ריאליטי במקום מציאות

הפריצה בשידור שהפריעה לארז עמירן לצפות באודישנים של "דה וויס", הבהירה לו: גם במלחמה הוא יבחר באסקפיזם. השאלה אם יתנו לו

10/07/2014
ארז עמירן קבלו עדכונים מארז
  • RSS

ביום שלישי היה פרק אודישנים ב-"דה וויס". רבע שעה לתוך מצעד הזמירים הנרגשים ועוד לפני שאביב גפן הספיק לעקם פרצוף נרגן ולהודיע למייבבת התורנית שהיא מזייפת, יונית חטפה את השידור. במקום תרגשת מזמרת קיבלנו לרלרת לא פוסקת של רוני דניאל. רוני דניאל, וזה ברור, לא שר יפה, לא מניח את ידו על לוח לבו כשהוא צועק "אההההבה", וגם לא מתבדח בחן עם שרית חדד. אז, לכל אלף העזאזלים, בשביל מה אנחנו צריכים אותו??

aviv97car

זה חשוב ומכובד שהפקיעו את כל ערוצי התקשורת לטובת איפה אולי טיל אולי נפל, או לא נפל (במילים אחרות – אנחנו לא יודעים כלום, בדיוק כמוכם, אבל לנו נותנים לדבר על זה בטלוויזיה כי יש לנו קול סמכותי יותר משלכם) אבל אותי, צר לי, זה ממש לא מעניין.

המצב מחורבן, זה ברור, וכנראה, בקרוב, יהיה גרוע עוד יותר. אני לא זקוק לרוני דניאל שיספר לי את זה, גם לא ליונית ולא לגיא זוהר. לא רוצה לדעת, לא רוצה לשמוע, לא רוצה לראות יירוטים בחשיכה.

כסו אותי בשמיכה מנחמת של ג'אנק טלוויזיוני. תביאו לי עוד ארז טל ואסי עזר ואביב גפן ושלומי שבת, באלוהים, אפילו אייל שני עדיף, אם כבר אוכלים לי את הראש אז לפחות שיגישו לי ליד סשימי טונה וקרמבל תפוחי עץ.

yonit97

סליחה, זה "באנו לחזק"? זה "באנו לייבש". ואם אני רוצה ייבוש אני יכול להרים טלפון לאמא שלי, לא צריך את זה בטלוויזיה.

כל הערוצים, כל הזמן, רק משוררים תוגה. ככה אנחנו, ה"ג'ואיש פיפל דאט סאפרד אינף" אוהב את הצרות שלו – עמוסות בפולחן ייאוש ומתובלות בפרשנות נכאים. לא מתאים לי, לא רוצה.

אני עומד על זכותי לקבל את מנת הטראש-טלוויזיה שלי גם כשרועמים התותחים, אתם-יודעים-מה – בעיקר כשרועמים התותחים.

ההקשר הראוי בו אני מוכן לשמוע את המילה "פיצוץ" הוא במשפט "הייתה לך הופעה פיצוץ", את המעקב אחרי הבומים תשאירו ב"קנדי קראש", והצוק האיתן היחיד שאני עושה לו לייק הוא צוקרברג.

אם עוד פעם אחת יונית נוגת המבט תיכנס לי באמצע הטראש, אני נשבע לכם, שום מרחב לא יהיה מוגן מפני.  נכון, היא יודעת שפות וגם להטות את הראש שמאלה בלי להפריע לפריזורה, אבל לשיר? או להשתזף בביקיני ברזילאי? או לריב על הקצבת הסיגריות בוילה? ממש לא.

אבל בעיקר, אני מבקש, הפסיקו את מפגני היהירות הזחוחה של "פרשנינו" המתרבים על המרקע כשפני סלע. הרחיקו ממני את הפרצוף "נמחק אותם" של בנט, את פרצוף "אני המבוגר האחראי" של ביבי, וגם את הפרצוף "אמרתי לכם" של זהבה גלאון. במקום כל אלה, הביאו לי עוד ממעלליהם של דנית ואליאב, דווחו על ההתקדמות בהריון של נינט, ואל תשכחו לשיר כל הדרך אל המיליון.

 ***

ביום שלישי הייתי בתצוגת האופנה של בוגרי "שנקר" בנמל תל אביב. על המסלול הוצעדו דוגמניות כמושות גוף ודוגמנים שעירי פנים לבושים בכל מה שאף-אחד-בחיים לא ילבש (ובכל זאת יפה). מסביב היו בומים, וגם אזעקה אחת קטנה, ואנחנו ישבנו שם, במבנה הממש לא מוגן, ומחאנו כף בנימוס מתלהב למצעד האסקפיזם הטקסטילי הזה. מבחינתי – ככה נלחמים בחמאס.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה