ביי ביי דושבאגים!

תודה שפגעתם בי והכאבתם לי ושיקרתם, תחמנתם, נעלמתם, התבלבלתם, אהבתם, נטשתם או השד יודע מה. כל אחד מכם הביא אותי היישר אל האיש שלי, זה שמנשק אותי כל לילה

13/07/2014
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS

האיש שלי כמעט תמיד נכנס למיטה אחרי. הוא יודע שקשה לי עדיין להירדם עם מישהו ו-וואט דו יו נו? הוא שם אותי לפניו. בכל פעם שהוא נכנס בשקט בשקט בשביל שלא אתעורר, אני מתעוררת, כי ככה אני ואז הוא תמיד נותן לי נשיקה. וככה בחושך, אני עושה את עצמי ישנה, או שלפעמים אני תופסת לו חזק חזק את כף היד ומודה לאלוהים על האיש שלי.

עשר שנים חיכיתי לאיש שלי. עשר שנים של מערכות יחסים כושלות, של דייטים הזויים, של גברים שלא ממש הבנתי מה אני עושה איתם, אבל אמרתי יאללה, ננסה. אני לא אדם שמפחד מהלבד, אבל אני חושבת שהדבר הכי נוראי זה להיות לבד. אני באמת ובתמים חושבת שאם אין לך עם מי לחלוק את חייך, אתה חי, אבל קצת ליד. אז ניסיתי. וניסיתי שוב ומלבד סיפורים משעשעים שיצאו לי מזה, אף אחד לא נכנס כל לילה בשקט בשקט למיטה שלי ונתן לי נשיקה.

bear137

אז אנחנו חצי שנה ביחד וחשבתי לעצמי שזו הזדמנות נפלאה להיפרד ולהגיד להתראות לכל אותם גברים ששיבצו את עשור השלושים של חיי. היו די הרבה, אבל בחרתי בשבילכם עשרה מייצגים.

נראה לי שהם מייצגים הרבה גברים להרבה נשים:

1. זה ששבר לי את הלב

הוא שבר לי אותו כל כך טוב, שלא האמנתי שבכלל קיים כאב כזה ולקח לי שנה וחצי לאסוף את כל הרסיסים שהתפזרו. זו הייתה אהבה מטורפת ומערכת יחסים איומה. לא חשבתי שאוכל לאהוב אחרי זה, למזלי טעיתי (כמה כיף לטעות לפעמים). אז לך אני רוצה להגיד תודה שלימדת אותי שעם כל הכבוד לאהבה, היא לא באמת מספיקה ושזה לא משנה עד כמה מישהו יצחיק אותך, אם הוא גורם לך לבכות, זה לא שווה כלום.

2. זה שחשב שהוא יודע הכול הרבה יותר טוב ממני

מי מאיתנו לא מכירה אותו? אם אני הייתי על הירח, הוא היה על המאדים. במקום לשמוח שהוא יוצא עם מישהי שתתאתגר אותו, הוא היה עושה ככל שביכולתו להוכיח לי עד כמה אני לא יודעת כלום וכמובן היה קורא לי "ילדה". אותי זה נורא שיעשע, כי היה לי ברור שאני יודעת הרבה יותר טוב ממנו, אבל בשלב מסוים זה התחיל להיות עצוב. אז לך אני רוצה להגיד תודה על כך שהבנתי באופן סופי שעודף ביטחון עצמי מצביע על חוסר ביטחון עצמי ושחזה נפוח צריך להיות תוצאה בלעדית של חדר הכושר.

3. זה שלא יכול להתאהב

נו באמת! כמה בנאלי אפשר להיות? "אוי אוי אוי, אני כל כך מורכב שאני פשוט לא מסוגל להתאהב". כמובן שבטפשותי חשבתי שזה אתגר. זה לא. זה פשוט בזבוז זמן. אז לך אני רוצה להודות על כך שגיליתי שאין בי שום צורך לשנות אף אחד. זה פשוט לא מעניין.

