להגן על ילדי עזה מפני חמאס

במשרד הפרסום ראובני פרידן יזמו קמפיין ויראלי, כדי להזכיר לעולם מי באמת הסכנה האמיתית לילדים של עזה: לא ישראל, כי אם חמאס והשימוש הציני שלו באזרחים

24/07/2014
ניב חורש קבלו עדכונים מניב
  • RSS

כל הורה ישראלי חש בשבועיים האחרונים זעם וייאוש לנוכח התמודדות מול ארגון טרור נטול מוסר, שלא רואה כל בעיה בהרג  ילדים. האבסורד והטירוף מקצינים כשמבינים שהמטרות של החמאס הם לא רק ילדינו, אלא גם ילדי עזה. אלה שמוחותיהם נשטפים בשנאה, שמגויסים לטרור בגיל 8, שמהווים מגן אנושי לצורך שיגור רקטות על ילדים אחרים.

 עיני העולם נישאות בימים אלה דרך המסכים אל סבלם של ילדי עזה, אך האצבע המאשימה מורה לכיוון לא הנכון. המסר של הקמפיין שלנו כלפי העולם חד משמעי - לסבלם של ילדי עזה אחראי החמאס!

 ארגון הטרור שמשקיע את המיליונים שקיבל במנהרות במקום בחינוך. שהופך את ילדי הרצועה לקורבנות לצורך מטרותיו הפוליטיות והתקשורתיות. שלא מאפשר צמיחתו של דור חדש שאולי אולי יביא בעוד עשרות שנים תקווה לאזורנו.

 הלב עם כל הנפשות הקטנות והתמימות שסובלות מהמלחמה. הזעם כלפי החמאס שמביא את האסון על ילדיו ועל ילדינו.

 החלטנו, במשרד הפרסום ראובני-פרידן, לעלות בקמפיין ויראלי שיופץ דרך הרשתות החברתיות תחת מסר אחד: Save the children of Gaza from Hamas. בעזרת משרד יחסי הציבור של יפה אפרתי, הצלחנו להגיע ביממה הראשונה הגענו כבר לכאלף שיתופים ברשת. בימים הקרובים נעלה עוד תמונות וסרטון, ואנחנו לא מתכוונים להפסיק.

הנה טעימה מהקמפיין שלנו:

gaza1

gaza2

gaza3

gaza4

 

>> הכותב הוא מנכ"ל משותף בראובני פרידן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה