים עבור השחקניות המובילות יעל ילין וג'ניפר גוז. בגדי הים עשויים מבדי לייקרה איכותיים שמשולבים בהם מסנני קרינה, והם מאפשרים תנועה חופשית ונוחות מירבית.

נbeged yamמימין- פומה, משמאל- M&H. צילום: יח"צ 

גולשות הגלים מסתפקות לרוב בביקיני קטנטן שחושף את הגוף השזוף והחטוב שלהן. חלקן יוסיפו חולצת לייקרה עם מקדם הגנה ובתחרויות מקצועיות ילבשו מעל בגד הים חליפת גלישה. הביקיני של גולשות הגלים לרוב יהיה מהסוג הבסיסי ביותר, תחתונים קטנים וחזית משולשים. הצבעים יהיו צבעי קיץ שמחים שתואמים את אווירת חופש שהגלישה מייצרת.

Reef. צילום: יח"צ Reef. צילום: יח"צ

Adika. צילום: אלכס ליפקין Adika. צילום: אלכס ליפקין 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה