חזיה מעולה לחזה גדול

במשך שנים הסתובבתי עם התחושה שהחזה שלי "בעייתי", כי הוא גדול, וצריך חזיות מיוחדות שלא מוצאים בכל חנות. עד שחזייה אחת שינתה לי את כל התפיסה

04/08/2014
רעות חוצה קבלו עדכונים מרעות
  • RSS

נפתח בווידוי. יש לי חזה גדול. כלומר, זה לא ממש ווידוי מרעיש - לכל מי שיש עיניים מתפקדות יכול להבחין ש:

א. יש לי ציצים.

ב. הם בהחלט לא קטנים.

מנגד, תמיד כשאני משתפת נשים במידת החזיה שלי הן מופתעות, אולי הוא לא נראה מספיק גדול כפי שהייתם מצפים מחזה במידה שהיא מעל די, וכנראה שפה טמון הסוד- חזיה איכותית עושה חזה יפה ובפרופרציות מתאימות לגופך, זה עד כדי כך פשוט.

כשלכולן התחילו לצמוח הציצים בכיתה ח', שלי לא עצרו ב-סי המקובלת, אלא הפליגו לעבר אותיות שלא ידעתי שמגיעות גם בקאפים. לאורך כל שנות נערותי שנאתי את החזה הגדול שלי, אף פעם לא מצאתי חזיה במידה הנכונה, החזיות שכבר מצאתי היו מתבלות ברגע, הברזל היה יוצא, הכתפיה הייתה נופלת. כל חולצה עם מחשוף סגור הייתה מאתגרת אותי להתמודד עם התופעה המעיקה- דאבל ציץ, כשהחזיה לא מספיק גדולה כדי להכיל את החזה במלואו ונוצרים לך פתאום עוד זוג שדיים עליונים ולא מחמיאים בכלל.

בצבא, הייתה הפעם הראשונה שפגשתי עוד נשים עם חזה גדול, כמו שלי ואפילו יותר, נחשפתי לעולם החזיות למידות גדולות, עולם שבו קאפ די זה למתחילות. רכשתי לראשונה בחיי חזיות איכותיות וחזקות, נפתרתי מתופעות החזיה הלא מתאימה והתגאתי, לראשונה בחיי בחזה שלי.

אבל לצד הגאווה הרגשתי מוגבלת: אני לא יכולה לקנות חזיה בכל חנות, לא יכולה ליהנות מהחופש שיש לנשים עם חזה קטן, כל מלאכת חיפוש החזיה שלי היא מורכבת יותר, כך האמנתי, והתשלום יקר הרבה יותר, כך הרגשתי בארנק.

כשנשלחתי מסלונה להתנסות בחזיה מהמשביר לצרכן, הייתי ספקנית - מי אמר שתהיה בכלל המידה שלי, ובכלל, מה הסיכוי שאמצא חזיה שמחזיקה את מה שצריך להחזיק בחנות שלא מתמחה במידות גדולות?

ספקנית משהו, הגעתי אל סניף המשביר. חלק מהדגמים נגנזו מיד, שכן הם לא מגיעים במידות גדולות, ואחרי עוד כמה סבבי מיונים, נותרתי עם שתי חזיות, האחת סקסית ומעוטרת בתחרה, והשניה שחורה ופונקציונלית. למען האמת, מאחר ויש לי המון חזיות סקסיות, בחרתי בשחורה היומיומית: shape sensation bra בצבע שחור של טריומף (נמכרת במחיר של 349 שקלים). האמת, כבר בשעות הראשונות לשימוש הופתעתי לטובה. ללא תחושת לחץ והידוק יתר שמלווה בדרך כלל חזיות חדשות, הרגשתי עדיין שהחזיה עושה את עבודתה נאמנה. המחשוף של החזיה סגור ומתאים יותר ליום יום, אבל גם שמלת ערב שחורה קטנה קיבלה בשמחה את החזייה "היומיומית" שלי.

שייפ סנסיישיון של טריומף (צילום: יח"צ)שייפ סנסיישיון, החזייה לחזה גדול מבית טריומף. טובה ליומיום וגם לערב (צילום: יח"צ)

ההתחלה המבטיחה לא גרמה לי להפסיק לפקפק, המתנתי בסבלנות לסימני הבלאי הראשונים- לכתפיה הנמתחת יתר על המידה, לברזל דוקרני מבצבץ ממתחת. ובכן, שוב נותרתי מופתעת. החזיה עברה שלושה שבועות של שימוש אינטסיבי וכיבוס אחד ולא נראה כי היא הולכת להישבר בקרוב.

גיליתי, שעולם הלנז'רי התקדם מאוד בשנים שבהם החרמתי כל רשת וחנות שלא התמחו בחזיות למידות גדולות. לא רק "חזיות סבתא" בצבע גוף, מכוערות, מחכות לי על המדפים, אלא עולם שלם של לנז'רי לכל מידה ועם המינון המדויק של סקסי לצד נוח ופונקציונלי.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה