הכובעים המקסימים של יעל כהן

מעצבת הכובעים יעל כהן, מהמותג כובעי Justine‏, מעצבת עבור נשים אינטלגנטיות ודעתניות, היא מקפידה על עיצוב נקי ומאופק וכמו הלקוחות שלה היא אוהבת להפתיע ולאתגר

29/05/2014
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

לקריאת הראיון המלא עם יעל כהן בבלוג Mishel Anu - הבלוג לאופנה ישראלית

  כוביעים יעל כהן JUSTINE

לאיזו אישיות ידועה היית רוצה לעצב כובע?

הייתי שמחה לעצב כובע לאמנית הצרפתייה לואיז בורג'ואה, שהייתה בעלת שפה אמנותית – עיצובית, מקורית ומאוד מיוחדת. היא השתמשה בחומרי גלם רכים, טקסטילים למיניהם, צורות אמורפיות נשיות ומתריסות, שאני מוצאת בהן הרבה פעמים מקור השראה בלתי נדלה. קראתי באחד המאמרים אודותיה שגם הייתה מאוד דעתנית וחצופה. מתאים לי.

מיהי האישה עבורה את מעצבת?

 הלקוחה שלי היא אישה בעלת תפיסה אופנתית מפותחת, בעלת ביטחון עצמי, אינטליגנטית, כזאת שלא מפחדת להעז ולהיראות. כשאני מעצבת קולקציה אני בדרך כלל עוצמת עיניים ומתחילה לדמיין מקום ודמות. הדמות הזו, בגלגולים שונים, היא האישה שבסופו של דבר אני מעצבת עבורה, תמיד מפתיעה ומאתגרת מחדש.

מה הטרנד השנוא עליך?

 יותר מדי פרחים, נוצות, נצנצים, קישוטים. יותר מדי מהכל. תחום הכובענות רווי באלמנטים קישוטיים שלרוב יוצרים מראה קרקסי ומגוחך ואני בחרתי להתרחק וליצור בסגנון מאופק יותר, בררני. הפונקציה מאוד חשובה לי ובהתייחס אליה אני בוחרת את העקרונות העיצוביים של כל קולקציה - חומר, צבע, טקסטורה וכו

יעל כהן כובעים JUSTIN

 מה החלום שלך?

 החלום שלי הוא בית מלאכה רחב ידיים שמעסיק עובדים מתחומים שונים, ומייצר שתי קוקלציות בשנה - חורף וקיץ, כולל כובעי קוקטייל ואבזרי ראש בעלי אמירה קונספטואלית יותר. החזון הוא שלבית המלאכה יגיעו גם לקוחות למדידות ולהתאמה של פריטים בהזמנה. בבית המלאכה יתקיימו גם סדנאות כובענות, ימי עיון מקצועיים, תערוכות מתחלפות והכל סביב נושא הכובענות.

 מהו הפריט מהקולקציה הנוכחית שאותו את הכי אוהבת? 

 בקולקציה הנוכחית יש סדרה של כובעי בד מאוד פרקטיים, קלים, שניתן לקפל ולדחוס לתיק. הכובעים מבד כותנה איכותי במיוחד ובמבחר צבעים. בכל תיק יש לי כובע בצבע אחר . הכובעים בעלי מראה מאוד מינימליסטי ושיקי.

לכתבה המלאה

★ רוצה ליהנות מהנחה קבועה לרכישה אצל Justine? לחצי כאן ★

לפוסטים נוספים על אופנה ישראלית ב- Mishel anu

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה