כשקושמרו ניסה להיות רוני דניאל

לא מספיק לנו רוני דניאל אחד מלחיץ וכוחני, עכשיו גם קושמרו רוצה להראות כמה הוא גבר, ומפזר ססמאות מלחמה ריקות? ריקי כהן עוקבת בדאגה אחר הצמד דני ודניאל

10/07/2014
ריקי כהן קבלו עדכונים מריקי
  • RSS

קבלו את הצמד חמד החדש של חדשות 2: דני ודניאל.

רוני דניאל ודני קושמרו, הגישו אמש יחד בשעות השיא דיווחים מהגבול הדרומי, ונתנו הזדמנות לתהייה האם לפנינו מנטור ויורש. אמנם הראשון כתב צבאי והשני מגיש מהדורות, אבל אימוץ האג'נדה הימנית השלטונית וביקורת מזערית אם בכלל מולה, ניכרים כבר גם בדור הצעיר - קושמרו.

צילום מסך, מאקו

הוכחה נוספת לכך שקושמרו מחזק את צדקתנו הלאומית ליציאה למבצע צוק איתן נמצאו בפייסבוק שלו אמש, כשכתב את הדברים הבאים:

"אמש, רגע לפני שידור שלא נגמר (שכלל פיספוס משחק היסטורי), 

אחרי ששמעתי שוב ושוב את הקלישאה ש״שקט יענה בשקט״ ביקשתי שיבדקו לי מה זה בעצם ״שקט״. 

מה ישראל מחשיבה כ״רגיעה״. 

אז הנה,

ככה נראה היומיום של החברים שלי ושל הילדים שלהם בנגב המערבי בעוטף עזה. 

לא יודע מה הפתרון,

אולי צריך להכנס בהם בכל הכוח ואולי דווקא לדבר איתם,

אבל כמו שאומר מישהו שאני מכיר - לפחות שלא יעבדו עליכם.

עכשיו תעשו שששש.. וקבלו בבקשה ״שקט״:

שיגורים מעזה - 

יולי 2013 – 7 רקטות

אוגוסט 2013 – 5 רקטות

ספטמבר 2013 – 8 רקטות

אוקטובר 2013 – 3 רקטות ו- 2 פצמ"רים

נובמבר 2013 – 5 פצמ"רים

דצמבר 2013 – 4 רקטות

ינואר 2014 –20 רקטות

פברואר 2014 – 9 רקטות

מארס 2014 – 64 רקטות (הייתה הסלמה במשך יומיים)

אפריל 2014 – 19 רקטות ו- 5 פצמ"רים

מאי 2014 – 4 רקטות ו- 3 פצמ"רים

יוני 2014 – 62 רקטות ו- 3 פצמ"רים".

הפוסט זכה ל 2,736 לייקים, 147 תגובות אוהדות (חלקן ניצלו את ההזדמנות כדי להשמיץ את הקולגה יונית לוי ה"שמאלנית" לדידן), ו297 שיתופים, מספר גדול בהרבה מהשכיח אצלו בעמוד.  לא בכדי, בחר קושמרו להעלות דווקא עכשיו סטטוס הפורט על רגשות הצדק הלאומי. הטקסט זהיר ומחושב ועם זאת, גלוי בביסוס העובדתי של קורבנות הצד הישראלי, הוא חשיפה ראשונה ככל הזכור לי של עמדותיו הפוליטיות של מר מהוגן בלתי שנוי במחלוקת, קושמרו.

המטמורפוזה של קושמרו לתואם-דניאל עוד צריכה להבשיל. באחד מהדיווחים המשותפים של דני ודניאל, ביטא קושמרו בזהירות ביקורת של חיל האוויר על היעדר מודיעין מספק במבצע הזה. רוני דניאל הדף בנחישות תקיפה את הטענות: "המודיעין מספק, פוגעים במטרות תת קרקעיות וזה לא דבר פשוט", ממש כדובר מצטיין של הגוף אותו הוא אמור לסקר. קושמרו לא מתווכח. הראיון שקיים אחר כך דניאל עם דובר צה"ל כבר הניב עשרות אזכורים מושחזים ברשתות החברתיות, כמו למשל הציוץ הזה של דניאלה סמרי: "רוני דניאל במצב רגיל: תקיף, סמכותי, נחוש. רוני דניאל יושב לצד דובר צה"ל: מסמיק, משחק בשיער, מצייר לבבות על דפי התחקיר שמולו".

אבל המציאות מצחיקה פחות, דניאל לא מסתפק בלהיות מדברר לא מתנצל, הוא גם מייעץ לצה"ל על הדרך לפגוע בחמאס. בטור האישי שלו באתר החדשות של ערוץ 2, דניאל מצדד כצפוי בפלישה קרקעית לעזה, בהתלהבות לא פחותה מכל הסאטירות עליו ברשת: "ודי עם האמירות שנשלפות כמעט באופן אוטומטי כמו 'מהלך קרקעי יביא לנפגעים בקרב חיילי צה"ל' או 'יודעים איך מתחילים ולא יודעים איך מסיימים'", הוא פוסק בזעם, בלי להתבלבל.

עד שיגשימו לו את הפנטזיות המילטריסטיות, דניאל ימשיך לשמש שופרו של הצבא בערוץ המרכזי וכל הפרודיות, כולל ב"ארץ נהדרת", לא ירתיעו אותו. מעניין לראות אותו דווקא לאורו של קושמרו, שמטפח את תדמית החתיך המסוקס וכבר יודע שביקורת נשכנית מול מרואייניו היא לא מה שתוביל אותו ללב המיינסטרים שצמא לנקמה ולהכרעה של האויב.

ונסיים בוידוי אישי:  יש לי פינה חמה של חמלה נשית לכל הדני קושמרוז שעל המרקע. הצורך להראות כמה אתה מאצ'ו כמו שמגישות מתולתלות נדרשות להחליק את שערן, להיות מצודדות מאוד באופן כללי כשהן מקבלות את הזכות להגיש לנו, כך מגישים גברים נדרשים להיות מחוספסים, קשוחים, מכסיפים באדנות ובעלי שמץ כוחניות, מלכודת רעה עבור גברים צעירים ושאפתניים.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

  • chaussures louboutin 21/07/2014

    chaussures louboutin

    We love a fairytale wedding and last week Holly Madison got hitched to boyfriend Pasquale Rotella at the ultimate fairytale destination Disneyland.

בחזרה למעלה