4. זה שהתנהג אלי לא יפה

בהתחלה הוא היה נהדר, אבל אז קרה משהו לא טוב בחייו ומשום מה הוא החליט שזה בסדר להוציא עלי את כל החרא. אני, בודהיסטית שכמוני, חשבתי שזה הזמן להכיל ולהיות יותר צדיקה מהאפיפיור, עד שיום אחד הסתכלתי עליו והבנתי שחוץ מזה שהוא גבוה, אין בו כלום, אבל באמת כלום. אז לך אני רוצה להודות על מה שהייתי צריכה להבין כבר מזמן - לא משנה מה אתה עובר, זה לא נותן לך שום זכות להתנהג לא יפה למישהו אחר, לא משנה עד כמה תנסה להצדיק את זה. אגב, אתה חייב לי כסף.

5. זה שכתב נורא יפה

אני אדם של מילים ואנשים שיודעים לכתוב ממוטטים אותי ועושים אותי קצת עיוורת. הוא היה כותב לי כל כך יפה, שזה די הספיק לי. אבל אז גיליתי שעם כמה שמילותיו יפות, מעשיו לא שווים כלום וכלום ושמילים יפות אני יכולה לקרוא במלא ספרים. אז לך אני רוצה להגיד תודה שלמדתי שמה שחשוב זה מי שעומד מולי ומה הוא באמת עושה. את אלה שמסתתרים מאחורי דף או מסך, אני לא ממש מעוניינת לגלות.

6. זה ששיקר אותי

מסתבר בדיעבד שזה היה מקצוע בשבילו, כי הוא שיקר מלא בנות. הוא לא שווה הרבה מילים מעבר לזה. לך אני רוצה להודות שלמדתי באמת לסמוך על האינסטינקטים שלי ושל אבא שלי. הוא לא סבל אותך מהשניה הראשונה. בצדק.

finger137car

7. זה שנורא, אבל נורא נמשכתי אליו

משיכה מינית זה דבר מתעתע. היא יכולה לפעמים להיות כל כך חזקה, שהיא מעוורת ממש כמו אהבה. זה היה כל כך מרגש שלא ראיתי שחוץ מזה, אין בינינו דבר ודבר ומעבר לזה, חוץ מזה, לא רצית דבר ודבר. אז לך אני רוצה להודות על כך שהבנתי שתענוגות הגוף זה דבר טוב ונחמד, אך אין הם משתווים לתענוגות הנפש. אגב, תפסיק להתקשר ולשאול אם בא לי שוב. לא. לא בא לי וגם לא יבוא לי.

8. זה שאמר לי שזה לא זה

זה תמיד נופל עלייך כרעם ביום בהיר. הכול טוב ונפלא ופתאום הוא מחליט שזה לא זה. אין לו הסבר ואת נתקעת עם מעגל לא סגור. אז לך תודה שהבנתי שלא משנה כמה החברות שלי יגידו שהרגשת מאויים ממי שאני, זה בכלל לא משנה אם זה נכון או לא. אם לא הבנת מה עומד לך מול העיניים, אני צריכה להפסיק לעמוד ופשוט להמשיך הלאה. זה חשוב לדעת להמשיך הלאה.

9. זה שנעלם

אחח, הנעלמים האלה. אלה שקוראים להם גברים ממש במקרה. לא מבינה את זה ולעולם לא אבין איך פשוט נעלמים. בעצם, אני חושבת שאני כן מבינה. זה פשוט עלוב. אז תודה לך שנעלמת. פשוט כך. לא נראה לי שצריך להוסיף על זה.

10. זה שאהב אותי

אני יודעת שזה אולי מוזר שאני מכניסה אותך בעשיריה, אבל היית שם. אהבת אותי מאוד והיית אלי נפלא, אבל זה פשוט לא נועד לקרות, כמו כל מיני דברים בחיים. לך אני רוצה לומר תודה שאהבת אותי בדיוק כמו שאני. היית שם בשבילי והתנהגת אלי הכי יפה בעולם. תודה שהוכחת לי שזה קיים. אתה תמיד תהיה בלב שלי.

***

ולסיום ככה, אני רוצה לסיים בתודה כללית לכולם. תודה שפגעתם בי והכאבתם לי ושיקרתם, תחמנתם, נעלמתם, התבלבלתם, אהבתם, נטשתם או השד יודע מה. כל אחד מכם הביא אותי היישר אל האיש שלי, זה שמנשק אותי כל לילה. לא הייתי כאן בלעדיכם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה