הרצח שהיה ידוע מראש

אליוט רודג'ר העלה סרטון ליוטיוב והודיע שהוא הולך לנקום בכל הבחורות שסירבו לצאת איתו ובכל הגברים שלא רצו בחברתו. ביום שישי הוא נכנס לאוניברסיטת קליפורניה ורצח 6 אנשים

25/05/2014
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

"זה הוידאו האחרון שלי. מחר יגיע יום הנקמה שלי נגד כולכם. בשמונה שנים האחרונות הרגשתי בדידות, דחייה ויצרים לא ממומשים מכיוון שבנות לא רצו אותי ונתנו אהבה וסקס לגברים אחרים אבל אף פעם לא לי. אני בן 22 ועדיין בתול". כך מתחיל אליוט רודג'ר את הסרטון האחרון שלו שהעלה ביוטיוב. ביום שישי האחרון הוא נכנס לאוניברסיטה בדרום קליפורניה כדי לממש את הרצון לנקום בצורה חולנית. הוא ירה לכל עבר, הרג שישה אנשים וגרם לפציעתם של שמונה. לאחר מכן הוא מת במכוניתו מפצעי ירי, ככל הנראה התאבד.

אליוט רודג'ר הוא בנו של פיטר רודג'ר, עוזר הבמאי של סדרת הסרטים "משחקי הרעב". לפני שהעלה את הסרטון בו הוא מודיע על הרצון לנקום הוא העלה סרטון נוסף וסיפר על בדידותו: "בני גילי נהנים עם חברים ועם בחורות ואני הולך לבד בפארק היפה הזה. אני מנסה למצוא שלווה ולברוח מהבעיות שלי אבי אני בודד והחיים שלי חשוכים".

בסרטון האחרון והמצמרר רודג'ר יושב במכוניתו ומספר - "בנות לא נמשכו אלי אף פעם. אני לא מבין לא הן לא ראו שאני ג'נטלמן אמיתי והעדיפו ללכת עם בחורים אחרים. אבל אני אעניש את כל הבלונדיניות המפונקות ואת כל הבחורים הפופלריים שאף פעם לא קיבלו אותי. אתם תשלמו על זה. אילצתם אותי לסבול כל חיי ועכשיו אני אגרום לכם לסבול".

 צפו בסרטון:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה