אושרת קוטלר לא עושה חשבון

צועקת, בוכה, מתרגשת, מתעצבנת ובעיקר נוכחת. אושרת קוטלר, המגישה הכי אותנטית בימים אלו בטלוויזיה, בשלושה רגעים בלתי נשכחים

28/07/2014
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

ערוצי הטלוויזיה בנוהל מלחמה ואושרת קוטלר התייצבה למשימה. בכל ערב, על הגג של עיריית תל-אביב, היא מגישה את השידור על המצב ומנסה יחד עם רביב דרוקר לשלב בין חדשות כבדות לאייטמים קלילים יותר. אם התרגלנו לראות מגישות ומגישים שדואגים לא להביע רגשות ולא לחשוף את דעתם בנושאים שונים מתוקף התפקיד והמעמד, קוטלר מביאה איתה גישה מרעננת ביותר. היא לא פוחדת להביע, להיראות אנושית ובעיקר לומר את דעתה הנחרצת, דבר לא פשוט בימים אלו.

3 רגעים בלתי נשכחים של אושרת קוטלר:

בקול רועד ממשיכה להגיש

לאחר שידור כתבה על מרים פרץ, אם שכולה מעוררת השראה, קוטלר הייתה עם דמעות בעיניים וניסתה להמשיך להגיש את האייטם הבא. למרות שהקול שלה רעד מהתרגשות והעיניים נצצו, היא לא ויתרה והמשיכה לקרוא מהטלפרומפטר.

מתלוננת וצועקת - "איזה נרווים!"

"כמה אפשר לסבול את התנאים המחורבנים האלה?" שאלה אושרת קוטלר. בסרטון שהודלף לרשת נראית המגישה יושבת באולפן קטן ולדבריה "מתחרפנת שאף אחד לא מדבר איתה ולא שומעים אותה". במהלך השיחה קוטלר מאבדת את הסבלנות ומעלה את הדציבלים שלה. יאמר לזכותה שאחרי שהסרטון רץ ברשת הוא גם שודר ב"צינור לילה" והיא הגיבה בחיוך ואמרה שפשוט הייתה לה פאדיחה וחבל שכבר אי אפשר להתעצבן בשקט. צודקת.

מגיבה על פרשת אייל גולן - "שפשוט ישתוק"

מה לא נכתב ונאמר על פרשת אייל גולן, אך המגישים שדיווחו על התפתחויות הפרשה נשארו עם פוקר פייס, ואז הגיעה אושרת קוטלר שלא יכלה יותר לא להגיב לדברים. בעקבות התייחסות של אייל גולן על כך שהתקשורת השמאלנית מחפשת אותו, היא אמרה "אין גבול לחוצפה. אני לא אשכנזייה ועוד לא התחלתי לקרוע אותך אייל גולן. שמעת אותי?". דני רופ שהיה באותו רגע בשידור נראה נבוך ולא כל כך ידע איך להתמודד עם המצב. משמח לראות שדווקא קוטלר מצאה לנכון להתייחס באופן אישי לפרשה הזו, אחרי שעשתה כתבה על הטרדות מיניות בנוגע לגבול בין הטרדה למחמאה, והיה נראה שקצת המעיטה בערכן של המתלוננות. היה אפשר להבין בטעות מהכתבה שהן לא תמיד יודעות מהו ההבדל. אז עכשיו נראה שכולם יודעים טוב מאוד, כולל הזמר שהושתק על ידה.

אושרת, תמשיכי כך. שעות על גבי שעות אנחנו מקבלים חדשות לווריד, לכן מרגיע מאוד שבמסך הטלוויזיה שלנו יש מישהי אנושית עם רגשות אמיתיים שלא חוששת להביע אותם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה